Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Kizlar bide bisey sorucam, her gun prolutex igne oluyorum. Estrofem 4 tane, progesteron sabah ogle aksam olmak uzere 3 tane, kortizon ve asprin kullaniyorum. Akintim cok oluyor, normal mi sizce?
Ilk transferimde estrofem progestan coraspin ve kortizon bende kullandım ve inanilmaz su gibi akintim oluyordu doktoruma sormuştum ozaman östrejen hormonu aldığın için normal demişti ama şimdi ikinci transferim için tekrar aynı ilaçlara basladim ama ozaman ki su gibi akintim olmuyor az akintim var ama yine çamaşırım ıslak oluyor

Ilk transferimde estrofem progestan coraspin ve kortizon bende kullandım ve inanilmaz su gibi akintim oluyordu doktoruma sormuştum ozaman östrejen hormonu aldığın için normal demişti ama şimdi ikinci transferim için tekrar aynı ilaçlara basladim ama ozaman ki su gibi akintim olmuyor az akintim var ama yine çamaşırım ıslak oluyor
Aynen benim de, gunluk pedle dolasmama ragmen surekli tasiyor bile

Pozitif olanlar da negatif olanlar da yasiyor bunu heralde dimi, kotuye yada iyiye yormamaliyiz. En ufak bir sey ruh halimi etkiliyor gibi hissediyorum bazen :)
bence öyledir canım, ilaçların etkisi bu. transferin kaçıncı günündesin? ben 4. gündeyim başlarda çok endişeleniyordum hiç belirtim yok diye ama araştırdığım kadarıyla belirti olması şart değil. ama dediğin gibi her şeyden etkilenebiliyor insan ben de benzer durumdayım hapşırdım bişey olur mu, nefes aldım olur mu demek üzereyim :KK70:

bence öyledir canım, ilaçların etkisi bu. transferin kaçıncı günündesin? ben 4. gündeyim başlarda çok endişeleniyordum hiç belirtim yok diye ama araştırdığım kadarıyla belirti olması şart değil. ama dediğin gibi her şeyden etkilenebiliyor insan ben de benzer durumdayım hapşırdım bişey olur mu, nefes aldım olur mu demek üzereyim :KK70:
Benim 7.gunum, gecen hafta carsamba yapildi transferim. Surekli bakinip duruyordum netten, ama bakmayacagim cumartesi gunune kadar bisey. Sadece burayi okuyorum biraz icim ferahliyor guzel haberler gordukce 🙂

Sağlıkla kucağına al inşallah canım benim🥰
Gonal f hariç diğerleri benimde aynı gibi, 4 kutu 4 gün üst üste yaptıracam 3 lü şişe var popodan yapılıyor, o ne hiç anlamadım.
yalnız çatlama iğnesini bana 2 tane ovitrelle yazdı, toplamadan 36 saat önce, sebep nedir? Senin kaçıncı gün embriyoduydu?
3. Gün embriyosu taze transferdi benimki. Benim bir taneydi ovitrelle kullandım 2 sonra sabah erkenden topladı.

}

Benim de öyle oldu canım diğer bebek büyüdükçe o eriyor korkma.
Merhaba bugün kalp atışına gittim. İkisininde kalbini duydum erimemiş canlanmış. Doktor kalp atışı birinin iyi değil 10 gün sonra tekrar gel dedi. Tabi iki transfer için baya yüklendim yasal değil yaptığınz falan. Zaten doktordanda çok memnun değildim ordan çıktım farklı doktora gittim. Alttan baktı 2 kese göründü. Birinde iki bebek birinde tek. :) Üçüz hamileymişim şuan ne yapacağımı şaşırdım. İkiye nasıl olacak derken 3 oldular. 😊

Merhaba bugün kalp atışına gittim. İkisininde kalbini duydum erimemiş canlanmış. Doktor kalp atışı birinin iyi değil 10 gün sonra tekrar gel dedi. Tabi iki transfer için baya yüklendim yasal değil yaptığınz falan. Zaten doktordanda çok memnun değildim ordan çıktım farklı doktora gittim. Alttan baktı 2 kese göründü. Birinde iki bebek birinde tek. :) Üçüz hamileymişim şuan ne yapacağımı şaşırdım. İkiye nasıl olacak derken 3 oldular. 😊
çok dualar ettiniz zamanında demek Rabbim yağdırmış maşallah :)

Aaa maşallah ne büyük süpriz 🙂 inşallah sağlıkla büyürler.. ne diyor doktorunuz bu yaptığı şeyi nasıl açıklıyor? 3’üz olduğunu kendi doktorunuz anlayamadı mı? Çok ilginç olmuş

Ayyy inanmiyorum 🙈🙈 yaaa Allahim insallah sagliklaa kucaginiza alin 🤲 ben bu haberi alsam havalara ucarim herhalde 😍

X