Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

4 Mayıs transfer, 15 mayısta 479, 17 mayısta 911 🧿👻

Kızlar Bugün tekrar kan test verdim 670 çıktı şükrolsun🤲💕 Tüm bekleyenler pozitif görür inşallah 🤲😍😇
Değerleriniz ne kadar yüksek maşallah🤩
Benim 8 Mayıs transfer. 17 Mayısta 63 çıkmıştı. Bugün 19 Mayıs 124,9 cıktı. Çift embriyo transfer yapılmıştı. Acaba erken yaptığım için mi değer düşük. 48 saat sonra 2 katına çıkması normal olanmış ama her türlü endişelenme potansiyelim var 😬😄

Benim 8 Mayıs transfer. 17 Mayısta 63 çıkmıştı. Bugün 19 Mayıs 124,9 cıktı. Çift embriyo transfer yapılmıştı. Acaba erken yaptığım için mi değer düşük. 48 saat sonra 2 katına çıkması normal olanmış ama her türlü endişelenme potansiyelim var 😬😄
Gün bazında hesaplarsak benim 479 çıktığı gün senin 124 çıkmış ama endişelenecek bişey yok geç tutunmuştur. Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah. Benim de çift embriyo

Bence hiç endişelenmeyin değerleriniz çok güzel maşallah 🧿💙

Kızlarr yarın transferim yapılacak. Çok heyecanlıyım. Dua edin lütfen ağrısız sızısız kolayca olsun bitsin inşallah🤗🌸
İnşallah hemencecik olur biter. Ağrı sadece rahmi açtıkları bi alet var o acıtmıştı beni. Onun haricinde toplam 5 dk sürmüyor zaten nelere dayandık 😂 Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin aminnn

Amin inşallah🥰 benim ilk olucak baya heyecanlıyım 🙈siz hangi şehir hangi hastaneye gidiyorsunuz
Ben istanbul medicana da transfer olacağım. 15 dondurulmusum var hepsi 5.gün birinci kalite ama ilk transferde tutmadı işte😔 ara vermeden ikinciye başladık bakalım bundada yine 5.gün birinci sınıf embriyo transfer edilecek inşallah bunun sonu güzel olur

Size bir şey sorucam benim dondurulmuş embiryo transfem oldu sizin adetin kaçın günü yaptı benm ilk adet günümü de sayarsam 21. Güne denk geldi geç kalınmıyor mu dedim yok dedi ama ilginç değil mi normalde yarın adet günüm ama daha teste 1 hafta var (21 nisan ilk adet-12 mayıs transfer)
Benim 23.gun oldu canim

Ben istanbul medicana da transfer olacağım. 15 dondurulmusum var hepsi 5.gün birinci kalite ama ilk transferde tutmadı işte😔 ara vermeden ikinciye başladık bakalım bundada yine 5.gün birinci sınıf embriyo transfer edilecek inşallah bunun sonu güzel olur
Maşallah 😍İnşallah canım herşey gönlünce olsun inşallah🥰

Benim 13.gun 3335 çıktı doktorum haftaici bir doktora görün kesene baksın dedi ama canlı dersler var diye ve bugünün tatil olduğunu unutup cumartesiye randevu aldım. Gerginlik heyecan stres dolu bir şekilde bekliyorum. 3 gündür de ishal oldum neden bilmiyorum.
Hayirli ugurlu olsun sizin durumunuz neydi kacinci denemeniz acaba?

Kalktım valla buzdolabından aldım bişeyler yedım herseyide eşimi çağıramıyorum. Mecbur yani 🤷🏻‍♀️ insallah sonucumuz iyi olur da 🤲🏻 senin ne durumda canım test yaptınmı ikinciyi
Simdi hastaneye geldim test vermeye ama ogleden sonra anca cikar. Amerikada oldugum icin baya bi saat farki var. Insallah bu sefer yuzumuz guler hepimizin 💐

X