Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Tatlım ben de senle aynıyım bugün 5. Günüm bi belirtim yok ama lekelenme de herkeste olacak diye bişey yok ya da belirti de herkeste olacak diye bişey yok tüp bebek yaptıran biçoğu tanıdığım kişiyle konuştum hiç belirti arama dediler bana strese sokuyoruz kendimizi boş yere
ne hikmetse çevremde hiç tüp bebek yapan yok. Millet korunurken kazara hamile kaldı hep😂

Günaydin canım benim de öyle 2 tane 5.gün embriyosu konuldu bugun 4.gün . Bende de bir şey yok henüz 🤭 erkenci davranıyoruz sanırım . Bugün ilk duşumu alacağım siz ne zaman almıştınız ?
Ne güzel hemen hemen ayni sayılırız canım benim günlerimiz 😊 valla bilemedim canım benim erken mi yoksa olmamalı degikmi kafama deli sorular 🤦‍♀️ ins bebislerimiz bizimledir güzel haber alırız 🤲🏻 bende dün aldım kuzum benim 10 dakika bile surmeden canim

Ins kuzum benim öyledir insan ne bileyim bir belirti birsey arıyor korkuyorum olmadan alanda var duydum ana bilemedim ins bebislerim benimledir sağol canim sen hangi aşamadasın?
Ben keseyi gördüm, kalp atışını bekliyorum benimde çok fazla belirti olmadı, sadece arada kasık hafif agrısı oluyor Du, dün gece beş agrısı oldu.

Tatlım ben de senle aynıyım bugün 5. Günüm bi belirtim yok ama lekelenme de herkeste olacak diye bişey yok ya da belirti de herkeste olacak diye bişey yok tüp bebek yaptıran biçoğu tanıdığım kişiyle konuştum hiç belirti arama dediler bana strese sokuyoruz kendimizi boş yere
Doğru diyorsun kuzum lekelenme herkesde olmaz dediler banada ama ne bileyim insan korkuyor belki birsey olsa benimledir diye düşünürüm diye ins bebislerimiz bizimledir de güzel haberler alırız canım benim 🥰

Benm de aynı canım 😔 zaten yağlı bi göbeğim vardı ama sabahları dümdüzdü en azından şimdi o da yok. Kalkıyorum şiş yatıyorum şiş. Neyse ki 1 ay sonra bebiş iyice çıkmaya baslıcak 😍 o zaman saklamayız göbeğimizi 😂

Benim de öyle. İlaçlar şişkinlik yapıyor maalesef ☹️
Böyle diyince de kötü biliyorum ama valla sizinde öyle olmasına sevindim kızlar 😁 benim hayalimde top gibi göbekle hamile olacaktım ama belli bu ilaçlarla zor🐒 sağlıkla büyüsün de bebişler artık napalım çıksın göbüşler( özlü söz oldu bu da 😂)

Aslında hep burlardayım. Mesajını görmedim. 😅 Hâlâ da göremedim🤔 sizlerin güzel haberlerini bekliyorum. Çok teşekkürler 😇🧿
Kuzum yazdım ben de napıosun test yaptın mı nasıl geçio falan diye 🤷🏻‍♀️ Dur bulırsam yollicam 😂 ben de test yaptım 9.gün 362 çıktı çoook şükür bugün tekrar vercem birazdan 🥰 beraber bekledik aldık pozitifleri çok şükür sağlıkla kucağımıza da alırız inşallah

Böyle diyince de kötü biliyorum ama valla sizinde öyle olmasına sevindim kızlar 😁 benim hayalimde top gibi göbekle hamile olacaktım ama belli bu ilaçlarla zor🐒 sağlıkla büyüsün de bebişler artık napalım çıksın göbüşler( özlü söz oldu bu da 😂)
Aynen valla zaten hep evdeyiz (özellikle ben) full yatıyorum 😂 önemli değil sağlıklı olsunlarda 😇

Günaydın canım valla pek bir değişiklik yok inşallah güzel şeyler oluyorlar aşağılarda arada konuşuyorum onlarla ama 🤗🤣 sen nasılsın sen de var mı değişiklikler belirtiler ?
Yerim senii yaa ben de öyleydim 😂 hala öyleyim kuzum bir belirti yok işte arada kasık ağrısı vuruo 🤷🏻‍♀️ Bugün tekrar test vercem bakalım 🥰

Ben keseyi gördüm, kalp atışını bekliyorum benimde çok fazla belirti olmadı, sadece arada kasık hafif agrısı oluyor Du, dün gece beş agrısı oldu.
Gözün aydın canım benim ins sağlıkla kucağına almayi nasip etsin allahim 🤲🏻 ins benimde öyle olur belirti olmadan bebisler bendedir öğrenirim 🥰 geçmiş olsun baş ağrın için ne yaptın oda kötüdür

X