Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Dayanamadım temizlikçi ablayı çağırdım. Meğer evim ne batmış ya 😢 lekelenme VS olunca her şey yasaklandı. Bi de evde bebek olunca mahvolmuş ev nasıl yaşamışız 2 aydır bu evde diyorum
İyi yapmışsın canım öyle valla. camın açık olması bile tozlanmasına pislenmesine sebep. Benm evde öyle boş duruyor kim bilir ne halde. Annemlerde kalıyorum ben de sürekli kanamam olduğu için. Benm de döndüğümde eve almam lazım birini 🙄 iyi olalım da boşver kendini eksik hissetme

Gözün aydın canım benim ins sağlıkla kucağına almayi nasip etsin allahim 🤲🏻 ins benimde öyle olur belirti olmadan bebisler bendedir öğrenirim 🥰 geçmiş olsun baş ağrın için ne yaptın oda kötüdür
Ya ilaçlardan olduğunu düşünüyorum ben, okadar çok ilaç alıyoruz ki iyi dayanıyor bünye 🐣🐥 allahım inşallah bir sıkıntı yaşamadan kucağımıza alırız 🤲

Dayanamadım temizlikçi ablayı çağırdım. Meğer evim ne batmış ya 😢 lekelenme VS olunca her şey yasaklandı. Bi de evde bebek olunca mahvolmuş ev nasıl yaşamışız 2 aydır bu evde diyorum
Valla benim de eşim yapıyor sağolsun ama benim temizliğim gibi olmuyor tabiki. Dayanamadım banyo wc balkon yıkadım. Toz aldım biraz içime sindi yine. Şimdi kadın tutsam eşimin zoruna gidecek, hiç yapmayacak sesimi de çıkaramıyorum😂😂

Hayır canım hiç bulantım olmuyor ama dün gece belim çok agrıdı o yüzden korktum 10 gün sonra kalp atışına gideceğim ama o zamana kadar bebek iyimi değil mi çok merak ediyorum nasıl sabrederim bilmiyorum, sen nasılsın, bulantum oluyor mu?
Bende de yok 😁 doktor ileriki günlerde başlayabilir demişti. Bizde bu perşembe gitçez kalp atışına inşallah sağlıklılardır görebiliriz 😍

Merhaba kizlar 🤗

Yavrumun kesesini gördüm bugün😍
İnşallah kalp atislarini da duyarim hayirlisiyla 🙏 darisi kese bekleyen arkadaşlarima ♥️😍🤗

Bu arada progestan ignelerden mahvolan kalçam iyileşene kadar günde 2 prolutan vurulmami istedi(1 hafta). Prednolü birakmami istedi.
Ve climera banttan rahatsiz olan arkadaslarim, yerini sürekli degiştirebilirsin dedi. Bacak, kalca üst kismi, göbek üstü ve bel konulmaya müsait yerlermis. Ben ayni yerlere takiyodum, kasinti ve kizariklik yapiyordu.

İyi yapmışsın canım öyle valla. camın açık olması bile tozlanmasına pislenmesine sebep. Benm evde öyle boş duruyor kim bilir ne halde. Annemlerde kalıyorum ben de sürekli kanamam olduğu için. Benm de döndüğümde eve almam lazım birini 🙄 iyi olalım da boşver kendini eksik hissetme
Kuzum Bi de ev temiz gibi duruyordu tek yaptığım süpürmek gözle görünmeyince kendimi kandirmisim 😂

Valla benim de eşim yapıyor sağolsun ama benim temizliğim gibi olmuyor tabiki. Dayanamadım banyo wc balkon yıkadım. Toz aldım biraz içime sindi yine. Şimdi kadın tutsam eşimin zoruna gidecek, hiç yapmayacak sesimi de çıkaramıyorum😂😂
Kız şanslısın sen 😂 benim eşim yediği tabağı kaldirmaz

X