Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Canlarım saç boyası işini nasıl yapıyorsunuz, benim üç ay oldu boyanayali, dipler fena. Şimdilik bandana takıyorum, doktoruma gittiğimde soracağım. Soran, cevap alanınız var mı acaba. Sorum bitkisel boyalar için tabi, amonyaksız olanlar.
Benimki yasak dedi tatlım.. özellikle hatta bikaç kere söyledi bunu

Valla benim bildiğim ilk üç aydan sonra bitkisel boyama yapılıyor. Yine sormak lazım. Ben doğuma bir iki gün kala boyatmayı planlıyorum, hatta ombre mombre yaptırayım ki ikizlerle bi daha töbe kuaföre gidemem😂😂
Ben bir ay daha bekleesem insan içine çıkamayacağım sanırım 🙈 daha 8. Haftadayim feci oldu dipler.

Bazı batıl inançlar var ya, saçını kestirme çocuğun aklı kısa olur vs. Bilimsel dayanağı olmayan, kulaktan kulağa yayılan (genelde büyükler tarafından) şeyler. Çok fantastik şeyler duymaya başladım ben de 😄😄😄
Saç kestirme konusunda diil tabi ama ben artık o eskilerin dediklerinin biraz doğru olduğuna inanıyorum ya🤓 tabi çoğunun bilimsel bi açıklaması var ama işte onlarda deneyimleye deneyimleye bilip de söylemişler bence 😀 mesela göbeğin aşağıya düşmüş doğurursun yakında( gerçekten aşağı düşüyormuş..) mesela çok üşüyosan hamilesin(geçici kansızlık oluyormuş) göbeğin şekline göre cinslyet belirleme de başarılı( bi arkadaşım kıza diğeri oğlana hamileydi, baya farklıydı göbekleri) ayy daha böyle şeyler vardır kesin🐣 tabi bilimsel olarak aksi kanıtlanmış şeyler de var, onları takmıyorum 😀

X