Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Kızlar bugün göğüslerimin yan kısımları böyle biraz bastırınca ağrıyor heralde normalde beklenen regli tarihime 4 gün kaldığı için böyle
progestan ağrı yapıyor canım odur bence. ben de bi salaklık yapıp test yaptım 3.gün embriypsu transf sonra 5.gün test yaptım hiçbişi çıkmadı daha erken zaten çıkmaz diyerek kendimi avutuyorum😂

progestan ağrı yapıyor canım odur bence. ben de bi salaklık yapıp test yaptım 3.gün embriypsu transf sonra 5.gün test yaptım hiçbişi çıkmadı daha erken zaten çıkmaz diyerek kendimi avutuyorum😂
Ya ben progestan fitili 2 haftadır kullanıyorum reglme yakın olduğu için muhtemelen bu ağrı

Kestirmek neden sakıncalı olsun ki, değildir bence ama boyada kimyasal bişey sürüyoruz, bitkisel boyada bile az da olsa kimyasal bişeyler illa vardır, tolere edilebilir bişey mi onu bilemiyorum işte.
Bazı batıl inançlar var ya, saçını kestirme çocuğun aklı kısa olur vs. Bilimsel dayanağı olmayan, kulaktan kulağa yayılan (genelde büyükler tarafından) şeyler. Çok fantastik şeyler duymaya başladım ben de 😄😄😄

Bazı batıl inançlar var ya, saçını kestirme çocuğun aklı kısa olur vs. Bilimsel dayanağı olmayan, kulaktan kulağa yayılan (genelde büyükler tarafından) şeyler. Çok fantastik şeyler duymaya başladım ben de 😄😄😄
Ahaha😄, neyse ki ben hiç bilmiyorum öyle şeyleri. Yalnız ben bilmem gerekenleri de bilmiyorum, orası biraz problem 😅😅

Ya ben progestan fitili 2 haftadır kullanıyorum reglme yakın olduğu için muhtemelen bu ağrı
hiç olumsuz düşünme canım zaten neler çekiyoruz bari test gününe kadar duralım kötü düşünmeden. ya bilmıyorum benım de hiç aklım almıyor bir ufak kasık batması karın ağrısı olmalı sanki. Adet olacak gibi karın ağrısı diyip duruyor herkes bende hiç olmuyor

Arkadaşlar merhaba ankarada önerebileceğiniz tüp bebek merkezi doktoru varmı? Eşimde sperm sorunu var 2. Tüp bebek olacak bu. Geçen kontrole gittim doktor çikolata kisti, rahim y şeklinde ve yapışıklık var dedi. Ameliyat yapalım 3 ay sonra tüp dedi. Ama ben çok güvenmedim. Ameliyatında rezervi düşğrmesinden korkuyorum. İlk deneme mizde doktor hiç böyle şeyler dememişti. Ben de bir sorun yok diye biliyordum çok şaşırdım. Üzüldüm haliyle. Şimdi de çok kararsızım. Ankarada tedavi olanlar yardımcı olabilir mi

Canlarım saç boyası işini nasıl yapıyorsunuz, benim üç ay oldu boyanayali, dipler fena. Şimdilik bandana takıyorum, doktoruma gittiğimde soracağım. Soran, cevap alanınız var mı acaba. Sorum bitkisel boyalar için tabi, amonyaksız olanlar.
Valla benim bildiğim ilk üç aydan sonra bitkisel boyama yapılıyor. Yine sormak lazım. Ben doğuma bir iki gün kala boyatmayı planlıyorum, hatta ombre mombre yaptırayım ki ikizlerle bi daha töbe kuaföre gidemem😂😂

X