Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Tüp bebekte kanama çok sık rastlanan bir şey. Benim de 1 haftadır ara ara pembe lekelenmem oluyor. Biz de telaş yaptık doktora gittik apar topar bişey yokmuş bebeğim de iyiymiş çok şükür. Bebek yerleşiyor lekelenme ve ara ara kanama normal özellikle tüp bebekte 8. haftaya kadar daha sık olur korkmana gerek yok dedi doktorum. Günde 3 progestan fitil kullanıyordum ekstra günde 50 mg progestan iğne yazdı döndük. Düşükte özellikle şiddetli ağrı olurmuş ağrısız olduğu sürece korkmamak gerekiyor.

Benim 5.gün kanda çıktı 25.test yapsaymışım da çıkarmış zaten

Erken test yapmak tamamen tercih ve yapı meselesi aslında.. Ben yapmasaydım negatif almaktan daha çok stres yapardım- belirsizlikten hiç hoşlanmıyorum. Erken yaptım diye kimsenin dırdırını da dinlemek istemediğimden kimseye de söylemedim ilk günler test de almadım, rvde kalan ovulasyon testlerini kullandım.. Heyecanı hiç bitmiyor bu sürecin, umarım hep güzel haberlerle pıt pıt eder kalbiniz (ultrasonda kalbinin atışını gördüğümüzden beri biz de bizimkine pıt pıt diyoruz )

Ay ya güzel mesajın için çoook teşekkürler evet gerçekten belirsizlik daha zor belki bu sefer beklerim falan diyordum ama yok daha 5.gün yarın şimdiden nasıl yarın olacak diye beklemekten hâl oldum çok zor beklemek ama Allah beklediklerimizi boşa çıkarmasın sonu güzel olsun inşallah :) senin içinde çok sevindim Allah hayırlı doğumlar versin inşşşalllah :)

Ovulasyon testleri de koyu mu cikiyor? Gerci bhcg yakalar birazcik cunku LH bakiyor onda da var bir miktar ama hassasiyeti bhcg kadar yuksek olmayabilir LH surge bakiyor sonucta diye dusundum.

Bende çıktı ama herkeste çıkamayabilir canım.mesela aynı zamanda transfer olduğumuz arkadaşın geç tutunma olmuş galiba dün 11.günüydü 9.49 çıkmış doktor geç tutunma olabilir demiş . Ama bir şey çıkmasa da erkendir deyip üzülmeyeceksen yap inşallah çıkar

Ovulasyon testleri de koyu mu cikiyor? Gerci bhcg yakalar birazcik cunku LH bakiyor onda da var bir miktar ama hassasiyeti bhcg kadar yuksek olmayabilir LH surge bakiyor sonucta diye dusundum.
İlki 5. Gün ikincisi 7. Günki ovulasyon testiydi. 8. Günde 163’tü beta.. eğer erken gebelik testi olsaydı 5. Günde de daha belirgin çıkardı bence.

Eklentiler

• D76EB767-6329-4055-85C7-F678171F45A4.jpeg
    44,6 KB · Görüntüleme: 41
  • 9CD21BED-1952-4AA2-951C-655CFBCE723F.jpeg
    49,6 KB · Görüntüleme: 47
İlki 5. Gün ikincisi 7. Günki ovulasyon testiydi. 8. Günde 163’tü beta.. eğer erken gebelik testi olsaydı 5. Günde de daha belirgin çıkardı bence.
Simdi anladim. Cok tesekkur ederim. Bu sabah da test yapmadim. Sadece diger gunlerden farklı olarak ciddi bir mide burkulmasi ile uyandim. Bulanti degil ama uzun sure ac kalmisim gibi Bugun de biraz ayakta olmam gereken bir is günü
Umarim hic sorun olmaz. Yine de dikkatli olup araba kullanmayacagim.

Aynen herhalde bende de geç çıkıcak gözükmedi çünkü tek çizgi inşallah yarın görürüm çift çizgiyi

Günaydın kızlar negatif olanlar ilaçları bıraktıktan kaç gün sonra adet oldunuz ? Ben dün bıraktığım belirsizlik kalkınca daha iyi hissediyorum kendimi artık belirsizlik zor. Tatil planları yapıyorum da acaba iki haftaya adet olur muyum en geç ? Tatilde adetli olmak hiç istemem

Merhabalar kızlar bu gün benim transferimin 4 günü 5 günü embriyosu koyuldu ama belim ve kasiklarim ağrıyor adetim gelecekmiş gibi sizde böyle bisey oldu mu

Ben 4.gun aksama dogru oldum 3gun snra canım

Bende hidrosalpenks??? Yazmışlardı kesin teşhis konmamıştı. Teşhis için ameliyat dediler ben de istemedim direkt tüp bebek denedim çok şükür bi sıkıntım yok. 2 ayrı doktora gittim biri prof bana düşük olma ihtimallerinden kimse bahsetmedi net konuştular olur diye. Hsg sonucumu da ekliyorum belki aydınlatır seni

Eklentiler

• 46EFF3E2-8C49-409F-BDCF-29EF67E9856B.jpeg
    34,7 KB · Görüntüleme: 43
Hadi inşallah ben de hemen olurum. Adet olmadan tam olarak iyi olamayağım sanki psikolojik olarak. Gelişmemiş de olsa tutmamış da olsa hala orda iki tane embriyo olduğunu düşününce iyi olamıyorum
Haklısın canım bende cok olmayı ıstedım bekeldım hıc beklemedıgım anda geldi gelır senınde ıns hemen bır haftyı aşmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…