Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Günaydın kızlar 🌞 negatif olanlar ilaçları bıraktıktan kaç gün sonra adet oldunuz ? Ben dün bıraktığım belirsizlik kalkınca daha iyi hissediyorum kendimi artık belirsizlik zor. Tatil planları yapıyorum da acaba iki haftaya adet olur muyum en geç ? Tatilde adetli olmak hiç istemem 🤭
Allah en hayırlı zamanda, sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin insallah canım.
ben ilk tüp bebek denememde, bırakınca ertesi gün oldum.
bir ay önce negatifi aldığımda da, 1 hafta sonra oldum. Bildiğim kadarıyla 10 gün içinde oluyorsun.

Kizlar bu bulanti işini hiç sevmedim ya. Saat sabahin altisi ve ben tuzlu çubuk yiyorum öğürmemi bastirsin diye :kızgın: :KK43:

Bir de sadece sabah olcak saniyordum ben akşamlari da öğürerek geziyorum evde 😩
Hoşgeldin kuzum😁😁 aç kalmamak gerekiyor ama mide bulantısı olduğu icinde yemek yenmiyor ,yemedikce daha cok bulaniyor,böyle kısır döngü.
Oğlumda sadece sabah bulaniyordu ne rahatmışim şimdi geceye kadar ögürüyorum bende😫 neyse ki iyi olduklarını anlıyoruz bu sayede ...
Simdi anladim. Cok tesekkur ederim. Bu sabah da test yapmadim. Sadece diger gunlerden farklı olarak ciddi bir mide burkulmasi ile uyandim. Bulanti degil ama uzun sure ac kalmisim gibi :KK66: Bugun de biraz ayakta olmam gereken bir is günü
Umarim hic sorun olmaz. Yine de dikkatli olup araba kullanmayacagim.
Bu mide kazınmasi iyiye işaret biliyorsunuz değil mi🏵🤗

Hoşgeldin kuzum😁😁 aç kalmamak gerekiyor ama mide bulantısı olduğu icinde yemek yenmiyor ,yemedikce daha cok bulaniyor,böyle kısır döngü.
Oğlumda sadece sabah bulaniyordu ne rahatmışim şimdi geceye kadar ögürüyorum bende😫 neyse ki iyi olduklarını anlıyoruz bu sayede ...

Bu mide kazınmasi iyiye işaret biliyorsunuz değil mi🏵🤗
Herkes keyfini çıkar diyor ama bence keyif zamanları başlamadı 🤣 günde üç öğün peynir ekmek yiyorum mide bulantısından, midem bulanmasın diye yemek yiyorum yemek yedikten sonra daha çok midem bulanıyor 🙄

Herkes keyfini çıkar diyor ama bence keyif zamanları başlamadı 🤣 günde üç öğün peynir ekmek yiyorum mide bulantısından, midem bulanmasın diye yemek yiyorum yemek yedikten sonra daha çok midem bulanıyor 🙄
Ben keyif çıkarılacak bi süreç göremiyorum😂 Şuan 10+2deyim. Bir hafta öncesine kadar senin gibiydim peynir ekmek falan, şimdi sadece çubuk kraker😭 Buna da şükür

Ben keyif çıkarılacak bi süreç göremiyorum😂 Şuan 10+2deyim. Bir hafta öncesine kadar senin gibiydim peynir ekmek falan, şimdi sadece çubuk kraker😭 Buna da şükür
Sizin yine az kalmış hafta olarak düşününce ben 7+0dayım, önümde uzun uzun krakerli haftalar var 🤣 keyfini eşim çıkarıyor, iş yerinden arkadaşları ile yemeklere çıkıyorlar kutlamak için analık zor hahahah

Sizin yine az kalmış hafta olarak düşününce ben 7+0dayım, önümde uzun uzun krakerli haftalar var 🤣 keyfini eşim çıkarıyor, iş yerinden arkadaşları ile yemeklere çıkıyorlar kutlamak için analık zor hahahah
Valla bi ümitle araştırıyorum kimisi diyor 12.haftada bitiyor diye. Kimisi diyor doğuma kadar kustum bilemiyorum ki az mı var bu daha başlangıç mı😂 Ay ne güzel seninki dışarda yiyor benimki bide evde yemek yapıyor ev kokuyor ben ölüyorum😂😂

Kızlar dış gebelik durumlarında kanama olur mu ? Yoksa dış gebeliklerde hiç belirti olmaz mı ? Cuma keseyi görmeye gidicem ama merak ettim içimde hep bi korku bi stres var saçma sapan😄

Benim arada böyle sağ kasığıma ağrı giriyor sızlama desem daha doğru olur kısa sürüyor sonra geçiyor bu normal mi diye araştırayım dedim dış gebelik belirtilerinde buna benzer bi yazı okudum ondan bi korku sardı beni

Kızlar benim de bugün 7.günüm herkesin yerleşme kanaması olmuş sanırım bende olmadı sadece ara ara yoklayan kasık ağrılarım var bazen bacağıma bir ağrı girip çıkıyor bazen de belime sizce tutmuş mudur ? Yerleşme kanaması olmadığı için biraz üzüldüm açıkçası. 2 tane blast embriyo konmuştu 5.gün
Merhaba güzel sonuçlar aldınızmı🙏☺️

Valla bi ümitle araştırıyorum kimisi diyor 12.haftada bitiyor diye. Kimisi diyor doğuma kadar kustum bilemiyorum ki az mı var bu daha başlangıç mı😂 Ay ne güzel seninki dışarda yiyor benimki bide evde yemek yapıyor ev kokuyor ben ölüyorum😂😂
Benimki yemek yapamadığı için ya benimle karpuz peynir yiyor ya da dışarıdan sipariş ediyor 🤣

Merhaba arkadaslar öncelikle insallah hic birimizin kucagi bos kalmaz allahim hayirli saglikli evlatlar nasip eder insallah❤️🤲🏼 Ben 28 yasindayim almanyada üc kere denemem oldu hepsi negatifdi biri kimyasal oldu ama oda negatifdi sonucda .. yolum sonra türkiyeye düstü burda yaptirdim bir ay rahim dinlendirmesi oldu . dün transfer oldum iki tane 5. gün embriyosu biri 4ab kalitesi digeride 4ac kalitesinde .. suan kus gibiyim ne agrim var ne bi sislik var sanki transfer olmamis gibi hiss ediyorum😂 neden diye sorarsaniz 3 kere taze transfer olmustum vicudum okadar kötüydükü nefes alamiyordum siskinlikden bütün vicudum sizliyordu su topluyordu. Bu sefer rahim dinlendirme olunca billmiorum hic bisey yok yani normalmi?

X