Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Kızlar şimdi bayram yaklaşıyor.. bi yerlere gitmeyi planlayan var mı? 12. Haftadan önce kesin yasak mı? Benim 10. Haftaya denk geliyor, memlekrte gitsem diyorum dinlene dinlene. Normalde 6 saatlik yol.. doktorum son kontrolde o zamana kadar herşey yolunda olursa değerlendiririz demişti.. Zaten sonrasında da iş dolayısıyla seyahat etmem lazım, napıcam bilmiyorum 🙄. 12. Haftadan sonra daha mı serbest olur acabaa

Kızlar şimdi bayram yaklaşıyor.. bi yerlere gitmeyi planlayan var mı? 12. Haftadan önce kesin yasak mı? Benim 10. Haftaya denk geliyor, memlekrte gitsem diyorum dinlene dinlene. Normalde 6 saatlik yol.. doktorum son kontrolde o zamana kadar herşey yolunda olursa değerlendiririz demişti.. Zaten sonrasında da iş dolayısıyla seyahat etmem lazım, napıcam bilmiyorum 🙄. 12. Haftadan sonra daha mı serbest olur acabaa
Ben antepten mersine gitcem drum izin verdi. 4 saat

Ben de Mersin’e gitmeyi planlıyorum 😀 Ama Ankara’dan, 6-7 saat sürüyor.. Önümüzdeki hafta kontrolde bi soracağım tekrar. Dinlene dinlene gitmekte sıkıntı olmaz diye düşünüyorum ama emin olamıyorum
Ben transferden sonra mersine gitmiştim. 1 saat araba 10dk mola seklinde

Bence bu sene bir yere gitmeyin, o kadar mücadele verdik tutunun diye, riske atmaya gerek yok diye düşünüyorum, ben bir yere gitmeyeceğim seneye bebek olunca rahat rahat gezeriz hayırlısı ile

Ben transfer günü 2 saatlik ertesi günü 3 saatlik yolculuk yaptım doktorum hiç bir sakınca olmayacağını söylemişti pozitifi aldıktan 1 gün sonra da 3 saat yolculuk 2 gece yatıp tekrar 3 saatlik yolculuk yapmıştım bi sıkıntı olmadı. Ama dikkatli kullandı eşim arabayo sarsmamaya zıplatmamaya dikkat etti

İyim canım çok şükür mide bulantım başladı hafif hafif bazen burnuma sarımsak kokusu gibi koku geliyor çok değişik bir şey eşim duymuyor ben duyuyorum, onun dışında iyiyim 3 hafta sonra kontrolüm var
Kaçıncı haftandasın canım ? Merak ettim bu tarz belirtiler ne zaman başlar diye

X