Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Kızlar ben bugün hamile olduğumu öğrendim. Çok şaşkınım o kadar aşılama tüp bebek iğne hormondan sonra nasıl olur inanamıyorum. Bebeğim daha beş aylık. Ne düşüneceğimi şaşırdım
Selamlar 👋Uzun zamandır girmiyordum konuya, bildirim gelince bir bakayım dedim 🤗

Gözün aydın, doğumdan sonra rahim toparlanınca hamile kalmanin kolaştığını duymuştum bir de tabi oldu mu olacak mı stresi de işin içinden çıkmıs oluyor. Ikinci bir bebek düsünüyor muydun bilmiyorum ama düşünüyorduysan iyi tarafından bakabilirsin. Diğer türlü cesaret toplayıp yapmanız zor olabilirdi. Şimdi yaşları arası az olunca kardeş kardeşe geçinmeleri ve arkadaşlık etmeleri daha kolay olacaktır.

Bir de bir şey sorucam; korunuyor muydunuz acaba? Korunduğunuz halde mi hamile kaldın? Ve korunurken hangi yöntemi tercih etmiştiniz? Bu soruların yanıtları bizim için de tecrübe olmuş olur.

İ
Selamlar 👋Uzun zamandır girmiyordum konuya, bildirim gelince bir bakayım dedim 🤗

Gözün aydın, doğumdan sonra rahim toparlanınca hamile kalmanin kolaştığını duymuştum bir de tabi oldu mu olacak mı stresi de işin içinden çıkmıs oluyor. Ikinci bir bebek düsünüyor muydun bilmiyorum ama düşünüyorduysan iyi tarafından bakabilirsin. Diğer türlü cesaret toplayıp yapmanız zor olabilirdi. Şimdi yaşları arası az olunca kardeş kardeşe geçinmeleri ve arkadaşlık etmeleri daha kolay olacaktır.

Bir de bir şey sorucam; korunuyor muydunuz acaba? Korunduğunuz halde mi hamile kaldın? Ve korunurken hangi yöntemi tercih etmiştiniz? Bu soruların yanıtları bizim için de tecrübe olmuş olur.
İkinciyi düşünüyorduk ama birkaç sene sonra. Dondurulmuş embriyolardan diye düşündük hep. Bir tüpüm tıkalıydı, pcos görünümü vardı ve iki aşılamaya olumsuz yanıt aldık ve bir yılı geçkin korunmamıştık. İlk defa korunmadık bu sefer nasılsa olmaz diye, denk gelmiş. Normalde geri çekilme yöntemini kullanıyorduk

Kızlar ben bugün hamile olduğumu öğrendim. Çok şaşkınım o kadar aşılama tüp bebek iğne hormondan sonra nasıl olur inanamıyorum. Bebeğim daha beş aylık. Ne düşüneceğimi şaşırdım
Stres ortadan kalkinca bebiste kendiliginden geldi demek ki. Bence biraz zorlanır sonra iyi ki olmuş dersin. İkiz gibi büyürler, gözün aydın sağlıkla al kucağına inşallah 😍

Hayırlı olsun rabbim sağ sağlim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻
Evet bebeğiniz küçük ama rabbim ol demiş olmuş sakın kötü düşünmeyin her şey düzene girer zorlanacağınız sadece 2 sene diye düşünüyorum rabbim yardımcınız olsun inşallah 🤲🏻 sezaryan mı olmuştunuz ?

Merhaba sizinle aynı gün transfer olmuştuk.. bebeğiniz hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün vatanına ailesine hayırlı evlat olsun inşallah 🤲🏻 tekrar transfer mi oldunuz yoksa kendiliğinden mi oldu hikayenizi okumak isterim ♥️

Hayırlı olsun rabbim sağ sağlim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻
Evet bebeğiniz küçük ama rabbim ol demiş olmuş sakın kötü düşünmeyin her şey düzene girer zorlanacağınız sadece 2 sene diye düşünüyorum rabbim yardımcınız olsun inşallah 🤲🏻 sezaryan mı olmuştunuz ?
Evet sezaryen oldum. Teşekkür ederim, inşallah 🙏

Selam kızlar, gebelik sağlıklı ilerlemiyor sanırım. Beta hcg düzgün katlanmıyor. Kahverengi lekelenme de var az az, birazdan doktor randevum var. Ortaya çıkar. Acaba neden böyle oldu 🥺

Selam kızlar, gebelik sağlıklı ilerlemiyor sanırım. Beta hcg düzgün katlanmıyor. Kahverengi lekelenme de var az az, birazdan doktor randevum var. Ortaya çıkar. Acaba neden böyle oldu 🥺
Tabiiki hayirlisi olsun 🙏 kahverengi lekelenme normal aslinda ama bhcg %60in altinda mi yukseliyor? Saglikli bir embriyo olusmadiysa erken donemde gebelik kendilgiinden sonlanacaktir buyuk ihtimalle ama uzaktan da bir sey denilmiyor ki... Belki de her sey normaldir 😊 haberlerini bekleriz ❤️

Merhaba sizinle aynı gün transfer olmuştuk.. bebeğiniz hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün vatanına ailesine hayırlı evlat olsun inşallah 🤲🏻 tekrar transfer mi oldunuz yoksa kendiliğinden mi oldu hikayenizi okumak isterim ♥️
Merhaba, sizden gelen bildirim arada kaynamış anca gördüm kusura bakmayın 🤗 iyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Ağustos ayında kurtaj olmuştum, bir sonraki adetten sonra ise yani ekim ayında tekrardan transferim yapıldı ve tuttu çok şükür ki 🌸

Hanımlar merhaba nasılsınız bebişler nasıl ek gıda nasıl gidiyor??
Benim oğlan diline katı bişey değince öğürüyo ağlıyo yemek istemiyo umarım sizde herşey yolundadır hiç sesiniz çıkmaz oldu 🤔😁

Hanımlar merhaba nasılsınız bebişler nasıl ek gıda nasıl gidiyor??
Benim oğlan diline katı bişey değince öğürüyo ağlıyo yemek istemiyo umarım sizde herşey yolundadır hiç sesiniz çıkmaz oldu 🤔😁
Selam canım biz sebzeleri meyveleri ve yoğurdu tattık bi yumurtanın sarısı kaldı ama onun için de acaba erken mi diyorum şuan 5 ay 27 günlük

Selam kızlar. Gebelik kendiliğinden sonlandı. Biz ek gıdaya 6. Ay dolunca başladık. Yumurta sarısı, peynir, yoğurt, meyve ve sebze yiyor. Ya da yer yiyor bilemiyorum çoğunu tükürüyor çünkü püüüf püüüf diye 🤣

Tekrar merhaba ☺️
Sisli Memorial Semra Kahraman'da yaptırmıştım toplamda ikişer ikişer 6 tane 5.gun embriyosu pgt' ye gitti... Memorial' de yurtdışına gönderilmiyor ve ortalama 2-3 haftayı buldu sonuç...evet bu tedavilerin pgt' kısmı da diğer aşamalar gibi fiyatlı ancak galiba diğer merkezlere göre biraz daha insaflıydi yanlış hatırlamıyorsam 300 💲civarı embriyo başına...benim dondurulmuş değildi direkt OPU sonrası pgt' ye uygun kalitede gördüklerini seçip işleme gönderiyorlar...
Biz teşekkür ederiz bugüne kadar her asamanizi bizimle hep paylaştiniz 🤗💜
Pgt ye embriyo mu gidiyor yoksa embriyodan alınan parça mı? O esnada embriyo donduruluyor mu?

Uzun süre sonra ilk kez girdim meğer bebeklerimizi ararken ne kadar çok vaktimiz varmış ne çok sohbete dahil olmuşusuz bebekelerimiz 1 yaşını geçtiler herkes iyi mi herşey yolunda mı 😊

X