Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Ama 2 haftada 400 gr çok çok iyimiş bence ya benimki her hafta 100 gram alıyor tabi ben bi de mecburen her hafta kontrole gidiyorum doktorum da normalde bebekler her hafta tartılmaz yanılma payı çok olur dedi ama işte yine de her hafta belki daha fazla almıştır ümidiyle gidiyorum
İyi mi gerçekten ? Haftasına göre uygun değil ama 29.haftadan sonra 1 hafta gerilemesi oldu düzeltemedim de.. sırf kilosu için mi gidiyosunuz? Bende her hafta nst, 2 haftada birde kontrole gidiyorum

Kızlar 36 haftalık gebeyim ve covid 19 testim pozitif geldi çok agır atlattıyorum 🥺 aranızda corona olan var mı nasıl geçirdiniz
Geçmiş olsun.. aşılarınızı olmuş muydunuz?
Odanızı bol bol havalandırın portakal mandalina yiyin C ve D vitamini almaya özen gösterin ıhlamur dışında da bitki çayı önerilmiyor hamilelikte ve bol bol dinlenin maalesef başka yapılacak bişey yok. Ben değil ama eşim pozitif oldu temaslı olduğum için sorduğumda bana bunları demişlerdi aradıklarında

Geçmiş olsun.. aşılarınızı olmuş muydunuz?
Odanızı bol bol havalandırın portakal mandalina yiyin C ve D vitamini almaya özen gösterin ıhlamur dışında da bitki çayı önerilmiyor hamilelikte ve bol bol dinlenin maalesef başka yapılacak bişey yok. Ben değil ama eşim pozitif oldu temaslı olduğum için sorduğumda bana bunları demişlerdi aradıklarında
Hiç aşı olmadım

Aslında beslenmem çok da iyi değil ama herşeyi yiyiyorum yani yumurta süt ceviz badem eksik etmem helva kaşar kilo yapar dediler ama bünyesi herhalde şöyle bi 3000 gram ı görsem rahatlayacak gibiyim gerçi 1 ay var daha doğuma o zaman olur diye tahmin ediyorum 32. Haftadan 34. Haftaya 400 gram almış. Doktor bi sıkıntı görmedim ama işte kendi kendime düşünmeden edemiyorum

Kaç gram aldı o 2 haftada?

500den fazla almisti o iki haftada canim. Ama her seye ragmen almiyorsa da bunyesi oyledir cok stres yapma. Ben cok ufak dogmusum ama 40im ciktiginda bi anda tosbik bi seye dönüsmüsüm dediler bana😅

Kızlar 36 haftalık gebeyim ve covid 19 testim pozitif geldi çok agır atlattıyorum 🥺 aranızda corona olan var mı nasıl geçirdiniz

Çok çok gecmis olsun Allah tez şifa versin. Takibe duzenli gittiginiz doktorunuz var mi? Bilgilendirdiniz mi?

500den fazla almisti o iki haftada canim. Ama her seye ragmen almiyorsa da bunyesi oyledir cok stres yapma. Ben cok ufak dogmusum ama 40im ciktiginda bi anda tosbik bi seye dönüsmüsüm dediler bana😅

Çok çok gecmis olsun Allah tez şifa versin. Takibe duzenli gittiginiz doktorunuz var mi? Bilgilendirdiniz mi?
Evet doktoruma sabah haber vericem dahiledeki doktor kam sulandırıcı almamı söyledi pıhtı olmasın diye

Çok geçmiş olsun, bende hamileyken covit oldum ama aşılı olduğum için ayakta geçirdim. Bol su için ve bol c vitamini ... Başka da yapacak pek bisey yok ,dinlenin sürekli stres yapmayın.

Ben gecen hafta oldum 34.hafta da ama asiliydim grip gibi gecti cok cok gecmis olsun 😔 atesim cikinca parol aldim iyi geldi ,coraspin d vitamini multivitmain ve magnezyum kullaniodum dr ekstra c vitamini verdi. Burnunuzu acik tutmaya calisin okyanus suyuna da izin vermisti guzel nefes alin en onemlisi oksijen, ilik balli limonlu su da cok ise yariyor kotulesirseniz de dr a gidin korkmayin gecicek Allah in izniyle 🤲 tekrar cok gecmis olsun 🧿

Keşke aşı olsaydım eşim bütün aşılarını oldu ve hiç şikayeti yok, ben çok agır geçiriyorum 🥺
Hamileler daha ağır atlatıyormuş zaten.bende olmayı düşünmüyordum ama bi ara haberlerde sürekli hamileler hastaneleri doldurdu falan ya o zaman korkup olmuştum şimdi iyiki olmuşum diyorum.. rabbim şifa versin inşallah tez vakitte iyileşin bebeğin hareketlerini takip etmeyi de ihmal etmeyin

Hayırlısıyla sağlıklı bi şekilde doğsunlar da gerisi hiç önemli değil 🤲🏻

İyi mi gerçekten ? Haftasına göre uygun değil ama 29.haftadan sonra 1 hafta gerilemesi oldu düzeltemedim de.. sırf kilosu için mi gidiyosunuz? Bende her hafta nst, 2 haftada birde kontrole gidiyorum
Yok kilosu için değil benim rahim kısalmam var 10 haftadır o yüzden her hafta gidiyorum rahim kısalığımı ölçüyor bir de kilosunu ölçüyor

Ben gecen hafta oldum 34.hafta da ama asiliydim grip gibi gecti cok cok gecmis olsun 😔 atesim cikinca parol aldim iyi geldi ,coraspin d vitamini multivitmain ve magnezyum kullaniodum dr ekstra c vitamini verdi. Burnunuzu acik tutmaya calisin okyanus suyuna da izin vermisti guzel nefes alin en onemlisi oksijen, ilik balli limonlu su da cok ise yariyor kotulesirseniz de dr a gidin korkmayin gecicek Allah in izniyle 🤲 tekrar cok gecmis olsun 🧿
Siz kan sulandırıcı kullandınız mı

X