Aşılama Mayıs ayinda aşlama yapanlar!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Rainbow3

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2014
196
161
Merhaba arkasaşlar, 3 yildir normal yolla gebelik oluşmuyor. Kasım 2017 de bir heyecenla idrar testinde 2. Çizgiyi gordum. Kan testide pozitif gelmisti. Kan degerlerim 2 kat artmasi gerekirken 3,4 kat artmaya basladi. Doktorum ikiz olabilir dedi fakat gunun sonunda mol gebelik oldugu anlaşıldı. Ve gebelik sonlandirildi. Esimin sperm sayisi normal fakat morfoliji %3 ve hareket zayif. Bu ay 9unda catlatma ignesi vuruldum ve 11 mayista ilk asilamam yapildi. 8inden itibaren progestan 200mg vajinal yolla aliyorum. Butun gun uyumak istiyorum. Ilactan mi bilmiyorum sinirler de iyice bozuldu. Bel ve kasik agrisi hic ama hic gecmedi. Benzer durumlar yasiyorsaniz tecrubelerinizi benimle paylasirmisiniz lutfen. 🙏

Canim malesef ilk asilama olmadi. Adete 3 gun kala hasta oldum. Simdi 2. Asilamaya hazirlaniyorum😔 insalllah seninki ilk seferde tutarrr
Canım çok üzülme inşallah ikincisi tutar ama her zaman aşılamayı yaptıktan sonra hamileymişsin gibi davran ben ilk aşılamamda öyle düşündüm son güne kadar kan verdim pozitifti fakat on gün sonra düşük oldu😞 7 ay ara verdim kendiliğinden olur siye bekledim olmayınca bu ay yine yaptık inşallah bu defa tutar ve bana sımsıkı tutunur 🤲🤲 rabbim sanada nasip etsin. Sen kaç yıllık evlisin ?

Merhaba arkasaşlar, 3 yildir normal yolla gebelik oluşmuyor. Kasım 2017 de bir heyecenla idrar testinde 2. Çizgiyi gordum. Kan testide pozitif gelmisti. Kan degerlerim 2 kat artmasi gerekirken 3,4 kat artmaya basladi. Doktorum ikiz olabilir dedi fakat gunun sonunda mol gebelik oldugu anlaşıldı. Ve gebelik sonlandirildi. Esimin sperm sayisi normal fakat morfoliji %3 ve hareket zayif. Bu ay 9unda catlatma ignesi vuruldum ve 11 mayista ilk asilamam yapildi. 8inden itibaren progestan 200mg vajinal yolla aliyorum. Butun gun uyumak istiyorum. Ilactan mi bilmiyorum sinirler de iyice bozuldu. Bel ve kasik agrisi hic ama hic gecmedi. Benzer durumlar yasiyorsaniz tecrubelerinizi benimle paylasirmisiniz lutfen. 🙏

Sizee bişey sormak istiyorumm Bende aşılama yaptıracağım şuan ilaç kullanıyorum 2 haziranda kontrolüm var ama bulantı çok oluyor.,kabızlık ve bide ara ara nefes almakta zorluk çekiyorum sizde de oldu mu peki.

Sizee bişey sormak istiyorumm Bende aşılama yaptıracağım şuan ilaç kullanıyorum 2 haziranda kontrolüm var ama bulantı çok oluyor.,kabızlık ve bide ara ara nefes almakta zorluk çekiyorum sizde de oldu mu peki.
Bende klomen kullanıyordum dün bitti cnm karnım davul gibi kayısı kayısılı meyve suyu hiç birşey fayda etmiyor çok pis kabızlık var

Canim benim ilk asilamam tutmadi su an 2. Asilamaya hazirlaniyorum. Ama yazdigin seyler normal bunlara ek olarak ben bir de butun gun uyumak istiyorum. Bence doktorunla gorus bunlari paylas. Ilac olarak ne kullaniyorsun? Benim doktorum hepsinin normal oldugunu soyledi. Umarim hepimiz icin sonu cok guzel olur 🙏😇

Canim benim ilk asilamam tutmadi su an 2. Asilamaya hazirlaniyorum. Ama yazdigin seyler normal bunlara ek olarak ben bir de butun gun uyumak istiyorum. Bence doktorunla gorus bunlari paylas. Ilac olarak ne kullaniyorsun? Benim doktorum hepsinin normal oldugunu soyledi. Umarim hepimiz icin sonu cok guzel olur 🙏😇

Bu ay bende klomene basladim 5 gun gunde 1 tane dedi. Ama bende fazlasiyla sistim. 😔😔 umarim guzel olur
Yine kuzum senin bir kutu benim iki kutu davul gibi olmuşum valla bakalım senin az doz verilmiş inşallah olumlu sonuç alırsın ilk aşılamadan ne kullandin

Femara verdi 5 gün kullandım günde 1 estrofem matfomin ve vitamin ve balık yagı verdi onları kullanıyorum sen ne kullanıyorsun canım
Aminn canım inşallah hepimiz mutlu sona ulaşırız.
Doktor umu aramadım ama korktum belirtiler den ondan sormak istedim çok tesekkr ederim 💕

Yine kuzum senin bir kutu benim iki kutu davul gibi olmuşum valla bakalım senin az doz verilmiş inşallah olumlu sonuç alırsın ilk aşılamadan ne kullandin
Ilk asilamada sadece progeatan ve catlatma ignesi. Bunda klomen le basladik carsamba diger ilaclarimi alacam bence yine progestan vericek. Allah yatdimcin olsun canim seninde

Femara verdi 5 gün kullandım günde 1 estrofem matfomin ve vitamin ve balık yagı verdi onları kullanıyorum sen ne kullanıyorsun canım
Aminn canım inşallah hepimiz mutlu sona ulaşırız.
Doktor umu aramadım ama korktum belirtiler den ondan sormak istedim çok tesekkr ederim 💕
Biz kendimizce yorum yapiyoruz canim benim. Muhakkak doktor en dogrusunu, en iyisini bilir. Ben aklimda bisey oldukca devamli arayip soruyorum. Kolay degil hic gercekten. Ozellille psikolojik olarak cokuyoruz direk bisey oldugunda sor bence. Ne zaman olucak asilaman ?

2 haziranda ilk kontrol var Eger hersey yolunda ise perşembe yada cuma aşılama yapılacak inşallah ilk olacak çok heyecanlıyım allahım hepimizin gönlünün muradını versin inşallah

Aaa ilk aşılamada yumurta geliştirici ilaç vermemiş doktorun o zmn senin klomenle çok güzel buyur ins 4 veya 5 yumurtan gelişir kuzum progesteron tutunmayi sağlıyor ins Seviniriz ne zaman kontrolün cnm

2 haziranda ilk kontrol var Eger hersey yolunda ise perşembe yada cuma aşılama yapılacak inşallah ilk olacak çok heyecanlıyım allahım hepimizin gönlünün muradını versin inşallah
O zaman kader ortagiyiz 3 unde de benim kontrolum var. Eger hersey yolunda ise en gec cuma 2. Asilamami olucam bende. Benden sana tavsiye kesinlikle rahat ol. Merak etme oluruna birak. Ne kadar cok dusunup hayal kuruyosak o kadar olmuyor malesef. Bu defa rahat olucam sozu verdin ben kendime.. 🙏😇

X