Aşılama Mayıs ayinda aşlama yapanlar!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Çok üzüldüm yaa sizin adınızada hayırlısı olsun wala bana klomen vermedi anlamadm bende ilk deneyimdi bu çokta bişey bilmıyorum kii şimdi adet olmak için ilaç kullanıyorum bitince kontrole gel dedi bakalım ne diycek

Çok üzüldüm yaa sizin adınızada hayırlısı olsun wala bana klomen vermedi anlamadm bende ilk deneyimdi bu çokta bişey bilmıyorum kii şimdi adet olmak için ilaç kullanıyorum bitince kontrole gel dedi bakalım ne diycek
İğne verirse söyle hocam etki etmiyor acaba ilaç turunumu değişseniz diye

Kızlar bende aşılama başlıcam ilk kez. 17 temmuzda adet günüm cumaya gelio. Dr bana 2.gün gel demişti araştırma hastanesi buarada. Cumartesi pazar kapalı pazartesi 4.gün oluo nasıl olcak acaba. Bide kaç gün sürüo aşılama ilaç kullanma süresi falan. 30 temmuz kurban bayramı arifesi cunku 30na sarkar mı. Ayy Allahım şans kader yok bizde. 9 ay önce 9 haftalık bebeğimi kaybettim. Gelişimi durdu. 7aydır denioz olmuo. Ovülasyon kullanıom yine yok.

İlk defa bende mesaj yazıyorum aşılama yaptırdım ve 8.günümdeyim inşallah olmasını rabbimden diliyorum ve benım gibi isteyen herkese Rabbim annelik duygusunu yaşatsın 5 senelik evliyim 2 senedir bizde istiyoruz nasip olmadı ama umudumuzu yüksek tutalım inşallah bizde güzel haberler alacağız

İlk defa bende mesaj yazıyorum aşılama yaptırdım ve 8.günümdeyim inşallah olmasını rabbimden diliyorum ve benım gibi isteyen herkese Rabbim annelik duygusunu yaşatsın 5 senelik evliyim 2 senedir bizde istiyoruz nasip olmadı ama umudumuzu yüksek tutalım inşallah bizde güzel haberler alacağız
İnşallah hayırlısıyla tutmuştur. Burda da paylaşır mısın bizimle. Bnm ağustosa kaldı. Hastane den kaynaklı bayrama denk gelecegı için yapmadık

3 yıllık evliyim 22 yaşındayım cnm bir sene evvel dış gebelikten kürtaj oldum plokist over hastasıyım
Selam ben de 3 senelik evliyim 22 yaşındayım
2018 de 4 haftalıkken düşük yaptim. Bende de polikist over var. Şimdi kontroller yapılıyor aşılama düşünüyorum. Ama doktorum klomen ver medi sadece inositol ve folik asit karışımı ilaç ver di bilgisi olanlar yazabilir misiniz lütfen. Şu an sende durumlar nasıl

Doktor sana şuan vitamin takviye ediyor herhalde bir sonra ki aşama başla yumurta geliştirici ilaca yada kendiliğinden buyumesini bekleye bilir yumurtanın bende durumlar aynı iki ay sonra tüp bebeğe baslayacm ins

X