Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canını yerim kuzummm, kalktın buldun da yolladınmı, insAllah işe yarar, bir de ben yakı yapıştırıyorlarmis onu da okudum, aslinda mantık sıcaklıksa ayni kapıya çıkar, evet evet iyice aklima yatmaya basladi bu is:KK200:
özgur can,aklima ne geldi,buralardan okumustum, hatunun biri, her iliskiden önce, sicak si torbasini hazir etmiş, iliskiden sonra hemen bacak arasına biraz beline bacak arasinda uyumus hic kalkmamis yataktan, duzenli yapip denedigi ilk ay hamile kalmış. hamile kalmayan iki arkadasi da deneyip ilk aydan kalmışlar. hatta biri kistine ragmen, deneyip hamile kalmis ama, dusuk yapmis. inandim cunku yaki yapan bir kisim insan da hamile kaliyosa, demek ki hatunun yaptigi ise yaramış. ama ben de islemedi,
belkim denersin,denersiniz.

Oyy kuzum valla haklısın.. burda şey aklıma geldi rakı içen öldü de su içen ölmedi mi
:))
Ay iç kahveni.. afiyet olsunn
Ya ben ya ben 3 zıkkım zabahnan zabahnan🙈
Aynen öyle 3 yıldır hayatımız bunun üstüne kurulu yok sağlıksız beslenme yok sigara içki içme, yok o tarihte bi program yapma tedavi başlayabilir,grip olursun aman ilaç içme belki hamilesin, başın ağrır aman regliye 2 gün kaldı ya hamileysen, kafeste maymun gibi bu ne böyle dedim son tedaviden sonra yeterrrr dedim eskiden yaptığım ne varsa yapıcam hatta dün gittim bi de botox yaptırdım ohhhhhh dünya varmış dedim💃💃

Aynen öyle 3 yıldır hayatımız bunun üstüne kurulu yok sağlıksız beslenme yok sigara içki içme, yok o tarihte bi program yapma tedavi başlayabilir,grip olursun aman ilaç içme belki hamilesin, başın ağrır aman regliye 2 gün kaldı ya hamileysen, kafeste maymun gibi bu ne böyle dedim son tedaviden sonra yeterrrr dedim eskiden yaptığım ne varsa yapıcam hatta dün gittim bi de botox yaptırdım ohhhhhh dünya varmış dedim💃💃
Ovv süpperr botox nereye kuzuuu.. ohh sefan olsun ye iç gez..

😁😁😁 masllh ne guzel hevesi kursagnda kalmaz insllh. Bizimkisi hic ole deil ben suphelendgimde deilsin ben naptgimi biliorm diyodu ben yine de dayanamayip test yapiodum ve hakli cikiodu 😂
Ben ne yaptığımı biliyorum heeee 😀 oda iyiymiş 😀😃

Poffff yine bir sürü şey yazılmış oku oku bitiremedim, zeyno delşrtme beni yap bi test daha ama başka bir marka olsun
Diyorum yarın min 3 max 4 gün oluyor ya gecikmem akşama kadar geldi geldi gelmedi test yapim. Hangi marka alayım tavsiye pls tabi akşama kadar gelmezse 😉

besteemm hele ben, isvicre de su ucuz, bana su faturasi kac para geliyor haberin varmi, suyla oynamaaa diye bagiran fatura gelince gozume sokan anamın:sinirli: kulaklari cinlasin😅 burda sık sık doldururdum küveti, portakal sıkar, yada biraydi şaraptır, alır girerdim ya mum yakar farid amcanin kemanini dinlerdim yada, dizi film izlerdim. sonra dedim belki bundan, bir yildir yapmiyorum ne keyifti🤣 artik alkol de almiyorum, burain hatunlari bizim gibi cayci kahveci degil anam ,aksamlarini aliyorlar sarplarini, bahcede keyif yapiyorlar ben, elimde cayla gidiyordum hamilemisin icsene diyorlar diye artik aksamlari da pek çıkmıyorum 😅

Alnıma bi de göz çevreme yaptırdım benim cildim çok ince beyaz tenliyim 31 yaşımdan beri yaptırıyorum 3 yıl ona da ara vermiştim, yeter dedim eski bene döndüm :21:
Güle güle kullan kuzum.. resmini atsana banaa :) benim de istediğim bir sürü şey var da ne para yeter ne de merkez biliyorum.. valla tesadüf yaşıyorum inanki 😆

Ailede bir pastacı olması süper bir şey.. çok emek istiyor, özellikle konsept pastaların tasarlaması ayrı dert yapması ayrı dert bence. ben sadece tedarikçi benim işim kolay.. her sene Doğum günü pastamdan ruh halimi anlayabilirsin.. daha buradan yola çıkmadan siparişlerimi veriyorum ben de, eşim de döneceğim zaman isteklerini bildiriyor. Benim kardeş bir kaç ay içinde iki posta seri üretim yapıyor bize :)
Süper olmazmi yaaa..

Bence de bir tanecik teste bu kadar güvenme, o gün ovu testi yaptım pik degildi ama ağrım bana öyle demiyordu hemen tekrarladim pik cikti.icimde ki ses hala zeyno hamile diyor :dua:
🙏 bakalım onada dedim yarın gelmezse akşama test yaparım diye. Kız illa gebe yapan beni😀 hadi bakalım

Güle güle kullan kuzum.. resmini atsana banaa :) benim de istediğim bir sürü şey var da ne para yeter ne de merkez biliyorum.. valla tesadüf yaşıyorum inanki 😆
Botox 600 tl 5 ay da bir yaptırıyorum, göz çevresi kremleri orta halli bi marka bile daha pahallıya geliyor inan, göz çevresi ve nemlendiricimi de eczacı bir arkadaşıma yaptırıyorum, bi de 3 yıldır yaptırmayınca gittim botox göz altı vitamini, boynuma ayrı bir şey yaptı, yap dedim ne var ne yok artık kendime bakıcam koca benden 2 yaş küçük maşallah nasıl bir derisi varsa tek çizgi yok, kendime bakmam şart 😬

X