Medical Park Göztepe Hakkında

Memorial dedi sanırsam. Yoksa Metropolitan mı dedi tam hatırlamıyorum. Bir arayıp sende sorsana.. Hastane değiştiriyormuşsunuz nereye geçiyorsunuz diye.. gittiği yer hangisi olursa olsun yinede ssk ile anlaşması olmayan ya da az olan hastaneler :KK43:

Ben Gökmen beye gidiyorum.Şundan dolayı sordum bir doktor yer değiştirdi mi diğerleri de başlıyor bir sorun var gibi geldi bana.Bir de ben ssk lı değilim emekeli sandığına üyeyim bizim ki zaten hep az anlaşmaya sahip benim için pek fark etmeyecek Gökmen Bey yer değiştirrise.

Memorial dedi sanırsam. Yoksa Metropolitan mı dedi tam hatırlamıyorum. Bir arayıp sende sorsana.. Hastane değiştiriyormuşsunuz nereye geçiyorsunuz diye.. gittiği yer hangisi olursa olsun yinede ssk ile anlaşması olmayan ya da az olan hastaneler :KK43:

aa ınanmıyorum yaa nereye gıdıyor acaba gercekten.. canım sen 1. agızdan kendısınden mı duydun ayrılacagını yoksa baskalarından mı? benneyaptımki

aney ben 40 ımda kontrole gıdıcektım ona.. ama acaba daha erken mı ayrılacak ?..
cumartesı bebegın kontrolu ıcın gıdıcez gıtmısken onada gıdeyım: yakasına yapısayım barı nereye gıdıyorsun dıye :KK43:( ay cıdden merak ettım ya mecbur hastaneyı demı degıstırıcez bızde yaa mehtap hnmdan cok memnun dum ben mecbur onun gıttıgı yere gıdıcez heralde ama uygun olur mu kı püff :KK43:(

Cumartesi kontrolüm vardı. kendisi söyledi. Karşıda Memorial hastanesine geçiyorum. Ay sonuna kadar burdayım Kasımda başlıcam dedi. Memorial hastanesinin ssk ile anlaşması yok bu arada bilginize. Mehtap hanımda çok tatlı kadın. Doğum ücrretleri zaten uçmuş durumda.
Hayalist sende Mart 2009 annesi olacaksın sanırım. Sen başından beri Gökmen beye mi gidiyorsun? Neden Gökmen beyi seçtin? Nasıl buldun? Eksi ve artı yönleri neler söyleyebilir misin?

Kızlar çok üzgünüm ya :KK43:

yaaa ınanmıyorum yaa olmadı sımdıııı benneyaptımki
karsı yakaya gecıyor bırde benneyaptımki püff.. Allahtan dogumu mu yaptım..
ama ıkıncı olsa yıne ona gıderım gercı ona daha cok var da :) üff ıyıydık boyle yaa yakındı da hastane yenıydı temızdı olmadı sımdı canım sıkıldı :kahve:

Betülcüğüm herhangi bir özel sağlık sigortan falan yoktu hatırladığım kadarıyla.

mrb dun medıpoldeydım kontrol ıcın leyla han gıttım... ınanmayacasınız doktor ızınlıymıs ama bana randevu verdıler cok tuhaf cok duyarlı bır hastane gıbı gozuksede benım gozumde sıfır kesınlıkle....

işte biz şimdi ne yapacaz. daha 22.haftamdayım. Ya Medical de Gökmen beye devam edecez. Yada yeni araştırmalar başlıcak :KK43:

Memorial bu konuda çok iyi ve güzel bir hastane. Ama ssk ile anlaşması yok.Ve uzman doktor fiyatı 140 ytl prof.dr ise 245 ytl.şimdi tekrar aradım sordum..

Ama sen Cumartesi yine bir sor Memorial mı emin ol.

Betülcüğüm herhangi bir özel sağlık sigortan falan yoktu hatırladığım kadarıyla.

evet canım malesef sadece ssk... ama yapmak lazım özel sigorta..
cumartesı bır engel cıkmaz da gıdersem soracagım muhakkak ugrayacagım.. benneyaptımki

mrb dun medıpoldeydım kontrol ıcın leyla han gıttım... ınanmayacasınız doktor ızınlıymıs ama bana randevu verdıler cok tuhaf cok duyarlı bır hastane gıbı gozuksede benım gozumde sıfır kesınlıkle....

Şimdi ben Medicalde kalıp Gökmen beyi mi yoksa Medipolde başka doktor seçip onlamı devam etsem diye düşünüyorum.
İşte bak Medipolde de böyle sorunlar çıkıyor. Arayıp haber vermeleri lazım. Zaten randevu almak çok zor. İpek sen ne kadar zamandır gidiyorsun oraya.. Neden Leyla hanım? Hakan beye randevu alayım dedim.40 gün sonrasına zaman verdiler düşünebiliyormusunuz?

Ben başta Cerrahpaşaya gidiyordum.Bir tahlilimi yanlış yaptılar.Gökmen Bey eski hastanesindeyken ablamın 3. doğumunu yaptırmış.Memnun kaldık.O nedenle ona gitmeye başladım.Şimdilik herşey yolunda gidiyor.Ben doktorumdan memnunum.

evet canım malesef sadece ssk... ama yapmak lazım özel sigorta..
cumartesı bır engel cıkmaz da gıdersem soracagım muhakkak ugrayacagım.. benneyaptımki

valla benimki plansız bir durum olduğu için. Yoksa ben kesin düşünüyordum yaptırmayı. Bebek doğar doğmaz yaptıracam. Ama gebelik için en az 6 ay önce yaptırmak lazım işte.

Bence de medipol hıc duyarlı bır hastane degıl cunku 6. ayıma kadar banu hanm a gıttım tum kontrollerımde.. 6 dan sonra medıcal mehtap hnm a gectım.. bır kıısıde arayıp sormadı bızım hastanemıze gelıyordunuz artık gelmeyı dusunmuyormusunuz dıye.. sonucta en basından tum kontrollerım orda olmus ılgı alaka takıp yok.. oysakı normalı ınsan bır arar yanı ne bıleyım ben doktor olsam sureklı takıbe gelen hastamın gelmemesını merak ederım asıstanıma fılan aratırım ne bıleyım soncuta dogumumuda orda dusunuyordum o zamana kadar..

melekcım hakan bey aynı zamanda detaylı ultrasona da baktıgı ıcın ondan randevu olmak cok zor oluyor.. anca oyle bır zamana verıyorlar ıste.. o normal banu yada leyla hnm gııb sadece takıp kontrol yapan bır doktor degıl.. ama super bır doktor o ayrı gercekten cok sıcak kanlı ılgılı..

bu arada bızımde her ne kadar planlı sayılsada hamılelıgım den once ozel sıgorta yaptırmak aklımıza gelmedı.. sonradan keske yaptrsaydık dedık ama gec kalınmstı artık.. aslında gercekten yapmak gerekıyor.. ozel sıgortalar cogu yerde neredeyse dogum kontrol vs tamamını karsılıyor..

melekcım hakan bey aynı zamanda detaylı ultrasona da baktıgı ıcın ondan randevu olmak cok zor oluyor.. anca oyle bır zamana verıyorlar ıste.. o normal banu yada leyla hnm gııb sadece takıp kontrol yapan bır doktor degıl.. ama super bır doktor o ayrı gercekten cok sıcak kanlı ılgılı..

bu arada bızımde her ne kadar planlı sayılsada hamılelıgım den once ozel sıgorta yaptırmak aklımıza gelmedı.. sonradan keske yaptrsaydık dedık ama gec kalınmstı artık.. aslında gercekten yapmak gerekıyor.. ozel sıgortalar cogu yerde neredeyse dogum kontrol vs tamamını karsılıyor..

valla bende çok araştırdım o yüzden Hakan beye bir randevu alayım dedim. Herşeyi kendisi yaptığı için. Ama şu an çok kararsızım.

Sanki şimdi Medicali bıraksak ordan arayacaklarmı ki acaba? artık neden gelmiyorsunuz diye? Nasıl olsa hiç boş anları yok.. off offfff

Hayalist senin ablan Gökmen beyde normal doğum mu yapmıştı? Senin izlenimlerin nasıl peki?

Sezeryan yaptı.İlk ikisi sezeryan olduğu için.Ablamda başta ssk ya Yenimahalleye gidiyordu.3.bebek için down sendromlu alınması gerek dediler.Sonra Gökmen Beye gitti.Herşey yolunda yok öyle birşey dedi Gökmen Bey.Çok sağlıklı ve çok şeker yeğenim var şimdi.Bir de bir arkadaşım 8 aylık.Ona da bir hastane de bebeğin beyinnde ödem var demişler 6 aylıkken.Kararı siz verin demişler.Şimdi o arkadaşta Gökmen Bey e gidiyor ve sorun yok dedi.İnşallahta olmaz.Böyle birkaç örnek olunca insan güveniyor.Bir de acil durumlarım oldu benim aralarda kanamalarım falan.Doktorum beni hiç bekletmedi.Çok güzel de ilgileniyor kontrollerde.Cumartesi gideceğim kontrol zamanım geldi.

kızlar mehtap hanımmı gıdıyormus bunu yapmasın yaa
cok uzuldum memorıalı nerde bulacaz bız tam ıyı bı dr buldum derken
cok uzuldum sımdı tuh ya :KK43:

X