Medical Park Göztepe Hakkında

aaaa niye selam vermedin bana yada Şirvana Çok üzgünüm çoook

söyledik dimi en önde olacaz diye :)

yaa benim dün moralim çok bozuktu. Şirvan biliyor nedenini. Hastanedeki bir arkadaşa çok canım sıkıldı

Çok kalabalık geldi bana bir de tanıdıpım birini bile olarada zor buldum :))) Sen en önde oturan beyaz gömlekli bayanmıydın???
Bir de ne oldu hastanede kötü birşey mi?

evet kısa kollu beyaz birşey vardı üstümde. Gerçi dikkat etmedim benden başka beyaz giyinen varmıydı diye.. sarı saçlıydım. sen nerelerdeydin?

Yine KK dan tanıştığımız bir arkadaş üzüldü bende ona çok üzüldüm. gecede uyuyamadım zaten.

Ben biaz arkadaydım ama asansöre binerken karşılaştık seninle benim üzerimde kahverengi delik delik örgülü bir kazak vardı.Esmer kıvırcık şaçlıyım :)))
Bebeklerinde mi bir sorun var yoksa? Neden üzüldün?

valla hiç hatırlamıyorum :1no2: dedim ya moralim çok bozuktu. Suratımdan bellidir belkide. Yaa 12 haftalık bebeğini kaybetti ona üzüldüm :KK43:

allah ne verirse hayırlısını verir üzülmeyin.etkilenmek normaldir.allah kimsenin başına vermesin.morelleri yüksek tutalım..
seminerden bahsedebilirmisniz arkadaşlar? konular neydi paylaşacağınız önemli noktalar var mıı

:nazar:
allah ne verirse hayırlısını verir üzülmeyin.etkilenmek normaldir.allah kimsenin başına vermesin.morelleri yüksek tutalım..
seminerden bahsedebilirmisniz arkadaşlar? konular neydi paylaşacağınız önemli noktalar var mıı

Seminerde genelde nette olan bildik şeyler vardı.Ben özellikle doğum kısmı için gitmiştim Gökmen Beyde çok kısa ve hızlı geçti.Bir dahaki seminere sanırım gitmeyeceğim.Çünkü eve dönüş zor oluyor bir de orada o kadar saat oturmak .... Ertesi gün bile kendime gelemedim ben :KK43::CüvCüv:

arkadaşlar bu hastanede sezaryanda sonda takılıyor mu? sonda fobim var da...eğer takılıyorsa can bey le önceden konuşup engellemem lazım...

aynen benimde sonda fobim var
laproskopi de de sonda takılmıs bana amaben uyuduktan sonra tabi sezaryanda uyanıkken takılıyor uyuduktan sonra ilk is acil olarakbebegin çıkarılması oldugu için. ama ameliyattan uyandıktan sonra ve saatlerce sonda yerinde yanma sızıoldu ilk kez banat akıldı dogumumda takılmamıstı igrencbirsey mumkunse bende istemeyecğim
benim ilk dogumum epidural sezaryan oldugu halde sonda takılmamıstı kaldıki hissetmiyordum belden asagısını nası bir kaza olmadı tuvalet konusunda bilmiyorum ama ozaman bile takmamıslardı umarım israr etmez can bey senin i çinde sordugunda banada yanıtını yazarmısın
ben ctesi gunu gideceğim bir dizi sorum var bunuda simdiden sormak istemiyorum:)

arkadaşlar merhaba yeniden.Seminer günü bebeğimi kaybettiğimi öğrendiğim için seminere kalamadım.Melek arkadaşımıda istemeyerek üzdüm o gün.Ama atlattım sanırım.Bir kaç aya çalışmalara devam.Umarım hepiniz iyisinizdir ve herşey yolundadır.Ayın 3 de bebeği aldılar 9 gün kanamam oldu ve sancılarım. parça kalmıştır yada enfeksiyon olmuştur diye çok endişelendim can beyi aradım hemen apranaks verdi sabah akşam geçmezse görüşelim dedi ama iki gündür kesildi ve rahatım çok şükür.İnsan birşeye üzülürken aman başka bişey mi oldu acaba diye endişelenince herşeyi unutuyor.
Geceleri uyumak hala zor, bebeğim artık içimde değil:KK43:
çok alışmıştım ama umutluyum en fazla sekiz aya yeniden bebek yapıcam:) dua edin görüşürüz hepinizi çok öptüm...

Son düzenleme:
medical parkta yaptım bende doğumumu.doktorum can bey di.sonda takılmadı bana.lavmanda doğumdan sonraki gün yapıldı,rahat olun.hayırlı doğumlar herkese.
snmgkccanım çok üzüldüm.geçmiş olsun.inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalıp,alırsın bebişini kucağına.

Son düzenleme:
Senem ne demek canım. İnşallah en kısa zamanda olur bebişin.

Limon sanada tşk.ler cevabın için. Sezeryan mı oldun? Nasıl hastaneden memnun kaldın mı? ne kadar ödeme yaptın? neler dahildi faturaya?vs.. tşk.ler

kızlar hamile seminerler iile ilgili bilgiler size nasıl geliyor
hasta kayıt bilgilerinizden hamile oldgunuzu bilip ona gore sms mi atıyorlar ?
heves ettimbende bir gideyim diyorum:)

selam Esracıgım. ılk semıner cebıme msj gelmıstı haber vermıslerdı. Ilk gıttıgımızde maıl adreslerımızı falan aldılar. Haber gelınce yazarım ben sana.

hafta sonuna denk gelen seminerlere bende geleceğim melekcim sen bana msn den haber verirsin moralim düzeldi sanırım gelebilirim artık:)

meraba kızlar bzide bebek istiyoruz ama bir senedir olmadı bunun için bir kontrole gidicez sizce medipolümü önerirsiniz medical park mı önerirsiniz.Ücretler konusunda aralarında fark çok mu ssklıyız %70 karşılıyor dedi hastaneyi aradığımda ama ?

hafta sonuna denk gelen seminerlere bende geleceğim melekcim sen bana msn den haber verirsin moralim düzeldi sanırım gelebilirim artık:)

vermezmiyim bi sonraki haftasonu olacak demişlerdi..iyi olmana çok sevindim. Allahım en kısa zamanda dileğine kavuşmanı nasip etsin..:Saruboceq:

Limon sanada tşk.ler cevabın için. Sezeryan mı oldun? Nasıl hastaneden memnun kaldın mı? ne kadar ödeme yaptın? neler dahildi faturaya?vs.. tşk.ler[/QUOTE]

evet canım sezeryan oldum.can beydi doktorum genel anestezi oldum.çok memnun kaldım ben.ameliyat sonrasından çok korkuyordum ama hiç korktuğum gibi olmadı çok şükür.iki gece hastanede kaldık,üçüncü gün çıktık.ödemeye herşey dahil 1750 ödedik biz.başka masraf çıkarmadılar.

X