Medilife Hastanesinde doğum yapan

merhaba canım
ben selda hanıma gidiyorum çokta memnunum ultrasonu renkli değil
15 gün öncede doğum fiyatını sordum normal 425 sezaryen 825 dediler epidural olursa artı bi ücretmiş tabi ama onuda kadın doğum katına tekrar çıkmaya üşendim bidahaki sefere sorucam inşallah cevap biraz geç oldu ama yardımcı olmuştur inşallah

Merhaba siyahask, selda hanim dogumuna girebilecek mi? Bildigim kadari ile oda hamile. Bende bu yuzden burcu hanima devamediyorum. Kafam hala karisik normalmi? Sezeryan mi? Kararimi veremedim henuz. Senverdin mi kararini?

Bende 15+2 haftalık hamişim :) ilk doktorum ahmet bey di
fakat daha sonradan senem hanıma başladım
bu ayki kontrolüm için gideceğimde 25inde randevu almam gerekiyordu pazara denk geldiği için pazaretsi sabahtan 9:30 da randevu almak için sorduğumda randevularının önümzdeki ay dolu olduğunu öğrendim
bu ay nasıl kontrol olucam bilmiyorum.senem hanım ile tek sıkıntımız randevu konusu

Merhaba siyahask, selda hanim dogumuna girebilecek mi? Bildigim kadari ile oda hamile. Bende bu yuzden burcu hanima devamediyorum. Kafam hala karisik normalmi? Sezeryan mi? Kararimi veremedim henuz. Senverdin mi kararini?

Merhaba,
Bende Selda Hanıma gidiyorum ve çok memnunum , çok tatlı ve normal doğum yanlısı bir doktor. Evet oda hamile ve 32. haftasında 1-2 haftadan sonra doğuma girmiyecek diye biliyorum.

Bende son haftasına denk geliyorum allahtan :)

SENEM HANIMA GİTMEKTEYİM ÇOK MEMNUNUN BU HASTANEDE GİDİLEBİLECEK EN İYİ DOKTOR.BEN HEMEN HEMEN HEPSİNE GİTTİM.SENEM HNMDAN ÇOK MEMNUN KALDIMM.

merhaba tiny, selda hanımla muhtemel doğum tarihlerimiz arasında 1 gün var sadece malesef giremiyor doğumuma
burcu hanıma devredicek sanırım beni ama onun hakkındada hep iyi şeyler duydum o yüzden rahatım biraz sanırım
doğum konusundada nisan sonu yani 36. haftamda çatı muayenesine göre karar verilecek ama ben normal doğum olsun istiyorum
Allah hakkımızda hayırlısı neyse onu versin...

merhaba tiny, selda hanımla muhtemel doğum tarihlerimiz arasında 1 gün var sadece malesef giremiyor doğumuma
burcu hanıma devredicek sanırım beni ama onun hakkındada hep iyi şeyler duydum o yüzden rahatım biraz sanırım
doğum konusundada nisan sonu yani 36. haftamda çatı muayenesine göre karar verilecek ama ben normal doğum olsun istiyorum
Allah hakkımızda hayırlısı neyse onu versin...

bende selda hanımdan çoook memnunum herşeyi ne yemem gerektiğine kadar anlaqtıyor sağolsun çok ilgili ama bidahaki ay izne çıkıyor malesef sanem hanıma nasıl randevu alıcam bilemiyorum

benim doktorum da selda hanım daha gecen hafta kontrolum vardı.hamile oldugunu biliyordum ama şu anda32.haftasında oldugunun şokunu yaşıyorum.karnı hiç cıkmamıs diyebilirim 32.haftaya göre maşallah:)benim doğumuma da giremiyor ben de nisan randebvumu senem hanımdan aldım hadi bakalım hayırlısı diyorum

medilife senem hn.a giden varmı acil bilgi rica ediyorum...

canım ben 9 ay önce orda doğum yaptım selda hanım yaptırdı ama ben bütün doktorlarına gittim sanem hanımın bence tek farkı muayene ücretinin fazla olması tatlım 2 arkdaşımda sanemde yaptı hem muayene ücreti fazla hemde doğum için 750 tl fazla alıyor hatırladığım kadar genede sen bilirsin selda çok iyi bir doktor

canım ben 9 ay önce orda doğum yaptım selda hanım yaptırdı ama ben bütün doktorlarına gittim sanem hanımın bence tek farkı muayene ücretinin fazla olması tatlım 2 arkdaşımda sanemde yaptı hem muayene ücreti fazla hemde doğum için 750 tl fazla alıyor hatırladığım kadar genede sen bilirsin selda çok iyi bir doktor

kızlar size tavsiyem çocuk doktorunuzu iyi seçin

Son düzenleme:
bende selda hanıma gidiyorum 36 haftadayız 10 mayıs görünüyo ama bakalım iznine kadar yetişecekmi çok iyi bir dr bu arada doğum fiyatlarına zammı gelmiş 350 idi normal 650de sezeryan

kızlar bende gebelin planlaması için selda hanıma gittim memnun kaldım.şimdi pazartesi de kalp atımını dinlemeye gideceğiz inşallah.

Selam arkadaşlar,
Bol bol medilife b.düzü hastanesine giden biri olarak bildiklerimi paylaşayım.
1.Benim doktorum Selda hn. bence çok iyi bir doktor. Gebelik öncesi başladım ve bırakamadım. Gebe kaldığım ilk haftalarda zorunluluk sebebi ile keseyi ve sonraki haftalarda kalp atışını görmek için 2 ayrı doktora gittiğimde, o doktorlardan çıkıp koşa koşa Selda hn. gittim. çünkü Doğan hast. doktor keseyi göremedi, aynı gün Selda Hn. gördü, Kolan host. Fatma Hn. boş gebelik kalbi yok dedi, ertesi gün Selda Hn. tak tak tak dinletti ve çok sağlıklı bebeğin dedi. Kendisi 11-14 testinde dakikalarca bebeğimin ensesi, beyni, kalbi, midesi, el ayak parmakları, burnu her bişeyini anlattı ve çok iyi dedi. Tecrübeme dayanarak kız derim ama kızlar bu haftalarda yanıltır dedi ki 12+4 idik. Tüm tahlillleri de zaten önceden istediği için hazır getirmiştim, yorumlayıp gereken ilaçları yazdı. Tansiyon kilo ise her kontrolde baktırıyor. Doğum iznine gittiğimde Betül Hn. ya da Senem Hn. gelirsin çok iyilerdir, ben doğumuna yetişcem, mutlaka Eylülde seni görmek isterim dedi. Allah hayırlı doğum versin ona.
2.Senem Hn. hiç gitmedim, ama kapısı hep dolu.
3.Ahmet Bey'e arkadaşımı götürdüm,son derece ilgisiz, kıza smear yapatırdık çığlık attı kız. Bense Selda Hn. anlamamştım bile.
4.Betül Hn. yine arkadaşım gidiyor, çok memnun, pozitif ve ilgili diyor onun iççin.
Genel olarak da 3 tanıdığımız doğum yaptı orada ve çok çok memnun kaldılar hem normal hem sezaryenden. Bi de laboratuvar sistemleri bence çok iyi, hızlı sonuç alıyorsunuz ve hastaneye gitmeden evden sonucunuza bakıyorsunuz. Fiyatları bilmiyorum doğum için ama çok uygunmuş dışarıdaki gösteriş budalası hastanelere oranla. Muayene ise 25TL, smear 45 TL, 2 li test 48 TL. Bildiklerim bunlar.
Herkese güzel bir hamilelik ve doğum diliyorum...

bende selda hanıma gidiyorum 36 haftadayız 10 mayıs görünüyo ama bakalım iznine kadar yetişecekmi çok iyi bir dr bu arada doğum fiyatlarına zammı gelmiş 350 idi normal 650de sezeryan

asuman canım seni merak ettim inşallah sağlıkla kucağına almışsındır bebeğini
çok fazla panikliydin umarım doğumuda rahat atlatmışsındır ???
benim prenses selda hanıma yetişemedi malesef burcu hanıma devam ediyorum bende :)

Bende 5. aydan sonra zorunlu olarak medılıfta burcu hanıma gitmeye başladım ve hiç ısınamadım buz dolabı gibi ya ilgisiz havalı yanındaki asistanıda öyle bana sadece yaşattığı şey stres korkutmaktan başka bişey yapmıyo diğer hastalara nasıl bilmiyorum ama bana karşı çok soğuk napcam bilmiyorum doktor değiştirmek içinde çok geç özel diye gidiyoruz ama sonu hüsran benim gibi düşünenler varmı arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum

ben ilk 7 ay ile başlayan sürecimde salda hanıma giderken,hamile olmasından dolayı 7 ay sonra senem hanıma gectim cok ama cok memnunum.sesi cok rahatlatıcı ve gercekten guzel ılgılenıyo.ücreti diğerlerinden daha farklı sanırım 40 yada 45.tek bir sorun var o da cok yogun olması ondan randevu almanın cidden cok zor olması.öle işte yine de merak ettiklerin varsa sor canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…