Çene Estetiği medpor cene ucu protezı taktırdım ve sonuctan cok memnunum

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
merhaba arkadaşlar
benim de ceneme medpor koyuldu
cene altından kesi yapıldı agız için enf.riski var diye diğerini tercih ettik doktorumla
burun ameliyatı ile beraber yapıldı
konuşmamda hiç problem olmadı
agrı sızı kesinlikle olmadı
4.günümde sucuklu yumurta yiyordum:)
5 gün sonra ödemin buyuk kısmı inmişti
hala var biraz ödemim sabırla beklıyorum son halini :)
kime yaptırdın ve fiyat nedir:) ben kare cene istiyorum:) ileride yaptırmayı düşünüyorum:)

Merhaba bende birbuçuk ayı geçtim hala sıkıntılar var düzgün gülüp konuşamıyorum proteze alışamadım geçicekmi bu sıkıntılı günler

ben de de çene geriliği var burun ameliyatı olduktan sonra doktor sende çene geriliği var dedi ..dolayısıyla bir ameliyat bana 2 ameliyat a çıktı maalesef..burun toparlandı ..ilk başta olmak istemedim burun iyice oturunca çene geriliği bariz ortaya çıktı..29 martta olmayı düşünüyorum ..randevu aldım ama bir foto görebilseydim daha rahatlardım..çok gerilmeye başladım...armine hanım bir rica etsem bana da bir foto gönderebilseniz çok sevinirim..

ben de de çene geriliği var burun ameliyatı olduktan sonra doktor sende çene geriliği var dedi ..dolayısıyla bir ameliyat bana 2 ameliyat a çıktı maalesef..burun toparlandı ..ilk başta olmak istemedim burun iyice oturunca çene geriliği bariz ortaya çıktı..29 martta olmayı düşünüyorum ..randevu aldım ama bir foto görebilseydim daha rahatlardım..çok gerilmeye başladım...armine hanım bir rica etsem bana da bir foto gönderebilseniz çok sevinirim..
Canım ameliyatı oldun mu bizide bilgilendirirsen çok mutlu oluruz :)) boyutu ve medpor mu koyuldu

Merhaba bende birbuçuk ayı geçtim hala sıkıntılar var düzgün gülüp konuşamıyorum proteze alışamadım geçicekmi bu sıkıntılı günler
Merhaba ben çok sıkıntılı geçirmiştim ameliyat sonrasını. Sizin ağız içinden mi yapıldı yoksa dışardan çene altından mı?

Benim ağız içinden açılarak protez kondu.....
Kusura bakmayın birkaç mesaj önce ağız içinden diye belirtmişsiniz götmediğim için tekrar sormuşum. Ya ben hiçbir zaman eskisi gibi hissedemedim sadece bende mi böyle bu durum acaba. Başlardaki kadar rahatsız hissetmiyorum ama ameliyattan sonra bi gerginlik kaldı ağız içimde. Sende durum nedir?

konu çok önce açılmış ama belki cevap gelir :) çeneden operasyon geçirdikten sonra beğenmeyip çıkarttıran arkadaşlara sorum. Cildinizde yada hissiyatınızda bir değişim var mı uyuşukluk gerginlik hissizlik vs. Teşekkür ederim