Çene Estetiği medpor cene ucu protezı taktırdım ve sonuctan cok memnunum

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

armine85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
449
9
38
merak eden arkadaslar ıcın resım eklıycem suan burnumda bantlar var bu yuzden koymak ıstemedım ama aynaya ılk baktıgım andan ıtıbaren sonuctan cok ama cok memunum hıc bı sıkıntı yasamadım 3 ameliyat bırden olmustum en cok cenemden korkuyordum ama en rahatı oymus hıc bısekılde agrı sızı uyusukluk olmadı protezım cene altından yerlestırıldı ben belırgın bı cene hattı ıstedıgımden 9mm medpor marka takıldı ılk gunler kendımı zorlamadım yumusak gıdalar aldım zaten ıstahımda yoktu gonul rahatlıgıyla tavsıye edebılecegım bı ameliyat goruntu de muhtesem yuzumun ıfadesı degıstı ben yılarca ceneye hasretmısım en ıyısı ben resım koydugumda bu yorumları sız yaparsınız en yakın zamanda eklıycegım

Çok sevindim Armine85 biz de uzun zamandır bu bölümde yalnız hissediyorduk kendimizi acaba neden çene altından yaptırdın ameliyatını iz kalma durumu seni korkutmadı mı birde kime ve ne kadara olduğunu özellikle fiyat konusundan biliyorum hiçkimsew bilgi vermiyor neden se ama üç aşağı beş yukarı sölersen çok seviniriz.......:) Şimdiden geçmiş olsun canım....:)

ewtt kıslar armıneyı bende gordum cok hos olmustuu.jiç morluk falanda yoktu bellı belırsız şişlık vardı ama tabı hem burun hem cene oldu armınee bıdee göğüs:)))ama en fazla 1haftada ınebılecek bı sıslık gıbı duruyordu nacı beyın ellerıne sağlıkk valla bıde malzeme iyi oluncaaopuyorumnanaktan

mernem özelden yazmıssın ama burdan cevaplayayım kı sorularını herkes faydalansın:)) ameliyat öncesı diş tası temızlıgı yaptırdım aslında bu agız ıcı kesı oldugunda önerılıyordu ama ben gene de yaptırdım dr um nacı celik uc ameliyat bırden oldugum ıcın cene ameliyatının ucretını bılemıyorum iz konusunda da ben fazla dert etmıyorum cene altında kalıyor ve zamanla soluklasıyor cok bellı belırsız bı ız kalıyor hasta resımlerınde gostermıstı dr um ben enfeksıyorn rıskını mınımuma ındır mek ıcın cene altı kesı tercıh ettım gercekten ıhıyacı olan arkadaslara bu ameliyatı onerırım resımlerımı bı hafta sonra felan yuklemeyı dusunuyorum sanırım cenem de de burnumda da sıslıklerım azda olsa var yuzum bıraz ottursun cunku zaman zaman bende pısmanlıklar oluyor yorumlardan fazla etkılenıyorum ıyılesme surecınde bunlar normal olsa gerek ...

ayrıca ılk gunden ıtıbaren dıslerımı fırcaladım agız bakımı cok onemlı cene altı kesı olsa da protez asla curuk bı dıs kabul etmıyor enfeksıyon kapma olasılıgı var ben burun ameliyatıda oldugum ıcın agızdan nefes alıyordum bu neden le agız gargarasıda yaptım bogazlarımı temızlemek ıcın beslenırken de ılk bı hafta yumusak gıdalar yedım cıgneme zor oluyor cunku ama ıkıncı hafta normal beslenme surecıne donebıldıım gercı ara ara zorlandıgım oluyor sert bısey ısırırken dıkkat etmek lazım

Verdiğin bilgiler için çok teşekkürler Armine85 umarım herşey istediğin gibi olur......:)

armine85 ben de resimlerine bakabilir miyim canım beni de arkadaşın olarak eklersen sevinirim...:)

Armine çenene bayıldım tekrar söylüyorum buradan peki sanırım çene ameliyatını çene altından yaptırmıştın izin ne alemde ben de çene ameliyatı olmak istiyorum ama vücudum keloide müsait olduğu için ne kadar ağız içi kesisine göre daha az enfeksiyon riski olsada çene altından implantı koydurmaya çekiniyorum senin izinin görüntüsü nasıl bayağı geçti mi canımmmmm....:)

Peki çene implantının kayma riski var mı armine85 yani ben şahsen elimi düşünürken çeneme falan koyarım ne biliyim biraz komik bir soru ama nasıl tutturuyorlar oraya ne biliyim elim ister istemez oraya gider oynarım falan biliyorum çok saçma sorular bunlar ama yinede sorayım dedim herhangi bir tehlike olmaz mı acaba?

Slm armına bende 6 temmuzda dr nacı Çelık amelıyat olcam(burun+Çene) ben
Çene amelıyatını acaba aĞız ıÇındenmı olsam yoksa Çene altındanmı Çene altından amelıyat ızınden korkuyorum resımlerınıde gÖremıyorum o konuda bana yardım edebılırmıısn

Cennet34 canım aynen bende senin gibi hem çene hemde burun ameliyatı olmak istiyorum bizleri burada bu konuda ameliyatını olduktan sonra bilgilendirirsen çok sevinirim.....:)

cennet34 sana özel mesajla da sordum ama burada ki arkadaşlarda belki öğrenmek isterler canım üç aşağı beş yukarı burun ve çene ameliyatı için ne kadarlık bir fiyat dedi sana doktorun?

merhaba armine oncelikle gecmis olsun, cene ameliyatini cok kisi yaptirmiyor ve senin yaptirmana cok sevindim bende cok yaptirmak istiyorum cunki cenem birazcik geride kucuk kaliyor. forumda bazi kizlar cene dolgusu yaptirmis hos olmus ama protezle daha belirgin oldugunu dusundugum icin protez tercih ediyorum ve kalici oldugu icin. bu medpor protezin farki ne diger protezlerden? acaba bende resimlerini gorebilirmiyim seni arkadas olarak ekledim gorebilirsem cok sevinirim.

simdi profilden yuzun daha guzel olmustur kesin:))