Meğer Muciziler Gerçekmiş

teşekkürler fakat malesef bebeğin kalbi durunca kürtaj olmak zorunda kaldım..
Bende 3. Tüp bebekte pozitifi gördüm yedi sene beklemiştim bebeğimi çok mutluydum kalbi atıyordu ultrasonda hareket ediyordu sanki pazar günü rüya gördüm bebeğimi aldılar bebeğim nerde diye geziyordum içime kurt düştü ama belli etmedim salı günü kontrolüm vardı kalbi durmuş yavrumun Çarşamba günü transfer yaptırdığımız klinikte bebeğimi aldılar nasıl geçecek bu acı 8+5 e kadar gelmiştik çok üzülüyorum

Bende 3. Tüp bebekte pozitifi gördüm yedi sene beklemiştim bebeğimi çok mutluydum kalbi atıyordu ultrasonda hareket ediyordu sanki pazar günü rüya gördüm bebeğimi aldılar bebeğim nerde diye geziyordum içime kurt düştü ama belli etmedim salı günü kontrolüm vardı kalbi durmuş yavrumun Çarşamba günü transfer yaptırdığımız klinikte bebeğimi aldılar nasıl geçecek bu acı 8+5 e kadar gelmiştik çok üzülüyorum
malesef ben de kürtaj oldum.. ama biliyor musunuz üzülüyorum ama ömrümde ilk kez hamileydim, o bile güzeldi..

Benimde öyle ilk defa olmuştu çok mutluydum içim bomboş kaldı ölmek istiyorum beni de al diye o kadar yalvardım ki Allah'a canımın yangını geçmiyor
Lütfen içinizi ferah tutun Rabbim en iyisini en doğru zamanda versin inşallah pes etmek yok Allah güç kuvvet versin sizlere inşallah 🤲🏻🤲🏻

Benimde öyle ilk defa olmuştu çok mutluydum içim bomboş kaldı ölmek istiyorum beni de al diye o kadar yalvardım ki Allah'a canımın yangını geçmiyor
Beerın beterı var kardeşim. keske normal sekılde kalbı dursaydı boş gebelik olsaydı diyorum.. şimdi benim 1 sene hamılelık kesınlıkle yasak.. ve beta hcg cıkarsa vucudumda kemoterapı almak zorunda kalıcam. ve bı sene sonra da kendılıgınden hamıle kalman sakıncalı yuksek ıhtımalle aynı sekılde mol gebelık olur dedı ... uzulme

Beerın beterı var kardeşim. keske normal sekılde kalbı dursaydı boş gebelik olsaydı diyorum.. şimdi benim 1 sene hamılelık kesınlıkle yasak.. ve beta hcg cıkarsa vucudumda kemoterapı almak zorunda kalıcam. ve bı sene sonra da kendılıgınden hamıle kalman sakıncalı yuksek ıhtımalle aynı sekılde mol gebelık olur dedı ... uzulme
Allah içimize ferahlık versin yardımcımız olsun inşallah çok zor gerçekten çok zor tez vakitte bizde kucağımıza alalım

Lütfen içinizi ferah tutun Rabbim en iyisini en doğru zamanda versin inşallah pes etmek yok Allah güç kuvvet versin sizlere inşallah 🤲🏻🤲🏻
Allah razı olsun inşallah göbeğimdeki iğne izleri hala gitmedi sanıyorum beta HCG hormonu daha düşmedi elim istemsiz sürekli karnıma giyiyor bebeğim hala oradaymış gibi iki gündür çok sancım var duygusal olarak çok yıprandım eşim de anaannesini kaybetti kürtaj akşamı memlekete gitmek zorunda kaldı çok yanlız hissediyorum boğuluyorum

Allah razı olsun inşallah göbeğimdeki iğne izleri hala gitmedi sanıyorum beta HCG hormonu daha düşmedi elim istemsiz sürekli karnıma giyiyor bebeğim hala oradaymış gibi iki gündür çok sancım var duygusal olarak çok yıprandım eşim de anaannesini kaybetti kürtaj akşamı memlekete gitmek zorunda kaldı çok yanlız hissediyorum boğuluyorum
Yalnız değilsiniz Allah’a sığının biz varız hem

Sana bunu kim söyledi. Yani yine mol gebelik olur diye

Ahhh ahh.bende sabah gittim ve kürtaj sonucum mol gebelik.. kanser hücresi yok şükür ama beta verdim yüksek çıktı..o kadar sinirlerim bozuldu ki ağlamamak için zor tuttum kendimi..
Geçen cumartesi kürtaj olmuştum.. betam hala 2354.. yüksek... Haftaya yine kan vercem.
Senin değerin kaç canım? İnşallah düşüşe geçmiştir. çok büyük geçmiş olsun...
Tekrarlama olasılığı var ama kesin değil öyle düşünme..
Kemoterapi mi almak zorundasın dedi beta dusmes ise? Yoksa kemoterapi ignesi mi ? Metotraksate

Ahhh ahh.bende sabah gittim ve kürtaj sonucum mol gebelik.. kanser hücresi yok şükür ama beta verdim yüksek çıktı..o kadar sinirlerim bozuldu ki ağlamamak için zor tuttum kendimi..
Geçen cumartesi kürtaj olmuştum.. betam hala 2354.. yüksek... Haftaya yine kan vercem.
Senin değerin kaç canım? İnşallah düşüşe geçmiştir. çok büyük geçmiş olsun...
Tekrarlama olasılığı var ama kesin değil öyle düşünme..
Kemoterapi mi almak zorundasın dedi beta dusmes ise? Yoksa kemoterapi ignesi mi ? Metotraksate
Geçmiş olsun canım seni önceki topikten tanıyorum benim de ilk bebeğim persiyel mol gebelikti, çok zor bir durum ama inan geçiyor, mol gebelikten sonra iki sağlıklı evladım oldu. Korunma sürecin bittikten sonra inşallah sen de en yakın sürede evladına kavuşursun ins.

Geçmiş olsun canım seni önceki topikten tanıyorum benim de ilk bebeğim persiyel mol gebelikti, çok zor bir durum ama inan geçiyor, mol gebelikten sonra iki sağlıklı evladım oldu. Korunma sürecin bittikten sonra inşallah sen de en yakın sürede evladına kavuşursun ins.
Evet bende seni hatırlıyorum kuzum..
Çok sağol..ben tüp bebek transfer olmuştum..
Üzüm gebeliği bugün pataloji sonucu da çıktı..
Korkuyorum 🥺 betam yüksek çıktı ..
Düşmeyince kemoterapi alanlar falan olmuş..
İnşallah haftaya düşüşe geçer ya..
Amin kuzum Allah razı olsun ❤️🤲

Benimkide komplet mol..sadece kese vardı

Evet bende seni hatırlıyorum kuzum..
Çok sağol..ben tüp bebek transfer olmuştum..
Üzüm gebeliği bugün pataloji sonucu da çıktı..
Korkuyorum 🥺 betam yüksek çıktı ..
Düşmeyince kemoterapi alanlar falan olmuş..
İnşallah haftaya düşüşe geçer ya..
Amin kuzum Allah razı olsun ❤️🤲
Tekrardan çok geçmiş olsun canım, kaç gün geçti kürtajdan bu yana, benim pataloji raporunda çıkmıştı 40 gün sonra. Önce genel anestezi ile kürtaj oldu, sonra bir kaç gün sonra muayenede parça gördü dr ve uyanıkken ikinci kürtajı yapmıştı dr. Ondan işte yaklaşık 40 gün sonra dr pataloji raporundan anlayınca durumu, beta takibi yapıldı ve hatırladığım kadarıyla 30 gibi bir değerdi kısa zamanda sıfırladı. Her ay artış var mı diye beta hcg için kan vermiştim. 6 ay geçtikten sonra korunmayı bıraktım tekrar hamile kaldığımda dr bir sene korunmaliydin filan demişti. Tekrar usg muayenesine girdin mi? Beta düşüşte mi? Bazen yavaş yavaş düşebilir. Takip etmek gerekiyor

X