Meğer Muciziler Gerçekmiş

Ahhh ahh.bende sabah gittim ve kürtaj sonucum mol gebelik.. kanser hücresi yok şükür ama beta verdim yüksek çıktı..o kadar sinirlerim bozuldu ki ağlamamak için zor tuttum kendimi..
Geçen cumartesi kürtaj olmuştum.. betam hala 2354.. yüksek... Haftaya yine kan vercem.
Senin değerin kaç canım? İnşallah düşüşe geçmiştir. çok büyük geçmiş olsun...
Tekrarlama olasılığı var ama kesin değil öyle düşünme..
Kemoterapi mi almak zorundasın dedi beta dusmes ise? Yoksa kemoterapi ignesi mi ? Metotraksate
Canım şimdi okudum daha yeni kürtaj olmuşsun bu değer normal, benim 40 gün sonra filan 30 du, önemli olan düşmesi içini hemen karartma olması gereken süreçte ilerliyor, takip edilecek sadece

Tekrardan çok geçmiş olsun canım, kaç gün geçti kürtajdan bu yana, benim pataloji raporunda çıkmıştı 40 gün sonra. Önce genel anestezi ile kürtaj oldu, sonra bir kaç gün sonra muayenede parça gördü dr ve uyanıkken ikinci kürtajı yapmıştı dr. Ondan işte yaklaşık 40 gün sonra dr pataloji raporundan anlayınca durumu, beta takibi yapıldı ve hatırladığım kadarıyla 30 gibi bir değerdi kısa zamanda sıfırladı. Her ay artış var mı diye beta hcg için kan vermiştim. 6 ay geçtikten sonra korunmayı bıraktım tekrar hamile kaldığımda dr bir sene korunmaliydin filan demişti. Tekrar usg muayenesine girdin mi? Beta düşüşte mi? Bazen yavaş yavaş düşebilir. Takip etmek gerekiyor
Ben geçen cumartesi kürtaj oldum canım..
Bugün kontrole gittim kanama alanı vardi ,kanamam da var..ama betam 2354 yüksek geldi..
Haftaya yine kontrol ve beta bakılacak..
İnşallah kemoterapi vs almadan düşer ya.
Allah'ım yardimcim olsun 🥺🥺🤲🤲🤲🤲❤️
Bende bir sene her ay kan vercekmisim

Canım şimdi okudum daha yeni kürtaj olmuşsun bu değer normal, benim 40 gün sonra filan 30 du, önemli olan düşmesi içini hemen karartma olması gereken süreçte ilerliyor, takip edilecek sadece
Tamam canım çok sağol 💕
İnşallah düşüşe geçer benimki de..
Yazdıkların cok iyi geldi, baya ağladım bugün çünkü 🥺🥺 yüzüm, gözüm şişti..
Allah razı olsun senden

Tamam canım çok sağol 💕
İnşallah düşüşe geçer benimki de..
Yazdıkların cok iyi geldi, baya ağladım bugün çünkü 🥺🥺 yüzüm, gözüm şişti..
Allah razı olsun senden
Allah senden de razı olsun, ben hep o dönemde ben bir şeyin bedelini ödüyorum derdim kendime, bu kadar çok şeyin muhakkak mükafatı olacaktır canım 🙏 Rabbim bu süreci kolaylıkla atlatmayı ve sonunda mükâfatını nasip etsin ins.🌺

Allah senden de razı olsun, ben hep o dönemde ben bir şeyin bedelini ödüyorum derdim kendime, bu kadar çok şeyin muhakkak mükafatı olacaktır canım 🙏 Rabbim bu süreci kolaylıkla atlatmayı ve sonunda mükâfatını nasip etsin ins.🌺
Bende öyle düşünüyorum biliyor musun..
Bunca şey oluyor Allah'ım inşallah birşeyin bedelini ödüyorumdur diyorum..
İnşallah Rabb'im hayırlı sağlıklı evlatla mujdelendirsin..
Aminnn canım benim çok sağol 😘💕

Ahhh ahh.bende sabah gittim ve kürtaj sonucum mol gebelik.. kanser hücresi yok şükür ama beta verdim yüksek çıktı..o kadar sinirlerim bozuldu ki ağlamamak için zor tuttum kendimi..
Geçen cumartesi kürtaj olmuştum.. betam hala 2354.. yüksek... Haftaya yine kan vercem.
Senin değerin kaç canım? İnşallah düşüşe geçmiştir. çok büyük geçmiş olsun...
Tekrarlama olasılığı var ama kesin değil öyle düşünme..
Kemoterapi mi almak zorundasın dedi beta dusmes ise? Yoksa kemoterapi ignesi mi ? Metotraksate
merhaba çok geçmiş olsun... hemn düşmüyor ama merak etme her hafta azalarak düşecek. bana da aynıları söylendi.. doktoruma çok güveniyorum bir hafta sonra kontrole çağırmıştı ultrasonla bakmak için. merak etme ben kendimden eminim rahmin pırıl pırıl, çok güzel temizledim hiçbir şey yok dedi.. haftalar sonra beta düstü şuan bir sıkıntı yok gibi.. ama işte hep diken üstündeyim acaba çıkar mı diye çünkü nadiren de olsa özellikle ilk 6 ay çıkma olasılığı yüksek. içini ferah tut biliyorum bir kac ay sıkıntılı geçecek insan bebeğine mi yoksa kendi canına mı yansın bilemiyor.. ben kürtajdan sonra beta sıfırlanana kadar her hafta aynı gün aynı yerde kan verdim beta takibi için. sana soyledı mı pekı bunu

merhaba çok geçmiş olsun... hemn düşmüyor ama merak etme her hafta azalarak düşecek. bana da aynıları söylendi.. doktoruma çok güveniyorum bir hafta sonra kontrole çağırmıştı ultrasonla bakmak için. merak etme ben kendimden eminim rahmin pırıl pırıl, çok güzel temizledim hiçbir şey yok dedi.. haftalar sonra beta düstü şuan bir sıkıntı yok gibi.. ama işte hep diken üstündeyim acaba çıkar mı diye çünkü nadiren de olsa özellikle ilk 6 ay çıkma olasılığı yüksek. içini ferah tut biliyorum bir kac ay sıkıntılı geçecek insan bebeğine mi yoksa kendi canına mı yansın bilemiyor.. ben kürtajdan sonra beta sıfırlanana kadar her hafta aynı gün aynı yerde kan verdim beta takibi için. sana soyledı mı pekı bunu
canım yazdıkların ıcın cok tesekkur ederım,
benım durum işte kurtaj olurken bellı degıldı, yanı vacumlu kurtaj oldum kazınmadı rahım..
ondan korkuyorum.. cunku 4doktrda uzum gebelık oldugunu anlamadı ulturasonda bellı degıldı tek kese vardı..
patalojı raporunda cıktı sonuç.
ınsallah bende saglıkla atlatırım bunu, sen metotraksate oldun mu pekı?
kurtaj sonraıs degerdın nasıldı benımkı cok mu yusek 2354 ? 6haftalıktı kese kurtaj zamanı..
evet her hafta kan verıcem..
sonrasında da bır sene her ay kan vereceksın dedıler . hamıle kalmak kesınlıkle yasak

Beerın beterı var kardeşim. keske normal sekılde kalbı dursaydı boş gebelik olsaydı diyorum.. şimdi benim 1 sene hamılelık kesınlıkle yasak.. ve beta hcg cıkarsa vucudumda kemoterapı almak zorunda kalıcam. ve bı sene sonra da kendılıgınden hamıle kalman sakıncalı yuksek ıhtımalle aynı sekılde mol gebelık olur dedı ... uzulme
bende aynısını dedım,
Allahım yardımcımız olsun bu son saglıksız gebelıklerımız olsun gercekten suan kendı canımın derdıne düştüm..
inşallah sağlıkla atlatırım bende bu sureci :KK43:

Allah razı olsun inşallah göbeğimdeki iğne izleri hala gitmedi sanıyorum beta HCG hormonu daha düşmedi elim istemsiz sürekli karnıma giyiyor bebeğim hala oradaymış gibi iki gündür çok sancım var duygusal olarak çok yıprandım eşim de anaannesini kaybetti kürtaj akşamı memlekete gitmek zorunda kaldı çok yanlız hissediyorum boğuluyorum
benımde progestan yaptıgım göbegımde ıgne ızlerım duruyor,şuan Allahıma yalvarıyorum betam saglıkla düşsünde eski sağlığıma döneyim diye, mol gebelik çok riskliymiş..
Allahım herkese sabır versın bu guzel gunde hepımıze saglıklı hayırlı evaltlar versın. amiinn

benımde progestan yaptıgım göbegımde ıgne ızlerım duruyor,şuan Allahıma yalvarıyorum betam saglıkla düşsünde eski sağlığıma döneyim diye, mol gebelik çok riskliymiş..
Allahım herkese sabır versın bu guzel gunde hepımıze saglıklı hayırlı evaltlar versın. amiinn
Betanin yükselmesini bekledik gün gün takip ettik şimdi düşsün diye beklemek çok acı çok Allah yardımcınız olsun inşallah seneye sağlıkla güzellikle bebeğiniz olsun benim genetik sonucum temiz çıktı bebeğim kızmış hiç bir sorunu yokmuş kalbinin durması için deliriyorum neden olduğunu öğrenmeyi çok isterdim

Bende öyle düşünüyorum biliyor musun..
Bunca şey oluyor Allah'ım inşallah birşeyin bedelini ödüyorumdur diyorum..
İnşallah Rabb'im hayırlı sağlıklı evlatla mujdelendirsin..
Aminnn canım benim çok sağol 😘💕

canım yazdıkların ıcın cok tesekkur ederım,
benım durum işte kurtaj olurken bellı degıldı, yanı vacumlu kurtaj oldum kazınmadı rahım..
ondan korkuyorum.. cunku 4doktrda uzum gebelık oldugunu anlamadı ulturasonda bellı degıldı tek kese vardı..
patalojı raporunda cıktı sonuç.
ınsallah bende saglıkla atlatırım bunu, sen metotraksate oldun mu pekı?
kurtaj sonraıs degerdın nasıldı benımkı cok mu yusek 2354 ? 6haftalıktı kese kurtaj zamanı..
evet her hafta kan verıcem..
sonrasında da bır sene her ay kan vereceksın dedıler . hamıle kalmak kesınlıkle yasak
ne demek rica ederim ben başıma gelene kadar böyle bir durum olduğunu bilmiyordum.. şöyle, zaten doktorum kesemden anlamış ama bana bir şey söylememiş, inşallah yanılıyorum diye düşünmüş. sonra kalp atışı için gittiğimizde kalp atışı alınmayınca iyice emin olmuş, yine bana söylememiş. kürtaj olduğumda bildiği için güzel temizleme yapmış yine bana söylemeden patalojiye yollamış. sonuç bi on günü bulduğu için o nedenle ilk etapta beta kaçtı bilemiyorum ölçtürmedim çünkü. sonrasında 900 lü bişilerdi. hafta hafta geriledi. en son 5 e düştü bi kaç gün sonra adet oldum.. hiç ek tedavi vs olmadı o yüzden.. ben bebek fikrini rafa kaldırdım desem de canım doktorum e sen düşünme bunları ben burada senin yerine düşünmek için varım anne olacaksın en azından bak sorunun ne olduğunu bulduk genetik taramayla halolacak dedi.. ama bende ne manevi ne maddi güç kalmadı artık..

Betanin yükselmesini bekledik gün gün takip ettik şimdi düşsün diye beklemek çok acı çok Allah yardımcınız olsun inşallah seneye sağlıkla güzellikle bebeğiniz olsun benim genetik sonucum temiz çıktı bebeğim kızmış hiç bir sorunu yokmuş kalbinin durması için deliriyorum neden olduğunu öğrenmeyi çok isterdim
evet önce yukselsın dıye bekledık sımdı dusmesı ıcın ugraşıyoruz,
ben mayıs ayında dıs gbelık yaşadım ondada aynı seyler oldu, gercı o mol gebelıkten masummuş, Rabbım beterınden korusun herzaman..
canım demekki nasip degıldı suan, belkı olsa saglıksız olacaktıı.. ınsallahhh en kısa zamanda saglıkla versın Allahım,acını dındırsın :KK36:
benım patalojı sonucumda mol gebelık, şuan bende bır sene bu deger acaba yukseldı mı dıye takıpte olacagım..
bu endişe ile nasıl gecer bır sene Rabbım yardım etsın..

ben mayıs ayında dıs gbelık yaşadım ondada aynı seyler oldu, gercı o mol gebelıkten masummuş, Rabbım beterınden korusun herzaman..
canım demekki nasip degıldı suan, belkı olsa saglıksız olacaktıı.. ınsallahhh en kısa zamanda saglıkla versın Allahım,acını dındırsın :KK36:
benım patalojı sonucumda mol gebelık, şuan bende bır sene bu deger acaba yukseldı mı dıye takıpte olacagım..
amin hepimize.. ben de eşime demiştim hayat ne garip demi önce beta yüksek çıkar diye dua ettilk, şimdi ise düşşün diye dua ediyorum dedim.. pataloji sonucum evet mol çıktı benimde.. hayırlısı.. hiç stres yapma, doktorundan çok memnun değilsen alanında uzman bir doktor bul kafan rahat etsin gerisi de zaman artık

ne demek rica ederim ben başıma gelene kadar böyle bir durum olduğunu bilmiyordum.. şöyle, zaten doktorum kesemden anlamış ama bana bir şey söylememiş, inşallah yanılıyorum diye düşünmüş. sonra kalp atışı için gittiğimizde kalp atışı alınmayınca iyice emin olmuş, yine bana söylememiş. kürtaj olduğumda bildiği için güzel temizleme yapmış yine bana söylemeden patalojiye yollamış. sonuç bi on günü bulduğu için o nedenle ilk etapta beta kaçtı bilemiyorum ölçtürmedim çünkü. sonrasında 900 lü bişilerdi. hafta hafta geriledi. en son 5 e düştü bi kaç gün sonra adet oldum.. hiç ek tedavi vs olmadı o yüzden.. ben bebek fikrini rafa kaldırdım desem de canım doktorum e sen düşünme bunları ben burada senin yerine düşünmek için varım anne olacaksın en azından bak sorunun ne olduğunu bulduk genetik taramayla halolacak dedi.. ama bende ne manevi ne maddi güç kalmadı artık..
çok sagol canım, benımde kesem duzensızdı, ıkı rısklı gebelık doktoru, kendı doktorum ve farklı bır doktor daha gördu ama uzum gebelıgı hıc kımsenın aklına gelmedı,
cunku goruntu sadece bır keseydı, ınsallah kurtajda kalıntı olmamıstır benım endısem o cunku doktor vacumlu kurtaj yaptı..
benımde patalojı bır haftada cıktı, şukur temız ..
bakalım haftaya benım degerım nasıl olacak, ınsallah düşüşe gecer :dua:
benımde dondurulmus embrıyolarım var ama suan hıc gebelık vs dusunmek ıstemıyorum , psıkolojık olarak bunları atmak gerekıyor oncesınde ,
pgt tup bebekte cok masraflı gercekten Allah yardımcımız olsun,
ve kesın sonuçta olmuyor, tamamen nasip..
ınsallah Allahım hıc tedavısız saglıklı evlatlar versın kuzum,guzel haberlerını beklıyorum:KK200:

amin hepimize.. ben de eşime demiştim hayat ne garip demi önce beta yüksek çıkar diye dua ettilk, şimdi ise düşşün diye dua ediyorum dedim.. pataloji sonucum evet mol çıktı benimde.. hayırlısı.. hiç stres yapma, doktorundan çok memnun değilsen alanında uzman bir doktor bul kafan rahat etsin gerisi de zaman artık
evet işte nasip kısmet..
doktorumdan memnunum canım elınden gelenı yapıyor ,hatta suan ıkı doktora gıdıyorum ıkı kısı takıp eıdyor..
2-3 ay sonra jınekolojı onkolojıye gıtcem bır kontrol olmak ıcın, onların alanı aslında ..

evet işte nasip kısmet..
doktorumdan memnunum canım elınden gelenı yapıyor ,hatta suan ıkı doktora gıdıyorum ıkı kısı takıp eıdyor..
2-3 ay sonra jınekolojı onkolojıye gıtcem bır kontrol olmak ıcın, onların alanı aslında ..
doktor önemli, sevindim o nedenle.. zaman geçmeyecekmiş gibi gelse de, geçiyor

doktor önemli, sevindim o nedenle.. zaman geçmeyecekmiş gibi gelse de, geçiyor
geçer kuzum aynen, bır sene kısmına suan takılmıyorum..
belkıde ozaman daha dıngın ve saglıklı olacagım. hıc transfer olmadan gelır belkıde..
Allahım herkesın gonlundekını hayırla versın ,saglıkla versın, amın

Sağlıklıymiş işte genetik sonucu temiz geldi hiç bir bozukluk yokmuş kalbinin durması sebebsiz çıktı çok zor senin durumun benden daha zor Allah yardımcınız olsun inşallah

Sağlıklıymiş işte genetik sonucu temiz geldi hiç bir bozukluk yokmuş kalbinin durması sebebsiz çıktı çok zor senin durumun benden daha zor Allah yardımcınız olsun inşallah
genetık sorunu yok ıse bu tamamen işte nasip..
yanı bunun tıpta bır acıklaması yok ıse bu demek oluyor..
oksapar ,coraspınde kullanıyorsan kan akışında da sorun olmamıştır ..
Rabbım hepımıze yardım etsın bulup kaybetmek zor..
ınsallahh bu son olur,
bundan sonra saglıkla olsun en hayırlı zamanda olsun

genetık sorunu yok ıse bu tamamen işte nasip..
yanı bunun tıpta bır acıklaması yok ıse bu demek oluyor..
oksapar ,coraspınde kullanıyorsan kan akışında da sorun olmamıştır ..
Rabbım hepımıze yardım etsın bulup kaybetmek zor..
ınsallahh bu son olur,
bundan sonra saglıkla olsun en hayırlı zamanda olsun
İnşallah sizinde öyle olsun sizin tüp bebek degilmiydi nasıl mol gebelik olabiliyor tüp bebekte doktorunuz ne dedi

X