Mehmet Nurettin Kırala veya Ali Alper bayrama ameliyat olan ????

Yaa inşallah çok ama çok güzel geçer 💜hiç panik yapmayın burda çok kişi abartmış teknoloji çok gelişti Hiç korktuğun kadar yokmuş valla sadece mışıl mışıl uyudum ameliyatta ne kemiğe dokunurken hissettim ne de keserken hiç bir şey Video vs izlemeden girin ameliyata tek tavsiyem bazen Ameliyatın nasıl yapıldığını bilmemek daha iyi oluyo sadece burnunuzun içinde tampon olcağı için ağızdan nefes almak biraz garip geliyor ama alışıyorsunuz
Cok sagolun cevaplaginiz icin Rabbim pisman etmesin hicbirimizi :) tekrar cok gecmis olsun 😍

Ayyy oldun mu bende ali alper bayrama düşünüyorum çok merak ettim burnunuzu nasıl görebilirim
Oldumm valla ben hocayı pek tanımıyordum kimsede tavsiye etmemişti.Yani risk alarak gittim bi cesaret oldum şuan burnum şiş benim ki kalın deri olduğu için şişliği geç inermiş ama yine de atayım fikir olsun sana🥰

Oldumm valla ben hocayı pek tanımıyordum kimsede tavsiye etmemişti.Yani risk alarak gittim bi cesaret oldum şuan burnum şiş benim ki kalın deri olduğu için şişliği geç inermiş ama yine de atayım fikir olsun sana🥰
Merhaba yorumları okudum bilgilendirdiniz baya sırf cevap yazmak için üye oldum aylardır doktor araştırıyorum. Kalın derim var ve kemik eğriliğim var ameliyat olucam insallah temmuzda. Ali Alper beyle görüştüm ama kararsız kaldım. Rica etsem burnunuzun fotoğrafını bana da yollar mısınız? Çok yardımcı olmuş olursunuz :)

Merhabalar efenim ameliyatımı sabah olmuş bulunmaktayım.Rabbime şükürler oldun hiç bir sorun sıkıntı olmadı ameliyathaneye girerken alt iç çamaşırınız durabilir ama üstü çıkattıryorlar.(elektrot taktıkları içinmiş).beni lafa tuttular derken damaryolundan sakinleştirici verdim deyip uyuttular iyi Li de öyle yaptılar çünkü biraz korkmaya başlamıştım ne yalan söyliyim.Hiç birşey hissetmedim sanki akşam yatarken gelen ağır bir uykuydu.genel anestezi atında oldu.sonradı hemen yarım saatte bir buz tutuyoruz.Bu gece hastanede kalıcam çünkü damaryolundan ağrı kesiciler dikiş yapılan yerin ağrısını direk kesiyor.Yani olmak isteyen herkes olsun arkadaşlar sağlıkla kalın 🌸🌸🌸
Merhaba! Geçmiş olsun öncelikle 😇 Burnunuzdan memnunmusunuz? Nefes alma sorunu varmiydi önceden? Şimdi nasılsıniz?
Bende doctor araştırmaya başladım, yakın zamanda rinoplasti olmak istiyorum

Merhaba! Geçmiş olsun öncelikle 😇 Burnunuzdan memnunmusunuz? Nefes alma sorunu varmiydi önceden? Şimdi nasılsıniz?
Bende doctor araştırmaya başladım, yakın zamanda rinoplasti olmak istiyorum
Merhaba ben yazın özellikle geceleri nefes alamıyordum.Doktor bunun alerjik olduğunu söyledi ama yinede yüzde seksen nefes alamıyorsan bunu aza indirgeyeceğiz dedi.hatta ben nefes alamıyorsun geceleri baya horluyormuşumda.Dediği gibi de oldu ameliyattan sonra nefes alabiliyorum bir süre alamadım o burun içindeki yaralardan dolayıymış ama yaraların geçtiğini hissediyorum geceleri uyanmadan nefes alıyorum ve artık horlamıyorum:))ben burnumdan çok memnunum bence düşünmeden olun süreci zaten az çok yukarılarda anlatmışımdır inşallah istediğiniz bir doktor ve burun olur🌸🌸🌸

Merhaba ben yazın özellikle geceleri nefes alamıyordum.Doktor bunun alerjik olduğunu söyledi ama yinede yüzde seksen nefes alamıyorsan bunu aza indirgeyeceğiz dedi.hatta ben nefes alamıyorsun geceleri baya horluyormuşumda.Dediği gibi de oldu ameliyattan sonra nefes alabiliyorum bir süre alamadım o burun içindeki yaralardan dolayıymış ama yaraların geçtiğini hissediyorum geceleri uyanmadan nefes alıyorum ve artık horlamıyorum:))ben burnumdan çok memnunum bence düşünmeden olun süreci zaten az çok yukarılarda anlatmışımdır inşallah istediğiniz bir doktor ve burun olur🌸🌸🌸
Geri dönüş yaptığınız için çok teşekkür ederim 😇 bende 10 senedir sprey kullanıyorum nefes alamıyorum spreysiz ) dediğiniz gibi benimkide gönlümdeki gibi olur, inşallah 🙏

Merhaba E Elflendiniz

Bana da foto atabilir misiniz rica etsem bende ameliyat olamayi düşünüyorum butcem bu civarlarda Simülasyon yapiyo mu mesela ameliyattan once ilk gorusmede

Merhaba, bende ali alper bayrama ameliyat olmayı düşünüyorum.. buradaki yorumlarınızı okudum. Sizden bir ricam olacaktı bana da fotoğrafınızı gönderir misiniz? Ve burnunuzun şuanki durumu hakkında da bilgi verir misiniz çok teşekkür ederim.

Elif hanım bana da atabilir misiniz? Lütfen 😊 ben de görüşmeye gidicem size geçmiş olsun.

Merhabalar efenim ameliyatımı sabah olmuş bulunmaktayım.Rabbime şükürler oldun hiç bir sorun sıkıntı olmadı ameliyathaneye girerken alt iç çamaşırınız durabilir ama üstü çıkattıryorlar.(elektrot taktıkları içinmiş).beni lafa tuttular derken damaryolundan sakinleştirici verdim deyip uyuttular iyi Li de öyle yaptılar çünkü biraz korkmaya başlamıştım ne yalan söyliyim.Hiç birşey hissetmedim sanki akşam yatarken gelen ağır bir uykuydu.genel anestezi atında oldu.sonradı hemen yarım saatte bir buz tutuyoruz.Bu gece hastanede kalıcam çünkü damaryolundan ağrı kesiciler dikiş yapılan yerin ağrısını direk kesiyor.Yani olmak isteyen herkes olsun arkadaşlar sağlıkla kalın 🌸🌸🌸
merhaba öncelikle geçmiş olsun. ben doktorla görüştüm bana da ağrı ve morluk hakkında net bir şey söylememişti beyaz tenli olduğum için olabilir demişti. siz nasıl hissettiniz?

Memnunmusunuz ameliyattan, bende doktor ararken burada gördüm ismini, işleri iyi gibi ama instagramdan doktor seçilmiyor maalesef. Doktor konusunda çok kararsızım

Merhaba ben ıkısı hakkında iyi şeyler duymadım ama ikisinden birini tercih edecekseniz Ali Alper hocayı tercih ederdim. Mehmet beyın burunları sonradan yamuk oluyor, zaten paylaşımlarına bakınca sizde fark ediyorsunuz. Bir iki hastasıyla Instagram uzerınden mesajlastım, memnun olmadıklarını söylediler. Ali Alper hoca daha profesyonel ama onunla da ılgılı farklı farklı konuştu hastaları bılemedım.. Daha iyi arastırın derim. Ben halen araştırıyorum mesela🤷‍♂️🤷‍♂️

Alper beyin hastalarından ne duydunuz acabs? Görüşmeye gittim 14 bin dedi bana.

Merhaba aranızda Mehmet Nurettin kırala veya Ali Alper bayrama burun estetiği ameliyatı olan varmı?mehmet bey burun deliklerini eşit dikiyor burunları güzel yapıyor instagramdn gördüğüm kadarıyla Ali Alper beyde öyle fakat aralarında neredeyse iki kayı fiyat farkı var.Olanlar lütfen tecrübelerini paylaşsın
Ben m nurettin jıral a ameliyat oldum 2020de paramla rezil oldum. Burnım eğri ve bütün Uçum düştü. Nefes alamıylrum. Ameliyat sonrası sürec hiç ilgilenilmiyor, küstah bir sekreteri var kesinlikle onermem

X