meleğimi dünyaya getirdiğim o güzel mayıs ayı

E

EU1

Ziyaretçi
meleğimi dünyaya getirip biran önce kollarıma alıp ona sarılmak istiyordum çok şükür sağ salim beni için önemli aylardan biri olan mayıs 26'da dünyaya getirdim şimdi 4 yaşında felaket birşey beni mutlu edebilmek adına ne cilveler yapıyor anlatamam
Allah herkeze nasip etsin dünyanın en güzel varlıkları
Uyurken bile anne seni çok seviyorum deyip öpücük atıyor sizinkiler size ne yapıyor bakalım bütün çocukları çok seviyorum
Dünyada tek temiz olan varlıklara.s

haniymiş mayıs anneleri merhaba demiyecekmisiniz hu hu oradamısınız küsüyorum bak :sm_confused:

meraba canım ilk önce allah cümlemizin cocuklarını bagışlasın diyorum benimde iki oglum var ama çok yaramazlar hiç anlaşamıyorlar ne yapacam bilmiyorum hele küçük çok fena abiyi hiç çekemiyor sanki abi kardeş oda abi gibi davranıyor tabi abide bunu kaldıramıyor bilmiyorum ne olacak senin bi tane heralde

canım allah bağışlasın evladını ve hepimizinkini.benim kızımda 1.5 yaşında ama o kadar çok cilveliki hele babasına anlatamam babam deyip bacaklarına boynuna bi sarılıyoki kendine sevdirmek için inanaılmaz cilveler yapıyor.sositososito
onlar dünyanın en temiz varlık ları rabbim onları korusun.:Saruboceq:

X