Meme Büyütme Ameliyat Sürecim (Ankara - 25.12.2023)

Hangi doktora ameliyat oldunuz?

Hangi hastahane ve doktor?

Merhaba muhtemelen 3.-4. Ayındasın şu an nasıl hissediyorsun?

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun umarım her şey yolundadır, ben de 1,5 ay önce oldum acaba sizinde üst kısımda çıkıntı bir durum var mı bana 300 damla takıldı ama üst taraf hala şiş bu durumu yaşadınız mı?

Merhaba, size de çok geçmiş olsun çok teşekkür ederim Çok normal 1,5 ay için merak etmeyin. Benim de öyleydi. Benim 3. Ayım bitecek baya yumuşadı doğallaşmaya başladı. Sizin ki bir de damlaymış 3. Ayın sonların da çok daha doğal durur.

Bende orhan murat ozdemire meme küçültme düşünüyorum. O kadar doktor araştırdım ki kafam çok karışık siz memnun kaldınız mı
Merhaba, ben çok memnunum. Çok ilgili, güven veren, işinin arkasında duran bir doktor bana göre.

Merhaba, ben çok memnunum. Çok ilgili, güven veren, işinin arkasında duran bir doktor bana göre.
Mrb gogus oldunuz için 12 cm olarak yazmışsınız galiba ameliyat sonrası ne kadar oldular . Benim hoc gogus yoktu ameliyat sonrası 76 ya 90 oldu ben boşa yaptirmisim galiba .sizin o kaçarken ameliyat olmuşsunuz

Mrb gogus oldunuz için 12 cm olarak yazmışsınız galiba ameliyat sonrası ne kadar oldular . Benim hoc gogus yoktu ameliyat sonrası 76 ya 90 oldu ben boşa yaptirmisim galiba .sizin o kaçarken ameliyat olmuşsunuz
Merhaba, 12 cm değil ameliyattan önce 120 cc kadar kendi meme dokum vardı 335 cc de protez takıldı. Cm olarak hiç bakmadım bilmiyorum ama şu anki halinden çok memnunum.

Muhteşem özetlemişsin teşekkürler.25 martta oldum bende,sol taraf hala şiş inmesini bekliyorum.Şimdiye kadar çok sıkıntılı değildi çok şükür ama bantlarım hala kesinin üzerinde banyoda suyla çıkarlar diye bekliyorum ama düşmüyorlar kendiliğinden.Günlük batikonla pansumanımı aksatmıyorum ama tek tedirginliğim bantlar yaraya yapışmamıştırlar umarım,haftaya kontrole gideceğim çekerlerken kanatmaz yada çektiklerinde dikişi açmazlar umarım.Senin bantların nezaman alınmıştı hatırlıyor musun?

Siz hangi doktora oldunuz acaba bide kaç cc güzel günlerde kullanın. Benimde doktor çıkarmıştı tedirgin olmayın onlar hallediyor

Ben küçültme oldum 11.gun doktor bantları 2 kere değişmişti evde değişmem için bant verdi.kendim değiştim çok korkarak değiştim yaraya yapısmistir diye ama sıkıntısız değiştim

Siz hangi doktora oldunuz acaba bide kaç cc güzel günlerde kullanın. Benimde doktor çıkarmıştı tedirgin olmayın onlar hallediyor
Merhaba son uygulamalardan dolayı buraya isim yazmaya çekindim özelden soyisim vereceğim,Mirza beye oldum.500 diye konuşmuştuk görüşmede hocayla ama 550 cc uygun bulmuş.Çok memnunum ,motiva marka.Yumuşar diye bekliyorum suan.Çok teşekkür ederim,bantları alırken çok acıyor mu?:)

Ben küçültme oldum 11.gun doktor bantları 2 kere değişmişti evde değişmem için bant verdi.kendim değiştim çok korkarak değiştim yaraya yapısmistir diye ama sıkıntısız değiştim
Yaraya yapışmışmıydı peki?ben araya bayram tatili girdiği için ilk hafta kontrolüme gidemedim.Kendimde alamıyorum korkuma ,almalımıyım bantları onu da bilemiyorum ama hafif kaldrmayı denesem tansiyonum düşüyor (psikolojik olarak :) )

Doktor çıkar dedi mi peki doktora sorma şansın var mı yaraya çok az yapismisti duş aldım öyle cikardim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…