Meme Büyütme Ameliyat Sürecim (Ankara - 25.12.2023)

Dr a soramadım korkumdan,şimdi çıkar vs derse diye.Tek başıma cesaret edemiyorum ( Bugün soracağım birkaç resim atıp
Duştan sonra çıkarmak bence kolay oluyor bende çok korkarak çıkardım ama korkulacak birsey yokmuş ama doktorunuza danışarak yapın bence kac gündür var bantlar

Duştan sonra çıkarmak bence kolay oluyor bende çok korkarak çıkardım ama korkulacak birsey yokmuş ama doktorunuza danışarak yapın bence kac gündür var bantlar
25 martta olmuştum ameliyatı ogunden beri duruyor.Sadece üzerinden günlük batikonla pansuman yaptım

Benimkini doktor değişti.baya kalmış sizin
Asistanına sordum gayet iyi sol tarafta biraz şişlik var ödemle atılacak dedi.İz kremini de 1 aydan sonra kullanmaya başlanacakmış.Çok yormamaya çalışıyorum ama hareketsiz de bırakmıyorum kollarımı.Umarım hayalimizdeki gibi olur

İyi sorun yoksa rahatlamissinizdir.ben de bugün yeni yeni iş yapmaya başladım.arada kanama oluyor ama

Sen nezaman ameliyat olmuştunki?Dr ve silikon markan ne?Evet yormadan kollarını kullan ve bol yürüyüş çok tavsiye ediyorum Ödemsiz atlatırsın umarım

Hayırlı olsun ,benmde çok yakın arkadsım küçülttü inanılmaz mutlu,hayırlı olsun senin de

Kesinlikle hiç acımadı cikardigini bile anlamadım o kadar şey yaşadık bantlardanmi korkacagiz ya 550 kulağıma o kadar büyük gelirdikki asla olmaz derdim ama şimdi bakıyorum aslinda çokta uçuk cc ler değil ya çok sevindim sizin adımıza

İyi akşamlar bende 1 Mayıs'ta olacağım, herkes ağrılardan çok şikayet ediyor okadar korkuyorum ki aslında eşim yanımda değil annem yanımda tek döneceğim bir durum olsa annemle ulaşım sağlayacağım o tedirgin ediyor gerçekten dayanilmayacak bir agrımı doktor kas gevşetici iğne vereceğim dedi ama iğne yaptıracak bir noktada oturmuyorum bunu yerine keskin hap istesem faydası olmaz mı acaba? Bird eulasim olarak taksi kullansam yurusem o aşamada zorlanır mıyım? Buna rada sezeryan ile doğum yaptım evet ilk gün ağrıdı ama merdiven çıktım ve 3. Gün normale girmiştim bu ondan da mı acılı bir işlem olur acaba? Birde doktorum bana kas altı dedi ve 250 CC ben 275 veya 300 olur demiştim fakat 250 CC kaldirirsin dedi yaptırıyorum ölçülü olsun istedim 160 boy 50 kiloyum.

Mrb benim refakatcim yoktu tek başıma gittim sadece eve dönerken araba ile aldilar. Evdede hastanedede tek basimaydim kalkarken falan evet zorlandim ama inanın 3 4 gün sonra hersey yolunda oluyor ama lütfen cc dikkat edin sonra mutsuz olmayin keşke bende yaptırmadan sayfayı okusaydim

Doktor bana derin ince ve zayifsin dedi onun için 250 ideal dedi ama ben 275 veya 300cc istiyordum 250 küçük göründü zaten göğüslerim küçük bu arada hangi beden ölçüsüne tekabül ediyor acaba? Ağrı 3 günden sonra azalır mı herkesin ağrı eşiği farklıdır tabiki kimisi 25 günde geçmedi yazıyor

Merhaba, benim de kas altı oldu ama gerçekten ağrı durumu gördüğüm kadarıyla kişiden kişiye çok değişiyor. Tamamen bünyeyle alakalı. Herkesin süreci bambaşka oluyor. Sadece tavsiyem hasta moduna girmeyin, hasta değilsiniz kendiniz isteyerek bir ameliyat oldunuz. Çok dikkat edilmesi gereken bir süreç tabii ki dikkat edin ama hasta moduna girerseniz bence daha zorlu geçiyor. Ben ilk günden itibaren hastanenin içinde bile o kadar çok yürüdüm ki yürümek hiç sorun olmadı benim için yürürken otururken daha rahattım. Ben ne iğne ne kas gevşetici ilaç hiç bir şey kullanmadım. Sadece bir kaç gün ağrı kesici ve bir kutu antibiyotik kullandım.

Teşekkür ederim birde dalgalanma sorunu yaşayanlar varmış malesef ya

Teşekkür ederim birde dalgalanma sorunu yaşayanlar varmış malesef ya
Görsel olarak diyorsunuz sanırım. %100 dolu olmayan protezler de daha çok oluyormuş araştırdığım kadarıyla bir de kas üstü yerleştirilen ve daha büyük boyutlu protezler de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…