Meme Büyütme Ameliyatı CC Sorunu

Aslında herkes sonradan küçüldü yazdığı için galiba bana da ödem gittikçe küçüldü gibi gelmişti ama bence ödemler gittikçe göğüs daha dolgun duruyor.
Üst ve göğüs altı boşaldıkça göğüs kendini gösteriyor.
Daha iri bir meme oluşuyor gibi geldi bana
kesinlikle katılıyorum. başta küçük bulduğum memelerim 4. aydayım şu an çok daha büyük geliyorlar. kaslar gevşedikçe kendilerini daha çok belli etmeye başlıyorlar sanırım

Merhaba, benimde 2 hafta sonra ameliyatim var. Politek (polytech) marka 300 ve 325cc yeterli dedi doktorum. Kendi meme dokum cok az var. 2 cocuk emzirdim cocuklarim büyüdü. Emzirme sonrasi icleri bosaldi resmen. Ben 38 yasindayim dimdik memeler istemiyorum. Dogal hafif sarkik dursun istedim. 52kh 162 boyundayim. Sizce bu büyüklük nasil olur. Birde burda ameliyat fiyatlari okudum şaşirdım ben burdaki fiyatlarin 3 kati bir fiyat aldim. Piyasasini bilmiyorum ilk gittigim doktorda ok verdim ve ameliyat günü aldim.
Merhaba ameliyat oldunuz mu acaba? Olguysanız politechten memnun musunuz doktorum bana da politech önerdi

Merhaba ameliyat oldunuz mu acaba? Olguysanız politechten memnun musunuz doktorum bana da politech önerdi
Benim henüz 2 ay oldu evet çok memnunum. Simdiden gayet yumuşak oldular. Ve hic gögsümde baskı hissi yada yabanci madde hissi yok. Çok hafif ben hissetmiyorum bile. 2 ay önce 80bine oldum uygun fiyat verilmis size.

Benim henüz 2 ay oldu evet çok memnunum. Simdiden gayet yumuşak oldular. Ve hic gögsümde baskı hissi yada yabanci madde hissi yok. Çok hafif ben hissetmiyorum bile. 2 ay önce 80bine oldum uygun fiyat verilmis size.
Kaç cc takıldı size. B-lite ya da yüksek profil modelinden mi yoksa düz yuvarlak mı

Merhabalar 1 ay önce meme büyütme ameliyatı geçirdim. 1.57 boya 57 kiloyum biraz hatlı biriyim ama memelerim vücudumla orantılı değildi. Meme dokum da az bi miktar da olsa vardı. Fakat ben büyük bir meme istiyordum. Doktora büyüklüğü konusunda da çok ısrarcı oldum ama kendisi küçükten yanaydı sanırım genel olarak doktorlar küçük öneriyorlar. Ben yine de en son en az 350 istiyorum demiştim ve 400 cc koymuş. Mentor marka yüksek profil. Duyunca çok sevinmiştim fakat şu an açıkçası büyük gelmiyorlar. Aralarında da 1 parmak kadar boşluk var zamanla birleşir mi bilmiyorum. Yaptırmayı düşünenlere öncesi sonrası fotoğraf da atabilirim yardımcı olması açısından. Ben minyon biriyim buna rağmen memem yeterli gelmedi. Gerçekten büyük meme seven varsa 400den büyük düşünsün derim. Meme ölçüm de 93 cm geldi sayısal olarak büyük gibi fakat görselde öyle olmuyor. Şu an bilsem 500 cc isterdim. Silikon aşağıya kaydıkça büyüme gerçekleşir mi acaba? Bu tür cc ile ilgili sorun yaşayanlar var mı aranızda?
Geçmiş olsun, hayırlı olsun:-) Benim de 3 gün sonra ameliyatım var, öncesi sonrası fotoğrafınızı çok merak ettim. Dr bana en fazla 300 dedi çünkü. Şimdi kafam çok karıştı .

Merhaba. Meme dokum çok az ve meme büyütme ameliyatı olmak için araştırmaya başladım. Protezle birlikte yağ ilavesi önerildi. İlerde ilave edilen yağ eriyor yada şekli değişiyor mu? Nasıl dezavantajı olabilir gibi kafamda bir sürü soru var. Bu konuda bilgi ve tecrübesi olanlar yorum yaparsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Merhabalar 1 ay önce meme büyütme ameliyatı geçirdim. 1.57 boya 57 kiloyum biraz hatlı biriyim ama memelerim vücudumla orantılı değildi. Meme dokum da az bi miktar da olsa vardı. Fakat ben büyük bir meme istiyordum. Doktora büyüklüğü konusunda da çok ısrarcı oldum ama kendisi küçükten yanaydı sanırım genel olarak doktorlar küçük öneriyorlar. Ben yine de en son en az 350 istiyorum demiştim ve 400 cc koymuş. Mentor marka yüksek profil. Duyunca çok sevinmiştim fakat şu an açıkçası büyük gelmiyorlar. Aralarında da 1 parmak kadar boşluk var zamanla birleşir mi bilmiyorum. Yaptırmayı düşünenlere öncesi sonrası fotoğraf da atabilirim yardımcı olması açısından. Ben minyon biriyim buna rağmen memem yeterli gelmedi. Gerçekten büyük meme seven varsa 400den büyük düşünsün derim. Meme ölçüm de 93 cm geldi sayısal olarak büyük gibi fakat görselde öyle olmuyor. Şu an bilsem 500 cc isterdim. Silikon aşağıya kaydıkça büyüme gerçekleşir mi acaba? Bu tür cc ile ilgili sorun yaşayanlar var mı aranızda?
Bende yeni ameliyat oldum 5. Günümdeyim acaba size ulaşabileceğim bi insta hesabı var mı sormam gereken bi kaç soru var yardımcı olur musunuz 🙏🏻

Merhaba bende yaptırmak istiyorum nerde ve kaça yaptırdınız ? Öncesi ve sonrası resim atarsanız sevinirim.

Doktorlar genelde kucukden yana. Onlarida anlamiyorum. Saten kucukluklerinden memnun kalsak ameliyata karar vermeyiz demi😡 bende buyuk istiyorum. Rica etsem oncesi sonrasj gorebilirmiyim. Ben online gorusme yaptim bana 300 dedi bana cok az geldi

Merhaba kızlar ben 20 gün önce meme büyütme ameliyatı oldum 400 cc koyuldu ama aslaaa mutlu değilim 172 boy 62 kilo kızım minicik duruyo bedenimde

Merhaba bende 10 gün sonra olacağım 350 ve 400 cc arasında kaldım emin olamıyorum bana da iletebilir misiniz resminizi rica etsem
400 alırsa 400 yaptır ben 10 günlük ameliyatlıyım 350-375cc arası demiştik bana suan benimki küçük geliyor sanki bu hep benim mememmiş de ameliyat olmamışım gibi 375 zorladı dedi doktor sanırım almadı göğsüm

400 alırsa 400 yaptır ben 10 günlük ameliyatlıyım 350-375cc arası demiştik bana suan benimki küçük geliyor sanki bu hep benim mememmiş de ameliyat olmamışım gibi 375 zorladı dedi doktor sanırım almadı göğsüm
2 kez muayene oldum doktorum 350-400 arası boyları sipariş edicem senin için dedi asimetri problemi de var bende farklı takılacak o yüzden ama boyutta asla emin olamıyorum birçok yorum okudum kimine göre küçük kimine göre büyük olanlar var hep kafam iyice karıştı. Geçmiş olsun size de umarım herşey yolundadır 🙏

2 kez muayene oldum doktorum 350-400 arası boyları sipariş edicem senin için dedi asimetri problemi de var bende farklı takılacak o yüzden ama boyutta asla emin olamıyorum birçok yorum okudum kimine göre küçük kimine göre büyük olanlar var hep kafam iyice karıştı. Geçmiş olsun size de umarım herşey yolundadır 🙏
sağlık olarak yolunda ama insan keşke daha büyük olsaydı diyor bir ara before after atacağım

X