Meme büyütme ameliyatı dr arif aydın - izmir ekol hastanesi

parla

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2013
166
125
Bugün görüşmeye gittim. Ay ortası gibi inşallah ameliyat olacağım. Damla model olması konusunda karar verdik. Daha önce Dr. Arif Aydın a ameliyat olmuş, fikir paylaşmak isteyen var mıdır?

Ameliyat öncesi neler yapmam gerekiyor, hastaneye giderken yanıma neler almam gerekiyor. Yardımlarınızı bekliyorum

damla neden yaptırıyorsunuz. yuvarlak daha iyi bence. bende 11 sene önce izmirde cenk tokat'a ameliyat oldum. yuvarlak görünüm olarak daha iyi ve ben hem emzirdim hemde 11 senedir hiç bir sıkıntı yasamadım.

damla neden yaptırıyorsunuz. yuvarlak daha iyi bence. bende 11 sene önce izmirde cenk tokat'a ameliyat oldum. yuvarlak görünüm olarak daha iyi ve ben hem emzirdim hemde 11 senedir hiç bir sıkıntı yasamadım.

Yuvarlak çok yapay gibi duruyor. 2çocuk emzirdim ve iyice deri parçası gibi memem kaldı. Çok zayıfım ve portakal gibi dursun istemiyorum. Üst kısımda da bi yağ dokum yok. 172boyum 53kg

Yuvarlak çok yapay gibi duruyor. 2çocuk emzirdim ve iyice deri parçası gibi memem kaldı. Çok zayıfım ve portakal gibi dursun istemiyorum. Üst kısımda da bi yağ dokum yok. 172boyum 53kg
asıl damla yaptırırsan o sarkık goruntu devam eder. ben seni izlemeye alıcam bak oncesı sonrası resimlerine. önyargılı yaklasma damlaya. emzirmiş birisin bide ve damlaya karar vermiş doktorun. çok şaşırdım

Sizin fotoğraflarınıza baktım şimdi. Çok güzel olmuş. Göğüs bölümünüzde geniş sizin. Benim üst bölgem dar duruyor.
Ama damla ve yuvarlak olan model yapılmış memelere daha çok bakayım. Bi aklım karıştı

yuvarlakta zamanla damla gibi duruyo ama her yeri eşit.benden tavsiye özellikle emzirdiysen damladan uzak dur

Damla taktırırsanız bence ilerde pişman olursunuz. Görüşmeye gittiğim bir doktorda bana damla taktıranların ilerde pişman olduğunu söylemişti. Dar omuzlu 1.65 boy 48 kilo biriyim. Yuvarlak 325 takıldı asla ne büyük ne de yapay duruyor. Ayrıca damla protezin ilerde içerde dönme ihtimali var. Bir de ben daha önce ekolde başka bir doktorla görüşmeye gitmiştim ve pek memnun kalmamıştım zaten oraya da yaptırmadım tabi arif beyi bilemem

Ameliyatımı oldum şu an evdeyim. Yuvarlak model yapıldı. Şu an ağrı ve acı var. Beni neler bekliyor

Ameliyatımı oldum şu an evdeyim. Yuvarlak model yapıldı. Şu an ağrı ve acı var. Beni neler bekliyor
Merhaba, ben de meme protezi için bu hafta muayeneye gidiyorum. Hayırlı olsun bu arada. Şuanki durumunuz nasıl? Memnun musunuz yuvarlak protezden? Bir de özelden fiyat bilgisi vermeniz mümkün müdür?

Merhaba, ben de meme protezi için bu hafta muayeneye gidiyorum. Hayırlı olsun bu arada. Şuanki durumunuz nasıl? Memnun musunuz yuvarlak protezden? Bir de özelden fiyat bilgisi vermeniz mümkün müdür?
Neredeyse 1yıl oldu ameliyat olalı. Çok memnunum. Yok gibi yani hep öyleymiş gibiler. Çok doğal. Bilmeyen silikon bu diyemez yani fiyat için de şu an çok değişmiştir. Dolarla geliyordu fiyatlar ona bağlı diye hatırlıyorum.

Çok teşekkürler. Umarım benim de istediğim gibi olur Sağlıklı günler.

Maşallah bu cümleye bayılıyorum"Hep öyleymiş gibi,hep bendelermis gibi..."Ben de 7 gün sonra ameliyat oluyorum,inşallah sizler gibi sağlıkla sıhhatle bu cümleleri kurabilirim...

Merhaba bende 3 cocul emzirdim ve bende silikon düşünüyorum size kac cc takıldı acaba

Nasılsınız iyisinizdir inş agrınız felan nasıl kac cc takıldı
İlk 2 gün yatar pozisyonda idim ,son 2 gündür gündüzleri oturup ev içinde yürüyorum ,geceleri henüz tam yatış pozisyonumu ayarlayamadığım için biraz sorun yaşadım hastane yatağı lazım kalkıp indirilen her eve CC olarak beklentimin altında 290 CC ama şu an küçük durmuyorlar böyle kalırlar ise gayet iyi,damla kas üstü oldu,morarma vs yok.Ama.tabi çok sertler henüz,yaklaşık 3-4 gün daha hiç iş yapmamam.gerekiyormuş

degilmi şöyle ayarlana bilen bir yatak güzel olurdu inş icinize siner. Bana 450 takılacak bakalım neler olacak

Damla olmasını siz mi istediniz ? Kas üstüyse kolay toparlarsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…