Meme Büyütme Ameliyatı Olanlar/Olmayı Düşünenler (2022)

Merhaba! Ben uzun zamandir arasdirma yapiyorum ama iyice kafam karisti. 3 cocuk emzirdim, gögüslerim balon gibi söndü. Zayif oldugum icin dümdüzüm. Meme büyütme ameliyati olmak istiyorum Istanbulda. Fiyatlar 50 ile 80bin arasi - cok fazla degilmi?
Tabiki iyi bir doktora ameliyat olmak istiyorum ama bu fiyatlarda cok ucuk. Kime ve ne kadara ameliyat oldunuz? Memnunmusunuz sonucdan? Yardimci olursaniz cok sevinirim

Ben 17000 e devlet hastanesi de ameliyat oldum ameliyat ve silikon ücreti dahil. Eğer en iyisi olsun diye bir takıntı haliniz yok ise devlet Hastanesi'nde yaptırın . En fazla vereceğiniz silikon için olur ameliyat ücreti çok cüzi bir ücret

Cevap verdiginiz icin cok tesekkür ederim. Hangi hastahane ve hangi doktora oldunuz acaba?

Merhaba hangi hastanede oldunuz acaba

Hangi doktora oldunuz rapunzel? Birde ameliyat sonrasi izler zamanla gidiyormu, nasil görünüyor? Tecrübeli olanlar cevap verebilirmi lütfen?

Merhaba bana Özelden bilgi verir misiniz?

Siz hangi hastane ve fiyat ne kadar bana da bilgi verir misiniz

Arkadaşlar kasım ayı için fiyat alan var mı 70-100 binler duyuyorum daha uygun yapan yer bulamadım

Merhaba. Ahmet bey den memnun kaldınız mı? Hastane hemşire ve şartlar nasıldı? Biraz anlatabilir misiniz?

Arkadaşlar merhaba. Benim bütçemi de zorluyor ameliyat ücretleri. Devlet hastanesi düşünüyorum ama rinopilasti için gittiğimde bile doktor başından savdı yapamayız dedi. Bu meme büyütme ameliyatı için ne demem lazım doktora? İkna mı etmem gerekir?

Bende 16 aralığa gün aldım dikleştirme+protez..içimden bir his son anda yaptıramayacağımı söylüyor galiba basen çok okumamak daha iyi..acılar ağrılar protezi kayanlar revizyonlar okudukça gelgitler yaşamaya başladım,hayırlısı bakalım

Sıkmayın canınızı ve sakın ertelemeyin derim. Çünkü o müsait vakit hiç gelmiyor. Ben hala muayene olamadım, değil artık ameliyat günü almak.
İşlerim çok yoğun ve birilerinden habersiz bu ameliyatı olmam çok zor.
Hadi günü ayarladım gittim diyelim iyileşme sürecim var. Mevsim olarak da güzel bu aylar.
Şartlar uysa ve maddi açıdan kendimi ayarlayabilseydim hemen yarın ameliyat olmak isterdim şahsen.

Siz de inşallah süreci güzel bir şekilde atlatıp tecrübelerinizi bizimle paylaşırsınız.
Şimdiden geçmiş olsun. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…