Meme büyütme ameliyatı uygun fiyatlı

seliniii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2022
6
3
26
arkadaşlar merhaba,
memelerimin küçüklüğünde Aşırı rahatsız olduğum için meme büyütme ameliyatı yaptırmaya karar verdim fakat 2022 meme büyütme ameliyatı fiyatları aşırı derecede pahalı 30—40 bin TL civarı benim bütçem max 23 bin, bildiğiniz makul fiyata yapabilecek bir doktor var mı devlet hastanesi nde de yaptırabilirim aydınlatırsanız çok sevinirimmmm uygun fiyatsa başka şehirde gidip yaptırabilirim

bende sızın gormenız konusmanız gereklı sımdı bır doktor onerıyoruz ben mennun kalıuorım ama a kısı mennun kalmıyo aynı ıslemden cunku yapısal farklılıklar beklentıler farklı olunca bence onermeler burda bosta kalıyo acıkcası nacızane fıkrım ben mesela uygun fıyatla oldum mennunum acıkcası asırı rahatladım Allahım sızede o rahatlıgı yasamayı nasıp etsın tez zamanda kolaylıklar dılıyorım

Çok geç olmadan yaptırmanızı öneririm çünkü biriktirilen paranın zamanla değeri kalmıyor türkiyede. Devlet hastanelerine başvurmanızı öneririm.

arkadaşlar merhaba,
memelerimin küçüklüğünde Aşırı rahatsız olduğum için meme büyütme ameliyatı yaptırmaya karar verdim fakat 2022 meme büyütme ameliyatı fiyatları aşırı derecede pahalı 30—40 bin TL civarı benim bütçem max 23 bin, bildiğiniz makul fiyata yapabilecek bir doktor var mı devlet hastanesi nde de yaptırabilirim aydınlatırsanız çok sevinirimmmm uygun fiyatsa başka şehirde gidip yaptırabilirim
Merhaba bende yeni ameliyat oldum 28 haziranda Bursa’da .29 bin TL verdim maalesef fiyatlar uçuk .Konya da bir doktor buldum 24 bin TL yapıyor sadece bana uzak olduğu için orayı tercih etmedim.bu ameliyat çok önemli ona göre bir az geç yap ama gerçekten kaliteli bir ürün kullan kesinlikle mentor markası tercih et!

arkadaşlar merhaba,
2 bucuk ay önce oldum bnde. Senin gibi en uygunu olsun yeterki olsun diye arastrma yaptim hep benim farkli sehre gitme imkanim da yoktu bulundugum sehirde bi özel hastanede 24 bine oldum. Daha uygunu yoktu. Olucaksaniz vakit kaybetmeyin

2 bucuk ay önce oldum bnde. Senin gibi en uygunu olsun yeterki olsun diye arastrma yaptim hep benim farkli sehre gitme imkanim da yoktu bulundugum sehirde bi özel hastanede 24 bine oldum. Daha uygunu yoktu. Olucaksaniz vakit kaybetmeyin
Merhaba nerede oldunuz acaba

arkadaşlar merhaba,
memelerimin küçüklüğünde Aşırı rahatsız olduğum için meme büyütme ameliyatı yaptırmaya karar verdim fakat 2022 meme büyütme ameliyatı fiyatları aşırı derecede pahalı 30—40 bin TL civarı benim bütçem max 23 bin, bildiğiniz makul fiyata yapabilecek bir doktor var mı devlet hastanesi nde de yaptırabilirim aydınlatırsanız çok sevinirimmmm uygun fiyatsa başka şehirde gidip yaptırabmerhaba

Buradan doktor önermek çok doğru değil, bende sorun olmaz Allah korusun sizde olabilir çünkü.
Ben onur gökdemir'e ameliyat oldum 1 ay önce 26.250 İstanbul'da özel hastanede. Aşırı derecede memnunum.
Siz yine de doktorları araştırıp kendiniz bire bir görüşmeye gidin en sağlıklısı bu

arkadaşlar merhaba,
Selam ben de geçen hafta 27bine oldum bütçen uygunsa tercih edebilirsin

Merhaba arkadaşlar bende 31 Ağustosta kas altından olacağım benim gibi kas altı olan var mı ne kadar sürede ayaklandınız bazıları kolunu bile kaldıramıyormuş hiç.. çok endişeliyim

arkadaşlar merhaba,
Merhaba bende meme büyütme ameliyatı olacağım Dr erkin önsala muayene oldum çevremde iki kızda bu doktora ameliyat olmuştu gayet memnunlar muayenesi ücretsiz ben 31 agustosta ameliyat olacağım fiyatları da çok fazla araştırdım birçok yere göre uygun ve tecrübeli bir doktor kendisi

Merhaba bende meme büyütme ameliyatı olacağım Dr erkin önsala muayene oldum çevremde iki kızda bu doktora ameliyat olmuştu gayet memnunlar muayenesi ücretsiz ben 31 agustosta ameliyat olacağım fiyatları da çok fazla araştırdım birçok yere göre uygun ve tecrübeli bir doktor kendisi
Ne kadar dediler size ameliyat ücretini benim bir tanıdığım 1 ay önce oldu 25000 ben gittim geçen hafta dediler 35000 bir ayda fiyat bu kadar yükselir mi çok şaşkınım

Merhaba arkadaşlar bende 31 Ağustosta kas altından olacağım benim gibi kas altı olan var mı ne kadar sürede ayaklandınız bazıları kolunu bile kaldıramıyormuş hiç.. çok endişeliyim
Merhaba bende kas altı oldum ilk 5 gün bir az ağrı oluyur tabi ama bu kişiden kişiye göre değişir.bende mesela dren falan takılmadı .ameliyat olduğum gün yavaş yavaş yürümeye başladım tuvalete kendim gittim .tek başıma girdim ameliyata refakatçim yoktu 😃bu işin en iyi tarafı benım için dren takılmaması benım doktorum kullanmıyor .ve bana asla yatarak geçirme dedi bu süreyi aynısını yaptım .korkma her şey güzel olacak iyiki yaptırdım diyeceksın bana İnan 🥰

Merhaba bende kas altı oldum ilk 5 gün bir az ağrı oluyur tabi ama bu kişiden kişiye göre değişir.bende mesela dren falan takılmadı .ameliyat olduğum gün yavaş yavaş yürümeye başladım tuvalete kendim gittim .tek başıma girdim ameliyata refakatçim yoktu 😃bu işin en iyi tarafı benım için dren takılmaması benım doktorum kullanmıyor .ve bana asla yatarak geçirme dedi bu süreyi aynısını yaptım .korkma her şey güzel olacak iyiki yaptırdım diyeceksın bana İnan 🥰
Çok teşekkür ederim ya içimi rahatlattınız bir nebzede olsa umarım benim doktorumda dren kullanmıyordur

Özel hastanelerde elbette fiyatlar çok pahalı zira sadece protez fiyatları bile 13 bin ile 20 bin tl arasında. Ben şahsen devlet hastanelerinde de iyi doktorlar olduğunu düşünüyorum bu sebeple kendim devlet hastanesini tercih edeceğim.

X