Meme büyütme ameliyatı uygun fiyatlı

Merhaba sizde mi Erkin hocaya ameliyat oldunuz ben hem meme hem burun estetiği olacağım 50 bin tl
Ben meme oldum sadece ama meme ve burun birlikte düşünmedim değil 2 ayrı doktor giriyor bizde burun yapan doktor farklı hem KBB uzmanı hem plastik cerrah dedi benim doktorum memeyi ben burunu o yapar dedi 45bin demişlerdi hem meme hem burun

Ben meme oldum sadece ama meme ve burun birlikte düşünmedim değil 2 ayrı doktor giriyor bizde burun yapan doktor farklı hem KBB uzmanı hem plastik cerrah dedi benim doktorum memeyi ben burunu o yapar dedi 45bin demişlerdi hem meme hem burun
Çokmuş bu iki ameliyatı aynı anda olan ikisi aradan çıkar diye düşündüm hayırlısı bakalım

arkadaşlar merhaba,
memelerimin küçüklüğünde Aşırı rahatsız olduğum için meme büyütme ameliyatı yaptırmaya karar verdim fakat 2022 meme büyütme ameliyatı fiyatları aşırı derecede pahalı 30—40 bin TL civarı benim bütçem max 23 bin, bildiğiniz makul fiyata yapabilecek bir doktor var mı devlet hastanesi nde de yaptırabilirim aydınlatırsanız çok sevinirimmmm uygun fiyatsa başka şehirde gidip yaptırabilirim
Merhaba bende uzun yıllardir istyordum meme büyütme suan fyat araştrmasi yapiyorum gercekten çok yüksek rakamlar ya..32 den başliyor ve 40 45 gidiyor😒siz bulabildinz mi uygun bir yer acaba?

Merhaba bende uzun yıllardir istyordum meme büyütme suan fyat araştrmasi yapiyorum gercekten çok yüksek rakamlar ya..32 den başliyor ve 40 45 gidiyor😒siz bulabildinz mi uygun bir yer acaba?
Ankara da böyle Kayseri de 25 bin Ahmet Tuna eren

Şu anda en uyguna gözünüzden yine 25 bin falan çıkarmanız lazım araştırma devlet hastaneleri yapıyor ben o şekilde ameliyat oldum

Şu anda en uyguna gözünüzden yine 25 bin falan çıkarmanız lazım araştırma devlet hastaneleri yapıyor ben o şekilde ameliyat oldum
Hangi devlet hastanesi?rahatsızlık derecesinde değilse yapılmıyor diye biliyorum.yanlışta biliyor olabilirim.bilgi verir misiniz ?

Özel hastanelerde elbette fiyatlar çok pahalı zira sadece protez fiyatları bile 13 bin ile 20 bin tl arasında. Ben şahsen devlet hastanelerinde de iyi doktorlar olduğunu düşünüyorum bu sebeple kendim devlet hastanesini tercih edeceğim.
Merhaba,devlet hastanesi demişsiniz hangi hastanede olacaksınız belli mi?bende yaptıracağım fakat neresi yapar neresi yapmaz bilmiyorum öneriniz var mı?

Özel hastanelerde elbette fiyatlar çok pahalı zira sadece protez fiyatları bile 13 bin ile 20 bin tl arasında. Ben şahsen devlet hastanelerinde de iyi doktorlar olduğunu düşünüyorum bu sebeple kendim devlet hastanesini tercih edeceğim.
Hangi hastane tercih ettiniz

X