Meme büyütme doktor Arif Aydın

Aynen bende ikisi arasındayım. Hala düşünüyorum, siz karar verebildiniz mi ?
Ben persembe gunu gorusmeye gittim konustuk ornekler gosterdi sakin bilgili bir doktor gibi arif bey.11haziran icin ameliyat gunu aldim o an gozum karardi ya simdi ya hic diye😁 karin bolgesinden yag alip dekolte bolgesine de enjekte edecekmis 400-450 cc arasi deneyecegni soyledi net olcumlerde daha iyi belli olurmus ameliyat oncesi.hayirlisi umarim icimize siner hepimizin

Ben persembe gunu gorusmeye gittim konustuk ornekler gosterdi sakin bilgili bir doktor gibi arif bey.11haziran icin ameliyat gunu aldim o an gozum karardi ya simdi ya hic diye😁 karin bolgesinden yag alip dekolte bolgesine de enjekte edecekmis 400-450 cc arasi deneyecegni soyledi net olcumlerde daha iyi belli olurmus ameliyat oncesi.hayirlisi umarim icimize siner hepimizin
Ben cenk beye oldum arif beyden için pek iyi şeyşer duymamıştım

Dr. Arif Bey mi Cem beymi sizce hangisi tecrübesi olan hanımlar rica etsem bilgi verebilir misiniz çok sevinirim

İzmir Ekol Hastanesinde Arif Aydın'a estetik ameliyat olan varsa lütfen bana yardımcı olabilirmi.. özelden yazabilirsiniz çok sevinirim

Merhaba ariy bey ve cenk bey arasında bende kararsız kalmıştım neden öyle yazdınız merak ettim bende
Cenk beyle ben de görüşmeye gitmiştim o kadar ilgisizdi ki ben sormadan konuşmuyordu ne söylesem yaparız ederiz hallederiz diyordu. Asla tavsiye etmiyorum iyi ki başka bir doktorda olmuşum

Arif Aydın kesinlikle tavsiye etmiyorum.. Eğer olmadıysanız tekrar düşünün derim sağlık önemli

Memnun kaldınız mı ekol ve arif beyden

Ayyyy benimde aynı öyle olacagını söyledi başka bir dr 450 cc ve karın bölgesinden yag alıp enjekte edecegini söyledi sizin durumyz nasıl şıan cok merak ettim

X