Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bu arada ben de doktorumu buldum. :KK66: Çok şükür. İnşallah. Kafamdaki tüm doktorları da sildim attım. Başka bir doktorla da görüşmem sanırım. Hatta hemen arayıp muayene ücretini sordum. Ehh muayene ücreti biraz pahalı da olsa, hem İstanbul'a gitmeye ve hem de bu ücreti vermeye değer buldum. Dr. Osman Oymak.
Hakkında hayırlısı olur inşallah.
Sorunsuz atlatıp biranönce aramıza katılman dileğiyle:KK39:

Cook saolasiniz :) dahada bir mutlu oldum sizler boyle dedikce

Hahahha ikiz olalim tamam :KK70: bende 1.67 civari 45 kiloyum. 325 cc takıldı kas alti high profil yuvarlak takildi. Gun gectikce daha dogal gbi duruyor ilkgunler cok tuhafti:) henüz bekarim. Valla koyun pazarligindan sonra 6.300 civarina geldi rakam. Istanbul nisantasi cerrahide oldum

Tabi gün geçtikçe daha da guzellesicekler :)
Ne güzel bekarken yaptirmissin evleneceğin kişi şanslı :)
Bizim eşler aldı minnak memeli bayanları :KK70:
Zaten hep diyor kandırdın beni bu süngerlerle :KK70:

Tabi gün geçtikçe daha da guzellesicekler :)
Ne güzel bekarken yaptirmissin evleneceğin kişi şanslı :)
Bizim eşler aldı minnak memeli bayanları :KK70:
Zaten hep diyor kandırdın beni bu süngerlerle :KK70:
Ay ins dahada guzellesirler. Evet bekarken olmasi iyi oldu ya. Ahahahha o sungerlerin hepsini attim valla :KK70:

image.jpeg

:))

Peki Hanımlar memelere çözüm buluyoruz. çatlaklara çözüm varmı yaa?:110: 1 çocuk doğurdum 45 kg ile hamile kaldım 70 le doğum yaptım 4 kg doğdu kızım ama bacaklarim ve kalçam catladi :KK43:

Peki Hanımlar memelere çözüm buluyoruz. çatlaklara çözüm varmı yaa?:110: 1 çocuk doğurdum 45 kg ile hamile kaldım 70 le doğum yaptım 4 kg doğdu kızım ama bacaklarim ve kalçam catladi :KK43:
Çatlaklara çözüm yok maalesef. Fakat çatlak olmadan önce önlem alınabiliyor. Ben hamileliklerimde krem kullandım,çatlamayı önledi.
Sonrasında o kremi kullanmak ne derece azaltır bilemiyorum . Bahsettigim krem Lıerac phytolastıl jel.

Çatlaklara çözüm yok maalesef. Fakat çatlak olmadan önce önlem alınabiliyor. Ben hamileliklerimde krem kullandım,çatlamayı önledi.
Sonrasında o kremi kullanmak ne derece azaltır bilemiyorum . Bahsettigim krem Lıerac phytolastıl jel.

Bende bitkisel yağlar kullanmıştım günde 50 kere sürerdim,çok korkardim çatlamaktan ama başıma geldi korkum :KK43:
Valla çözümü çıksın meblağ ne kadar olurda olsun yaptiririm kesin.birden 25 kg almak catlatti beni hiç olmamisim hayatımda o kiloda esnekte değil derim napalim oda kusurum olsun alıştı gözüm.

Ben bu forumda TCA uygulayarak (kimyasal peeling) %75 oranında yok edenlerin tecrübelerini okuyup epey etkilenmiştim. İlk kızımın doğumundan sonra sezaryen yerime yakın yerlerde hafif çatlağım olmuştu. Panik olmuştum ama gözle görülmeyecek kadar silikleşti. Tavsiyem spor yapmanız, sıkı ve gergin bir ciltte belli olmuyor.

Ben bu forumda TCA uygulayarak (kimyasal peeling) %75 oranında yok edenlerin tecrübelerini okuyup epey etkilenmiştim. İlk kızımın doğumundan sonra sezaryen yerime yakın yerlerde hafif çatlağım olmuştu. Panik olmuştum ama gözle görülmeyecek kadar silikleşti. Tavsiyem spor yapmanız, sıkı ve gergin bir ciltte belli olmuyor.

Evet spor yapmıyorum hata ediyorum.
Zayıflığıma güveniyorum göya ama sıkı değilim maalesef.Başlayacağım inşallah

Bende bitkisel yağlar kullanmıştım günde 50 kere sürerdim,çok korkardim çatlamaktan ama başıma geldi korkum :KK43:
Valla çözümü çıksın meblağ ne kadar olurda olsun yaptiririm kesin.birden 25 kg almak catlatti beni hiç olmamisim hayatımda o kiloda esnekte değil derim napalim oda kusurum olsun alıştı gözüm.
Bahsettigim kremide araştır bak netten..
Öyle tabi,kolaymı o hamilelikte vücut Nasıl değişiyor şişiyor,her yeri bozuyor :))
Ama annelik işte,olacak o kadar :) Kafaya takarsak kusur büyür,takmazsak Mutlu Mesut yaşarız :KK66:

X