Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Selam evet isim verebiliyorsunuz :)
Ben şuan doktor araştırmasındayım inşallah en geç 1 aya bu ameliyatı olacağım artık kararım net :) koltuk altı kesisi istiyorum ama ne kadar ağrılı bir süreç yaşayacagım o önemli benim için işe geri dönmem konusunda
Ve şirkete vereceğim raporda ne yazacak :)
Canim simdi agri konusunu acikliyorum:
Bana soyle oldu koltukaltimda dikislerim oldugunu bildigim icin daha dikkatli davrandim yani mesela belki kolumu istesem kaldirabilirdim ilk gunlerde ama kaldirmadim. Su an 12. Gunum mesela mutfak dolaplarında en yuksek rafa uzanmıyorum bilerek kendim. Yani belki istesem uzanabilirim ama zamanla zaten kendime o guven gelecektir. Cok agir bir sey kaldirmiyorum. Egilirken bacaklarimla birlikte tum vucut egiliyorum. Ama mesela iş yerimde kimse bilmiyor ameliyat oldugumu ve hareketlerimden de anlaşılmıyor yani. Ama dedigim gibi masabaşı iş oldugu için canım :) onun dışında meme büyütme ameliyatının getirmiş olduğu göğüsteki baskı hissi ve sanki göğsüne taş bağlamışlar hissi ilk 5 gun cok fazlaydi şu an hiç yok diyebilirim :)

Canim merhaba ben istanbulda Prof Dr Cemal Aygıt a ameliyat oldum. Ameliyat nişantaşı hastanesinde oldu. Ben de cok arastirdim hatta istanbulda koltukaltı kesisi yapan doktor yok saniyodum instagramda ferruh hocayi gormustum sonra arastirinca istanbulda cemal hocayı buldum. Çok çok memnunum. Kendisi zaten bu işin profesörü ve gerçekten çok güven verici ve pozitif ameliyatım çok iyi geçti çok şükür hasta takibinden de çok memnunum. Bugun 12. Gunum ameliyat olali. 4. Günden sonra masa başı işiniz varsa dönebilirsiniz diye düşünüyorum benim öyle olmuştu. Benim kas zarı altı teknikle koltukalti kesisi sol tarafa 275cc sag tarafa 300 cc kondu. Dikişler koltukalti kıvrımımda kalıyor beni rahatsiz etmiyor zamanla da silikleşiyormuş inşallah :))
Merhaba ballılokma kas zarı altında acı az diyolar doğru mu cok oldu mu agrın

Kızlar merhaba. Ben de 2 Nisan'da ameliyat oldum. Bugün 8.günüm yani. Ameliyat sonrası yazamadım. Boyum 175 kilom 58-60 civarı. Doktorla her zaman 325-375 cc arası diye konuştuk ve doktoruma çok güvendim her zaman. Sonra ameliyata girerken bana birden bi cesaret geldi. Hocam 375 cc olsun dedim. Emin misin dedi. Evet dedim. Tamam deneyeceğim dedi. Neyse sonrasını hatırlamıyorum zaten. Ameliyattan bi çıktım "375 cc süper oldu onu koydum" dedi. Ama şu an bana inanılmaz büyük geliyorlar. Aşırı büyük. Alışamıyorum yani. Göğüs kafesim dar benim. Üst kısmım ince. Üst vücudum memeden ibaretmiş gibi. Küçülmezlerse çıkarttırıcam silikonları :KK43:

Kızlar merhaba. Ben de 2 Nisan'da ameliyat oldum. Bugün 8.günüm yani. Ameliyat sonrası yazamadım. Boyum 175 kilom 58-60 civarı. Doktorla her zaman 325-375 cc arası diye konuştuk ve doktoruma çok güvendim her zaman. Sonra ameliyata girerken bana birden bi cesaret geldi. Hocam 375 cc olsun dedim. Emin misin dedi. Evet dedim. Tamam deneyeceğim dedi. Neyse sonrasını hatırlamıyorum zaten. Ameliyattan bi çıktım "375 cc süper oldu onu koydum" dedi. Ama şu an bana inanılmaz büyük geliyorlar. Aşırı büyük. Alışamıyorum yani. Göğüs kafesim dar benim. Üst kısmım ince. Üst vücudum memeden ibaretmiş gibi. Küçülmezlerse çıkarttırıcam silikonları :KK43:
Yaaa gercekten mi sen benden uzun ve kilolusun aslında doktor bana da 375 yuvarlak hp dedi bende buyuk olur dedim olmaz merak etme dedi ama yaptıranlar 2 aya yakın odem oluyo sonra kuculuyo yazmıs umarım seninde öyle olur moralini bozma üst kısmın cok mu zayıftı acaba senin yani kaç beden sütyen takıyofun önceden yada mezurayla olctun mu hiç kendini

Merhaba ballılokma kas zarı altında acı az diyolar doğru mu cok oldu mu agrın
Canim merhaba ameliyattan sonra ağrı sızım gerçekten olmadı diyebilirim hatta aa bu mu demiştim tamamen sanki göğüs bölgeni çok çalıştıracak egzersiz yapmışsın da ertesi günü ağrıyormuş gibiydi o yuzden kas zarı altı yöntemden cok memnun kaldim :) Göğüste baskı hissi ve taş bağlamışlar gibi oldu elbette ama ilk haftadan sonra gecti diyebilirim su an 12. Gunum hic agrimiyor masallah :))

Canim daha iner benim de 13. Gunum ve 8. Gune gore gercekten daha az ödemim kaldigini hissediyorum :) kas altı mı oldun?

Son düzenleme:
Yaaa gercekten mi sen benden uzun ve kilolusun aslında doktor bana da 375 yuvarlak hp dedi bende buyuk olur dedim olmaz merak etme dedi ama yaptıranlar 2 aya yakın odem oluyo sonra kuculuyo yazmıs umarım seninde öyle olur moralini bozma üst kısmın cok mu zayıftı acaba senin yani kaç beden sütyen takıyofun önceden yada mezurayla olctun mu hiç kendini
75 A sütyen kullanıyordum. Meme altı ölçüm 75, meme başından ölçüm 83 cm idi

Ödemler inince küçülecekler mi? Bazıları "küçülmüyor, daha da dolgunlaşıyor" falan demiş :KK43:

BEN istanbulda bahçelievler medicana da oldum hastaneden de çok memnun kaldım düşünen varsa özelden doktor adı veririm. Sorularınız varsa da açığım ama gerçekten hala inanamıyorum onca sene araştır karar ver vazgeç tekrar karar ver sonunda oldu bitti resmenn 😄
Fiyatı merak ediyorum bende istiyorum inşallah

Canım hayırlı olsun güle güle kullan benim kendi dokum biraz olmasina rağmen 375 kas üstü gayet doğal durdu o yüzden içini ferah tut ödemler inince çok mutlu olacaksin ben resimlerden senin meme yapıni hatirliyorum daha küçüğü seni tatmin etmeyecekti çünkü böyle kalmayacak çok güzel olacak 💕

Arkadaşlar ben hep makul fiyatlı hemde güvenilir bir doktor arıyorum kafam karıştı..birçok şey okudum ama nereye gidecegimi bilmiyorum lütfen yardımcı olur musunuz?

Canım hayırlı olsun güle güle kullan benim kendi dokum biraz olmasina rağmen 375 kas üstü gayet doğal durdu o yüzden içini ferah tut ödemler inince çok mutlu olacaksin ben resimlerden senin meme yapıni hatirliyorum daha küçüğü seni tatmin etmeyecekti çünkü böyle kalmayacak çok güzel olacak 💕
Canım ne kadar inebilir ki? Ödemlerden sonra bile çok küçülmez sanki. Ancak bir tık gider. Keşke 300 yaptırsaymışım

Kızlar bişey sorucam ya ben ameliyat sonrası bildiğiniz komple şiştim :KK43: göbek bel yanlar falan 1 haftada 5-6 kilo almış gibiyim böyle olan var mı? Abartı da yemedim ama nası bu kadar kilo almış gibi gözükebilirim sinirim bozuldu ya :KK43:

Kızlar bişey sorucam ya ben ameliyat sonrası bildiğiniz komple şiştim :KK43: göbek bel yanlar falan 1 haftada 5-6 kilo almış gibiyim böyle olan var mı? Abartı da yemedim ama nası bu kadar kilo almış gibi gözükebilirim sinirim bozuldu ya :KK43:
Canim benim de 13. Günüm bugun. İlk hafta göbeğim feci şişmişti cok iyi anliyorum. Şu an indi ama hala sert ödemlerin gitmesi 1-2 ay diyolar bakalim

X