Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Arkadaşlar dual plan nasıl oluyo kas altından daha mı iyi, ameliyatı öyle olanlar yazsın lütfeeennnn🙏🏻🙏🏻
dualplanda kas alti zaten canim benim.protezin üst kısmi kas altinda diger yarisi kasin meme altinda kaliyor.cok dogal gorunuyor.benimki dualplan.kası serbest birakip yerlestiriyorlar zamanlada damla goruntusunu alip cokdaha dogallasiyor

Kizlar neden kimse resim paylasmiyor😂🤷🏼‍♀️ Herkesin surecini merak ediyoruz cok zor degilki paylasim yapmak .. ameliyat olanlar daha fazla paylasim yaparsa ornek olur olmayanlarada sureclerini paylasirsa .

Kizlar neden kimse resim paylasmiyor😂🤷🏼‍♀️ Herkesin surecini merak ediyoruz cok zor degilki paylasim yapmak .. ameliyat olanlar daha fazla paylasim yaparsa ornek olur olmayanlarada sureclerini paylasirsa .
Ben isteyenlere özelden foto atıyorum ama album yapamadım bir türlü. Sizin fotograflarınızı görmüştüm, süper olmuş valla harika görünüyor. Ilk başlarda sizinde memeleriniz biraz ayrıkmış galiba, hala ayrık mı yoksa sonradan birleşti mi ? önden son halinin resmi hangisi bilemediğim için sormak istedim. Cok begendim büyüklüğü vs güle güle kullanın :KK200:

Ben isteyenlere özelden foto atıyorum ama album yapamadım bir türlü. Sizin fotograflarınızı görmüştüm, süper olmuş valla harika görünüyor. Ilk başlarda sizinde memeleriniz biraz ayrıkmış galiba, hala ayrık mı yoksa sonradan birleşti mi ? önden son halinin resmi hangisi bilemediğim için sormak istedim. Cok begendim büyüklüğü vs güle güle kullanın :KK200:
Çok teşekkürler çok ayrık değildi ama aşağı düşmüş ve küçüktü şuan normal sadece yatarken ayrık duruyor ama böyle tamamen ortada birleşikte değiller normal :))

Kızlar sizinde memişler ilk haftalarda yanıyor muydu? 7 gün oldu his hala yok ve elimle dokununca cok cok sıcaklar protezler yanacak diye korkuyorum 😄

benim 1.5 ay yandi kavruldu 😂😂😂 hele sağ meme 2 ay dokunamiyodum atlet bile degse yaniyodu.gecti şükür 😂😂😂
Allaha şükür baskı hissi haric ağrım sızım yokta bedenim özellikle memelerim dokununca cidden tenim cok sıcak 😄 gerci doktor cok sert bir deri yapın var demişti cok gerildi
inşallah bu batmalar da biter kaslarda salar kendini sütyen alıcam bedenimi bilemiyorum yahu 🤣

Allaha şükür baskı hissi haric ağrım sızım yokta bedenim özellikle memelerim dokununca cidden tenim cok sıcak 😄 gerci doktor cok sert bir deri yapın var demişti cok gerildi
inşallah bu batmalar da biter kaslarda salar kendini sütyen alıcam bedenimi bilemiyorum yahu 🤣
geccek gecceeeek sütyen icin acele etme cünki 1. aydan sonra hergun degisiyolar.bence biraz bekle

Bir de doktoruma karar verebilirsem harika olacak bugün ayşegül sivri yarın da mehmet haşim güner ile görüşmem var aklımda kalan görüşemediğim zekeriya kul var ama onun da fiyatı çok yüksek geldi bana :KK43:
2 yıl önce oldum Ayşegül Sivri ye ama memnun degilim. iki memem arasında orantı farkı oldu ve sol meme alt kısmında bir sertlik meydana geldi. revizyon düşünüyorum ama bu sefer erkek bir doktora olcam bence erkek doktorlar daha başarılı cerrahide. hayırlısı olsun diyelim. bu sefer iyi araştıracağım bugün başladım araştırmaya acelem yok

merhaba benimde göğüslerim çok küçük bende silikon yaptırmayı düşünüyorum ama karar veremedim şuan ki vücud ölçülerim 75-63-84 kilom 49 boyum 1.65 fakat ben hemen düşünmüyorum kilo almayı düşünüyorum 55 kilo olduğum zaman yaptırmayı düşünüyorum sizce yuvarlık mı yoksa damla silikon mu yaptırsam hangisi daha iyi ve büyüklüğü ne kadar olursa iyi olur ben çok dikkat çekici ve silikon olduğu belli olucak bi biçim istemiyorum bazıları çok kötü duruyo balon gibi top gibi yuvarlak ben o şekilde dursun istemiyorum doğal dursun istiyorum yardımcı olursanız şimdiden teşekkür ederim
mrb benimde bi 7-8 kilo fazlam var revizyon ameliyat düşünüyorum 4-5 aya kadar. amaliyata kadar kilo vermeyi fit hale gelmeyi düşünüyordum ameliyat için daha iyi olur diye. kilo almaktan bahsetmişiniz ameliyatta biraz kilolu olmanın avantajı mı var. anlamadım

Kızlar ben ameliyatımı oldum dün artık benim de memelerim var 🎉🥳 henüz göremedim tabi ama görebildiğimde fotoğraflarını çekerim. Yaptırmayı düşünenlere msj olarak yollayabilirim günden güne iyileşme süreçlerini. 300 cc yuvarlak mentor takıldı.

Kızlar ben ameliyatımı oldum dün artık benim de memelerim var 🎉🥳 henüz göremedim tabi ama görebildiğimde fotoğraflarını çekerim. Yaptırmayı düşünenlere msj olarak yollayabilirim günden güne iyileşme süreçlerini. 300 cc yuvarlak mentor takıldı.
hayirli olsuuunn 💕

Geçmiş olsun süreçlerinizi paylaşırsanız albüm olarak süper olur benimkine yakın bir ölçü 325 benimde fotoları görmek isterim . Boy kg kaçtı

Hayırlı olsun tebrikler 👏🏼👏🏼👏🏼 ölçüleriniz neydi, bana da foto yollarsanız çok sevinirim, benim de yakında ameliyatım. 😊

X