Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Merhaba bayanlar,
Öncelikle operasyon geçirenlere çok geçmiş olsun, yeni memişlerini güle güle kullansınlar:nazar: ( darısı benim gibi halaaa dr. bulamayanlara)
Arkadaşlar ben 37 yaşında 1 çocuk annesi, 68kg. 1,61 cm boyunda 85D memişlere sahip bir bayanım.
Artık bu memişlere veda vakti geldide, geçiyor. Yaklaşık 1 haftadır forumlardaki tüm deneyimleri okudum.
Genelde her kez operasyon geçirmekle çok yerinde bir karar verdiğini ve çok mutlu olduğunu belirtmiş.
Bu da beni daha da cesaretlendirdi. Yüzyüze bir dr. ile görüşme yaptım, görüşme çok güzeldi, sadece 15 gü öncesi ve 15 gün sonrası sigarayı bırakma olayı beni kastı :)
Onada artık diyecek birşeyim yok, güzellik için buna da değer dedim. Ayrıca operasyon içinde 4.500 TL ücret istedi. Daha çokkkk araştırma yapmam lazım :)
Sizlerden deneyimlerinizi benimle ve benim gibi araştırma halinde olanlar için paylaşmanızı önemle rica ediyorum.
Dr. İsmi, operasyon için ne ödediniz?
Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler...
Sağlıklı günler....

Merhaba bayanlar,
Öncelikle operasyon geçirenlere çok geçmiş olsun, yeni memişlerini güle güle kullansınlar:nazar: ( darısı benim gibi halaaa dr. bulamayanlara)
Arkadaşlar ben 37 yaşında 1 çocuk annesi, 68kg. 1,61 cm boyunda 85D memişlere sahip bir bayanım.
Artık bu memişlere veda vakti geldide, geçiyor. Yaklaşık 1 haftadır forumlardaki tüm deneyimleri okudum.
Genelde her kez operasyon geçirmekle çok yerinde bir karar verdiğini ve çok mutlu olduğunu belirtmiş.
Bu da beni daha da cesaretlendirdi. Yüzyüze bir dr. ile görüşme yaptım, görüşme çok güzeldi, sadece 15 gü öncesi ve 15 gün sonrası sigarayı bırakma olayı beni kastı :)
Onada artık diyecek birşeyim yok, güzellik için buna da değer dedim. Ayrıca operasyon içinde 4.500 TL ücret istedi. Daha çokkkk araştırma yapmam lazım :)
Sizlerden deneyimlerinizi benimle ve benim gibi araştırma halinde olanlar için paylaşmanızı önemle rica ediyorum.
Sağlıklı günler....

canım sen büyütecekmisin küçültecek misin?85 D yeteri kadar büyük olsa gerek ama :)

Merhaba bayanlar,
Sağlıklı günler....

Siz nerde yasiyorsunuz?
Benim ablamda kücülttürmek istiyor.

arkadaşlar izmirde önerebileceğiniz doktor var mı? henüz araştırma aşamasındayım yardımcı olursanız çok mutlu olucam şimdiden teşekkürler.::KK60:

mrb arkadaşlar sieye yeni üyelerdenim.acil yardımınıza ihtiyacım var.lütfen dikkate alın:KK43: ekim sonu düğünüm var.gelinliğim üzerimde çok güzel dursun istiyorm fakat göğüslerim hiç yok denecek kadar bu yüzden kendime güvenemiyorumda bişeyler eksik gibi oluyo.ben silikon taktırmak istemiyrum.2 yıl kullanılabilen şırıngayla göğüse yağ enşekte edilen ayakta yapılabilen bi estetik türü varmış.aranızda bunu yaptıran arkadaşlar varsa ve bana yardımcı olabilirse bu konu hakkında memnun olurum.:KK3:

yardımcı olacak kimse yokmuuu:KK50:

canım yagla buyuutmeyı cogu cerrah onermıyo..vucudundanda ssenın ıstedıgın buyuklugu karsılayacak yag cıkma ıhtımalı cok az ayrıca kılo verdıgın zaman erıme ıhtımalı var..bunun dısında sılıkon kılıf ıcınde olmayan kımyasallarlada buyutme yapılıyo ama kanser rıskıı cok fazla bana doktorum boyle acıklamıstı cunku meme bolgesındekı hucrelerı de öldürüyosun..suan en zararsızı sılıkon protezler.. amelıyat olcaksanda bu sekılde dusun..benım 1 seneyı gectı ben cok memnunum halımden bunda doktorumun emegı cok buyuk kı sorunsuz bır amelıyatla eksık parcamı tamamladı..
pıyasadakı buyutme haplarınıda endokrınolojı uzmanları onermıyo hormonlarını alt ust edebılcegı ıcın en bıtkıselının bıle yan etkısı cok fazla ve ısede yaramıyo..benım kontrollunde oldugum endokrınolojı uzmanım var ve kesınlıkle krem yada hap kullanma dedı ve sılıkonu onerdı..
kısacası suan ıcın en guzelı sılıkon..dusunuyosanda sılıkonla buyutme dusun..bahsettıgın yag ve kımyasal enjeksıyon kalıcı bı yontemde degıl ve zararlı ..
umarım yardımcı olabılmısımdır..

benncede yapılmısken biraz dolgun olsun derim

bende amelitat olacağım banada kas altı 225 cc dedi doktorum 85 yakın beden oluyormuş bencede olmuşken biraz daha dolgun olsun fikrimi değiştirdim 275 cc dual plan yaptıracağım çokkk heyecenlıyım bir sürü resim görmek istiyorum.:KK66:

evet kizlar 25 ekim ameliyatim olacak:KK52:okadar kendimden emindimki simdi ise korkuyorum.:KK50:daha cok var ama ben sanki haftaya olacakmis gibiyim:18:

Ben birkaç silikon taktıran arkadaşımın göğüslerine baktım ve dokundum muhteşemdi valla yuvarlak damla hepsi süper neden korkuyorsun yarım saatlik oprasyondanmı?düşün diri ve dolgun göğüslerin olacak harika olacaksın:KK66:

Ben birkaç silikon taktıran arkadaşımın göğüslerine baktım ve dokundum muhteşemdi valla yuvarlak damla hepsi süper neden korkuyorsun yarım saatlik oprasyondanmı?düşün diri ve dolgun göğüslerin olacak harika olacaksın:KK66:

bende gordum superler gercekten hic anlasilmiyor ama ya iste gecen burda arkadasin biri yazmis oyle kolay degil alti ay goze alin cok agrili oluyor falan filan diyince iyicene tirstim calisiyorum sadece iki hafta icinde iyilesip ise gitmem gerek

hadi canim seninde guzel haberlerini bekliyoruz:KK76:

mrb cnm.cicilerime kavuşalı 13 gün oldu.düne kadar istediğim gibi olmadı diye moralimi bozmuştum ama dün gözüm açıldı.harika olmuşlar:KK66: sen de ekimde olcakmışsın.bence hiç korkma.sadece 2 gün ağrı oldu.o 2 gün ben de delimiyim ne gerek vardı vs.demiştim ama şu an iyi ki yaptırmışım diyorum.darısı sana cnm:)

mrb cnm.cicilerime kavuşalı 13 gün oldu.düne kadar istediğim gibi olmadı diye moralimi bozmuştum ama dün gözüm açıldı.harika olmuşlar:KK66: sen de ekimde olcakmışsın.bence hiç korkma.sadece 2 gün ağrı oldu.o 2 gün ben de delimiyim ne gerek vardı vs.demiştim ama şu an iyi ki yaptırmışım diyorum.darısı sana cnm:)

canim acaip bir ruh hali icindeyim karmakarisigim.olmama uzun bir sure buda beni kotu etkiliyor bir an once olup bitecek kim ne yazmis kim neler yasamis bazen seviniyorum:KK8: bazende tirsiyorum:KK53:.insallah bende senin gibi agrisiz hemen iyilesirim aminnnnn.gule gule kullan canim:21: kac cc taktirdin

canim acaip bir ruh hali icindeyim karmakarisigim.olmama uzun bir sure buda beni kotu etkiliyor bir an once olup bitecek kim ne yazmis kim neler yasamis bazen seviniyorum:KK8: bazende tirsiyorum:KK53:.insallah bende senin gibi agrisiz hemen iyilesirim aminnnnn.gule gule kullan canim:21: kac cc taktirdin

tşk ederim tatlım:)sen de hiç endişe etme.bi bakmışsın herşey bitmiş,iyileşmeye başlamışsın...ben 250cc taktırdım.yani doktorcuğum onu uygun gördü.sen kaç düşünüyosun?doktorunla ne konuştunuz?

X