Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Devam eden bir kanama değilse önemli degildir bence.
Bir ay oldu diyorsun,hâlen neyin bandını kullanıyorsun? Onu anlamadım ama :KK64:
Valla bilemiyorum ya doktorum tak demisti
Dun bamdi cikarirken asiri yapiskan oldugu icin kabuk baglayan yeride cekmis
Oyuzden kanadi biraz
Yeni doktordan geliyorum cuma tekrar gidicem busefer o cekicek bandi

Kizlarrr selam ben ameliyattann ciktiiiimmmmmm... iyi dileklerinizi okudum cook tesekkurler hepinize ayri ayri.... soz konusu cc 325 kas alti yuvarlak :KK5: simdilik her sey iyi umarim daha iyi olucam.. bandajlarla sarili durumdayim nefes alirken cok agrim oluyor suan bunlar disinda skintim yok:KK73:
geçmiş olsun.:KK54:

Tesekkurler. Damar girisu yapildi artik geri sayim basladi...
amelyat olan olacak olan herkese geçmiş olsun.heycandan ben ölcem nerdeyse.sınavlarım olmasaydı şimdiden başlardım araştırmalarıma.ben birde ailemden gizli yaptırcam off off.strese giriyorum.bana da dua edin kızlar.herşey yolunda gider inşallah.:110:

Kizlar mujdemi isterim! Sonunda bi doktor buldum. Kendisi de doktor olan yengem ayarladi, Samsun Tip Fakultesinde bolum baskani Prof. Ahmet Demir. 24 mayista kontrole gidiyorum, o hafta icinde de ameliyat insallah. Taniyaniniz bileniniz var mi bu doktoru? Ay simdiden heyecanlandim. Benim de " Kizlar bugun ameliyata gidiyorum" diye yazacagim gunler yakinda yani :):):)

Valla bilemiyorum ya doktorum tak demisti
Dun bamdi cikarirken asiri yapiskan oldugu icin kabuk baglayan yeride cekmis
Oyuzden kanadi biraz
Yeni doktordan geliyorum cuma tekrar gidicem busefer o cekicek bandi
Slm yeliz.bence de normal bisey yoktur ins.doktora da gorunmen iyi olmus zaten.nasil toparladi mi memeler biraz.sislikler gitti mi

Yani surekli olarak dusunme ara ara oluyo bazen geciyo geri basliyo.dr. dun actigimiz o cep iyice kuculup kendini toparliyor dedi normal boyle seyler dedi. Evet canim ne kadar surer bilmiyorum ama benim hala devam ediyor.aman sukur ilk gunleri atlattik ya bunlar viz gelir :KK45:gittin demi dr.a gordunmu memelerini:KK48:
Ayni seyi ben yazacaktim size.iki gunden beri sol memem daha bir sizliyor.daha iyiydim once.aynen bir agiiriorlar bir duruyorlar.tamamiyle sizlamalari gecmedi.sislikler de tam inmedi.korkmaya basladim boyle mi kalacaklar diye.bugun 19 gun oldu.

Kizlar mujdemi isterim! Sonunda bi doktor buldum. Kendisi de doktor olan yengem ayarladi, Samsun Tip Fakultesinde bolum baskani Prof. Ahmet Demir. 24 mayista kontrole gidiyorum, o hafta icinde de ameliyat insallah. Taniyaniniz bileniniz var mi bu doktoru? Ay simdiden heyecanlandim. Benim de " Kizlar bugun ameliyata gidiyorum" diye yazacagim gunler yakinda yani :):):)
Mutluluğundan dolayı doğru dr bulduğuna eminim.
Hadi hayırlısı sonrası çorap söküğü gibi gelir:KK53::KK53:

Hadi hayırlı olsun :KK49: Güzel müjdeli haberlele aramızda ol :KK15:

Hayırlısı olsun inşallah gelişmelerden haberdar et cnm bizi....

X