Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Şimdi forumda @magic angel 'in eski yorumlarını gördüm. Keşke daha büyük yaptırsaydım demiş. Bu da bir muamma. Yaptırmadan asla bilemeyeceğim galiba. Hem üst bedenim hantal görünmesin istiyorum, beden farkı olmasın istiyorum hem de de yaptırıp pişman olmaktan korkuyorum. :-(
Aynı durumdayız zulaal ben de aynı düşünüyorum. Benim de 76cm

Cnm la senzanın iki türlü ya dolguluları. Single ve double. Double olanlar hem çok büyütüyor hemde ortada birleştiriyor. Bir de az dolguluları var. Alt kısımda küçük bir yastık oluyor istersen çıkarılabilen. Onlar da günlük kullanım için daha rahat. Birara fırsat bulursam foto çekip koyarım onlarla :KK66:
Biliyorum onları,ben V.S den dolguları çıkarılanları kullanmıyordum o tam dolgulu olanlarda acayip büyük yapıyordu :p
Hani şu yeni inci markası falan varya. Onlar gibi dolgululardan bahsediyorum bende :KK66:

aa hiç öyle düşünme 8-9 binden açıyor diye bende yaptırdım kendisine banada 9 demişti ben çok bulmuştum ve nakit o kadar olmadığını bu kadar yüksek düşünmediğimi söylediğimde sordu sağ olsun ne kadar düşünüyordun diye bende 6 bin demiştim. beni nerden buldun diye sorunca kk dan dedim tamam o zaman yapalım ama kimseye söyleme demişti bende söylememiştim. söz istemişti hatta

ameliyat günü bir hesaba eft yapmıştım ama başka bi şahısın adınaydı hesap.

kesinlikle bi görüş eminim kime olacağın belli olur
Sen nezaman oldun ameliyatını

Arkadaşlar, kızımın doğum günü var haziran'da. Ya mayısın son haftası ya haziran'ın ilk haftası yapacağız. Acaba en erken ne zaman ameliyat olabilirim doğum günü hazırlıklarını yapabileyim?

Arkadaşlar, kızımın doğum günü var haziran'da. Ya mayısın son haftası ya haziran'ın ilk haftası yapacağız. Acaba en erken ne zaman ameliyat olabilirim doğum günü hazırlıklarını yapabileyim?
Kas üstü mu sizin kas alti mi ona göre değişiyor.ben mesela 2 hafta önce oldum ameliyat bugün herseyi yapabilirim.gayet iyi durumdayım. Eski hayatıma döndüm çoktan. Benimki kas zarı alti.

Ben de kas zarı altı istiyorum inşallah. Bakalım doktor ne diyecek. Randevu aldım cumartesi günü için.

Kizlar ben ameliyatdan sonra hala regl olmadim benim bazen geciktigi oluyordu ama bukadar olmamisti
Sizlerde olanlar varmi acabaa
Yani ameliyatmi etkilemis narkoz filan

arzum77 arzum77 ve diger kizlar cevap

Peki ameliyat sırasında regl olunca bi sakıncası oluyor mu ki ????
Sakıncası olmadığını söylüyor drlar.fakat kanamalı bir dönemde kollarını kullanmak büyük bir dert iken pet ve hijyen ihtiyacınızı kendiniz gideremeyebilirsiniz.O bakımdan ertelemek bence en doğru karar.ufakta olsa önemli detaylar olduğunu dusunuyorum

Kizlar ben ameliyatdan sonra hala regl olmadim benim bazen geciktigi oluyordu ama bukadar olmamisti
Sizlerde olanlar varmi acabaa
Yani ameliyatmi etkilemis narkoz filan

arzum77 arzum77 ve diger kizlar cevap
Hayatım sana komik gelebilir benimde 1 gün gecikti tanınan doğum kontrol kullandığım için tam günümü biliyorum ve asla değişmezdi.ama ben sordum bu durumu ameliyat sonrası alınan antibiyotik ameliyat v.s.bunlar bir süre düzensizlik yapabiliyormus. Korkma canım yani normalmis

Hayatım sana komik gelebilir benimde 1 gün gecikti tanınan doğum kontrol kullandığım için tam günümü biliyorum ve asla değişmezdi.ama ben sordum bu durumu ameliyat sonrası alınan antibiyotik ameliyat v.s.bunlar bir süre düzensizlik yapabiliyormus. Korkma canım yani normalmis
Saol cnm insallah hemen olurum ya

X