Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Canim cc ler 25 25 buyuyor evet.ama mesela high profilde (mentor marka ) 275 300 325 diye gidiyor. ultra high profilde 270 295 320 diye gidiyor (benimki gibi) o yuzden kafan karisiyordur tabi diger markalarda var.
haaahh şimdi oldu işte :KK66: teşekkür ederim canimcim :KK68:

Kizlar ben ameliyatdan sonra hala regl olmadim benim bazen geciktigi oluyordu ama bukadar olmamisti
Sizlerde olanlar varmi acabaa
Yani ameliyatmi etkilemis narkoz filan

arzum77 arzum77 ve diger kizlar cevap
Her ameliyatımda düzensizlik yaşadım ve ağrılı dönem yaşadım. Karnım hamile gibi şişmilti birde :KK66:
Narkotik ilaçlardan dolayı oluyor bence :KK66:

Her ameliyatımda düzensizlik yaşadım ve ağrılı dönem yaşadım. Karnım hamile gibi şişmilti birde :KK66:
Benimde Karnım çok şişti çok enteresan bir şekilde demek ilaçlardan. Bende herhalde kilo alıyorum dedim.cunku istahim çok açıldı sigara da içmedigim için sürekli yedim ve yattim umarim benimde ilaclardandir.cunku normal bir şişlik değil.

kızlarr memeler oldu ama ne takıcağımı inan bilmiyorum ben bakmaya gitcem südyenlere ama desteksiz dediğimde sporcu südyeni toparlıyıcı ninemin taktıklarını gösteriyorlar :KK48: ben de seksi birşey istiyorum dantelli filan ayyy hiçbireş beğenemiyorum yaa, Pentide neler var bi de oraya bakayım, nasıl almalıyım sizce, telsiz balensiz,desteksiz ilk şartımız :halay:
SÜPER YAA YARABBİ ŞU GÜNLERİ EN KISA ZAMANDA BANA DA GÖSTER.İYİ ALIŞVERİŞLER DİLİYORUM.YENİ CİCİŞLER HAYIRLI OLSUN:halay::KK49:

Cook tesekur ederim arzum
Benimde aklima takilmisti
Ya ameliyatdan sonrada hamile gibi sismistim bende karnim kocamandi simdi allaha sukur odemletde gitti 3 kiloyu geri verdim :)

Arkadaşlar bir iki sorum var; cumartesi günü plastik cerrahtan randevu aldım. Eşim işten geldi, eşime söyledim.

Çok yakın bir sürede eşimin işi sebebi ile şehir değiştirme ihtimalimiz var. Zaten biliyordum ama önümüzde bir aylık bir sürem var, hazır burun ameliyatının arkasına bunu da sıkıştırırım diyordum. Eşim kontrollerin olur, yanlış giden bir şey olur diye gittiğimiz şehirde ameliyat olmamı önerdi. Israr edersem bir şey demez, biliyorum. Ama ısrar etmek mantıklı mı?

Hemen olmak istememin bir sebebi var, burun ameliyatım sebebi ile izinliyim. O izinli sürede bir de protez ameliyatı olabilirim diye düşünmüştüm. Sizler çalışıyor musunuz? Durumu iş yerinize nasıl izah ettiniz? Ameliyat olduğumu iş yerindekilerin bilmesini istemem. Onlara plastik cerrahtan bir rapor sunarsam hemen durumu anlarlar. Rapor işini nasıl yaptınız acaba?

Bir de gitmeden kızıma doğum günü sıkıştıracağım araya?

Çok mu zor?

Merhaba arkadaslar,

uzun süredir siteye giremiyordum.. konu bir kac yüz sayfa ilerlemis, o yüzden yeni katilan/ameliyat olan arkadaslar (karin/kol germe, gögüs büyütme, endoskopik kas kaldirma ameliyatlari hakkinda) tecrübelerini kisaca paylasirlarsa cok sevinirim. Özellikle Ercan Bey haric diger doktorlara ameliyat olanlarda varsa.

Simdiden tskler

Merhaba arkadaslar,

uzun süredir siteye giremiyordum.. konu bir kac yüz sayfa ilerlemis, o yüzden yeni katilan/ameliyat olan arkadaslar (karin/kol germe, gögüs büyütme, endoskopik kas kaldirma ameliyatlari hakkinda) tecrübelerini kisaca paylasirlarsa cok sevinirim. Özellikle Ercan Bey haric diger doktorlara ameliyat olanlarda varsa.

Simdiden tskler
Endoskopik kas kaldırma nedir? Ben karın germede oldum,meme büyütmede.. Tanırsın beni büyük ihtimal eski üyeysen :)

Endoskopik kas kaldırma nedir? Ben karın germede oldum,meme büyütmede.. Tanırsın beni büyük ihtimal eski üyeysen :)

Endoskopik yöntemle kaş kaldırma/germe ameliyati. Evet, yanilmiyorsam Hasan Beye ameliyat olmustunuz..yalniz sonuclari görme imkanim olmamisti galiba?

Endoskopik yöntemle kaş kaldırma/germe ameliyati. Evet, yanilmiyorsam Hasan Beye ameliyat olmustunuz..yalniz sonuclari görme imkanim olmamisti galiba?
Kas yazılınca nerenin kası kaldırılıyor diye düşündüm bir ara ama acaba kaş olabilirmi dedim içimden :))
Ben göz kenarlarımı çektirdim,saçlı deriden kesi yapılmıştı ordan girildi ve göz kenarları çekildi kalıcı olarak. Göz kenarlarında veya görünen yerde hiçbir iz kalmadı.
Göz estetiği albümüm kapalı sanırım şu an açayım. İzlemeye alırsan beni karın,göz sonuçlarını görebilirsin bazılarını tabi :KK66:

Kas yazılınca nerenin kası kaldırılıyor diye düşündüm bir ara ama acaba kaş olabilirmi dedim içimden :))
Ben göz kenarlarımı çektirdim,saçlı deriden kesi yapılmıştı ordan girildi ve göz kenarları çekildi kalıcı olarak. Göz kenarlarında veya görünen yerde hiçbir iz kalmadı.
Göz estetiği albümüm kapalı sanırım şu an açayım. İzlemeye alırsan beni karın,göz sonuçlarını görebilirsin bazılarını tabi :KK66:

Tskler, hepsini Hasan Beye mi?

X