Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

10.Gün çok rahatlama oluyor ama araba kullanacak kadar değil ben otomatik lduğu halde 3 hafta sonra kullanmıştım hemde zorlanarak:KK43:
Yaa benim dr. Cuma amel. Olacam pazartesi araba kullanırsın dedi. Bi fıkra aklıma geldi; Adam ameliyat olmuş, doktora ameliyat öncesi sormuş ameliyattan sonra piyano çalabilecekmiyim demiş. Doktor da 3gün sonra çalarsın garanti veriyorum demiş. Adam ameliyattan 10 gün sonra doktoru aramış. Bana ameliyattan 3 gün sonra piyano çalabileceğimi söylemiştiniz. E 10 gün oldu halaa çalamıyorum. Doktor:nasıl olur beyfendi çalabilmeniz lazım. Adam: Çocukluğumdan beri isterdim çalmak. Ben piyano çalmayı bilmiyorum ki. Siz ameliyattan sonra çalabileceksiniz dediniz. Bekliyorum ama hala çalamıyorum. :KK70:

Bana sezeryan öncesi de çok arkadaşım löyle zor böyle zor dedi. Çok korktum tırstım.. Kendimi kötüye hazırladım. İyiyle karşılaşınca daha mutlu oldum. İyiye hazırlanıp kötüyle yıkılmak daha zor olmaz mı? Ay bu çok farklı bir cisim içimizde. Ama moralim cesaretim kendime güvenim tam. Acıların geçici olduğunu biliyorum. Ama katlanmam gereken sürece de hazırlamam lazım kendimi. :mad::işsiz:

en
Ben ankarada ameliyat olcam arkadaşım Allah kısmet ederse 9unda bitcek bu iş :KK24: senin nerde ne zaman ?
ben şimdi doktırun yanından çıktım 29 ağustos pazartesiye erteledim nasipse İzmir ege ünvrstnde olucam çok üzgünümyaaa ne güzel çarşmba günü ılup bitçek gitçek kurtulcaktım nediyim vardır bundada bir hayır sabredicem artık

en
ben şimdi doktırun yanından çıktım 29 ağustos pazartesiye erteledim nasipse İzmir ege ünvrstnde olucam çok üzgünümyaaa ne güzel çarşmba günü ılup bitçek gitçek kurtulcaktım nediyim vardır bundada bir hayır sabredicem artık
Kesinlikle vardır bi hayır hiç üzülme 29 ağustos die şafak sayma benim bile 16 gün kaldı ama zaman geçmiomuş gibi gelio şaka gibi

Bana sezeryan öncesi de çok arkadaşım löyle zor böyle zor dedi. Çok korktum tırstım.. Kendimi kötüye hazırladım. İyiyle karşılaşınca daha mutlu oldum. İyiye hazırlanıp kötüyle yıkılmak daha zor olmaz mı? Ay bu çok farklı bir cisim içimizde. Ama moralim cesaretim kendime güvenim tam. Acıların geçici olduğunu biliyorum. Ama katlanmam gereken sürece de hazırlamam lazım kendimi. :mad::işsiz:
ben hiç çok ağrım olcak fln diye düşünmedim hani o şekilde hazırlamadım kendimi.bir an önce kurtulayım olsun bitsin modundaydım hep ağrı acı çekmeye de razıydım yani :olamaz:

en
zaman öyle çabuk geçiyo ki.hiç bozma moralini.ben ocakta gün alıp nisanda ameliyat oldum.hayırlısı buymuş demek ki die düşün :KK66:

tövbe tövbe yarabbim yaaaa. meme vermiyosun neden bukadar büyük uç veriyosun, uç veriyosun meme niye vermiyosun böyle bi vücut yaratıyosun neden kadın diyosun offf gelde isyan edip günaha girme. kadın gibi olmak için acı çek üstüne bide para ver 13 14 yaşındaki kız çocuklarından utanır oldum yaaa offfbu nasıl bi kader yarabbb kızım büyüdüğünde bana öekerse 18 i dokdyrduğu gün ilk işim göğüslerini büyüttürmek olucak yavrum bari bu sıkıntılarla yaşamadın gençliğini
Allah sana hicbisey borclu değil. ..
görebildiğin duyabildigin konusup yuruyebildigin ve dahasi icin sen Allah a borclusun. memelerini guzel yaratsaydi daha mi iyi bi KUL olacaktin ?
isyan ederek Allahin sevgisini kaybetmekten baska eline bisey gecmez

ben hiç çok ağrım olcak fln diye düşünmedim hani o şekilde hazırlamadım kendimi.bir an önce kurtulayım olsun bitsin modundaydım hep ağrı acı çekmeye de razıydım yani :olamaz:
Hah bende biran önce olup kurtulayım modundayım ama çok hafife de almayayım diyorum. Ama sizler olmasanız ben bu seferde vazgeçerdim. Sözleriniz tavsiyeleriniz deneyimleriniz beni güçlendirdi. Biliyorum ki çok rahatta geçebilir. Acılı da. Sadece dua ediyorum şu an Allaha. İnşallah çok acı sızı komplikasyon olmaz diye. En Büyük KK

Ya bisey sorucam su kalkip yatmaktaki acı ne zaman gecicek ? Kalkmanin imkani yok resmen o yanmalar sanki dikisler patladi gbi duygu ne zaman gececek acaba ;/ korkudan kalkmak istemiyorm bide ne zaman dik durmaya baslarim acaba

Hah bende biran önce olup kurtulayım modundayım ama çok hafife de almayayım diyorum. Ama sizler olmasanız ben bu seferde vazgeçerdim. Sözleriniz tavsiyeleriniz deneyimleriniz beni güçlendirdi. Biliyorum ki çok rahatta geçebilir. Acılı da. Sadece dua ediyorum şu an Allaha. İnşallah çok acı sızı komplikasyon olmaz diye. En Büyük KK
Sen bide işin içinde olduğun için aklına ister istemez extrem şeyler de geliyo olabilir.inşallah ağrısız acısız olur.

Ya bisey sorucam su kalkip yatmaktaki acı ne zaman gecicek ? Kalkmanin imkani yok resmen o yanmalar sanki dikisler patladi gbi duygu ne zaman gececek acaba ;/ korkudan kalkmak istemiyorm bide ne zaman dik durmaya baslarim acaba
yatakten kalkarken farkında olmadan göğüs kaslarımızı kullanıyoruz ya senin de kas altı o yüzden oluyodur.kendin kalkma bence.bana yasaktı da doktor omzumdan çekip kaldırmıştı.15 gün boyunca annem de öyle kaldırdı beni yataktan.o zaman kaslara yük binmediği için ağrın da olmaz diye düşünüyorum.bide o dik yürüyememe sanırım psikolojik :KK22:benim perşembe 1 ay olcak farkında olmadan hala kambur duruyorum :KK23: gün geçtikçe daha iyi oluyosun ama di mi?kendin de farkındasındır büyük ihtimal.

kızlar selam, sanki hiç hbrleşmiyoruz gibi heyyoo ben geldiiim desemmi demesemmi bilemedim.. ama görüşemediklerimiz var tabiki burada.. Herkesler nasıllar bakalım :)

yatakten kalkarken farkında olmadan göğüs kaslarımızı kullanıyoruz ya senin de kas altı o yüzden oluyodur.kendin kalkma bence.bana yasaktı da doktor omzumdan çekip kaldırmıştı.15 gün boyunca annem de öyle kaldırdı beni yataktan.o zaman kaslara yük binmediği için ağrın da olmaz diye düşünüyorum.bide o dik yürüyememe sanırım psikolojik :KK22:benim perşembe 1 ay olcak farkında olmadan hala kambur duruyorum :KK23: gün geçtikçe daha iyi oluyosun ama di mi?kendin de farkındasındır büyük ihtimal.
Kendim kalkmam imkansiz zaten ittirildigim halde o agrim var :KK43: iyiym simdilk cok sukur agrilarm hala var bayagi ama televizyon film falan cok odaklanmiyorum. Dik durmaya calisiyorm cok agri yapiyor. Ama korkudan kalkmak istemiyorm hic :KK43:

10 Gün sonra geçicek:kızgın:
Daha 1 haftam var hadi bakalim :) ya korkuyorm okadr agri yanma yapiyoki kesin dikisleri patlattim yada ne bilim kasıma bisey oldu diyorum korkudan okadar yanmada agridan sonra insanin aklına binbirturlu sey geliyor . ay bide kalktiktan sonra asagya dusucekmis gibi geliyorr korkuyorum 2 elimde tutuyorum onlari :KK70: :KK70:

X