Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Benim bi sarardi bi morardı dikis yerlerimin yanı kendi kendine renk degistirdi. :KK70: sabah bende cok korktum hemen memetore yazdim :) sonra hepimiz morardik sarardik yesillendik diyince icime su serpti saolsun . sonra dusundum yani bıcak altina yatiyoruz olsun okadar dedim.
Bu yazıyı okuyunca vazgectiğin gün aklıma geldi:-)

Kızlar ameliyat olduktan ne zaman sonra tam anlamıyla mesela sıkılabilir?evli bayanlara soruyorum :KK70:
açıkçası cinsel ilişki yaşamak:oops:
15 günlükken abanabildiğim kadar sıkabiliyordum hatta iş yapınca daha iyi :KK70: dr masaj önerince olur. ama tabi dikişler tam iyileşmemiş bi durumda olunca sevk açısından değilde gerginliği azaltıp rahatlatmak açısından iyi oluyor. dr um bol bol elle demişti bana

Kızlar, Naci Çelik ile ilgili bilgisi olan var mı? Özellikle muayene ücreti ne kadar alıyormuş bilen varsa lütfen yazsın.

FAZLANAZLI FAZLANAZLI bana Naci Çelik'in tübüler memeden anladığıı yazmıştı bende araştırdım, yazdıkları ve videoları çok aydınlatıcı geldi. Üstelik yeri ayağımın dibinde... Uçuk bi muayene ücreti alıyorsa gitmem ama herhalde. Muayene ücretine karşıyım açıkcası
Naci Çelik le bende görüşememiştim. Muayene ücreti alıyordu evet,Banada ters. Ama işte uzmansa,ona ameliyat olacaksan kesin verilir tabi. Sanırım karar verilince ameliyat ücretinden düşülüyor muayene ücreti. Fakat görüşme yapılmadanda karar verilemezki :KK64:

15 günlükken abanabildiğim kadar sıkabiliyordum hatta iş yapınca daha iyi :KK70: dr masaj önerince olur. ama tabi dikişler tam iyileşmemiş bi durumda olunca sevk açısından değilde gerginliği azaltıp rahatlatmak açısından iyi oluyor. dr um bol bol elle demişti bana
Ben masajlarımı düzenli olarak hala yapıyorum ama eşimin yaptığı masajlar çok çok daha iyi yumuşatıyor:KK70::KK70:

Naci Çelik le bende görüşememiştim. Muayene ücreti alıyordu evet,Banada ters. Ama işte uzmansa,ona ameliyat olacaksan kesin verilir tabi. Sanırım karar verilince ameliyat ücretinden düşülüyor muayene ücreti. Fakat görüşme yapılmadanda karar verilemezki :KK64:
evet canım ameliyat ücretinden düşüyolar.benim doktorum da almıştı ilk görüşmede ücret.ameliyat olmayacaklara vakitlerini boşa harcamamak istiyolar herhalde ama dediğin gibi görüşmeden de karar veremez insan.aman ne bilim karışık işler :KK22:

Günaydın .Hoşgeldin :)
Tüm kızlara Günaydın,gerçi saat öğle oldu sayılır ama :))
Cumanız mübarek olsun.. Tüm Dilek'lerimiz kabul olsun :KK54:
Tünaydinnn. Allahim su gerginligin gitsin rahat nefes alayım kalkarken acı cekmiyim kamburluğum gitsinnn. Amin amin amin amin :))

kızlar bu arada bugün 1 ay kontrolüm var :KK57: ben şok ben manşet..zaman ne çabuk geçmiş :KK57: sütyeni çıkartıp çıkartmayacağım bugün belli olcak ama sanıyorum çıkartmaz.eğer çıkartırsa muayenehaneden böyle :halay: elimde sallayarak çıkarım herhalde :KK70:

evet canım ameliyat ücretinden düşüyolar.benim doktorum da almıştı ilk görüşmede ücret.ameliyat olmayacaklara vakitlerini boşa harcamamak istiyolar herhalde ama dediğin gibi görüşmeden de karar veremez insan.aman ne bilim karışık işler :KK22:
Hani doktora çok güvenirsin,ne biliyim sonuçlarını beğenirsin.bir yakının ameliyat olmuştur memnundur,doktorlada iletişimin iyidir . Başka doktor aklından bile geçmez o Zaman verisin muayene ücretini ona olursun ameliyatı :KK66:
Her görüşmede de ücret verilirse yandık yani :KK66:

X