Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

zullall zullall cnm, geçen sene 10000 lira ödedim. Memealtı kesisi 7000 idi. İki rakam da aslında çok yüksekti benim için. Hacettepeli bi Prof 6000 demişti, 300 lira muayene ücreti vermiştim. Ameliyat parasından düşeceğini söylemişti. Ferruh bingül de hem Koltukaltına hem de memealtına 7000 lira demişti. İçlerinde en pahalısı Volkan hocaydı. Pahalı iyidir gibi bi inancım yoktur. " aaaa bu Dr pahalı demek ki en iyisi bu" demedim. Belki de içlerinde en iyisi Hacettepeli Prof idi. Ama o hoca beni muayene ederken o kadar acıyarak bakmıştı ki, çok üzülmüştüm. Sanki ilk defa dümdüz göğüs görmüş gibiydi. Bana hiç yaptığı memeleri göstermemişti, şu anda yanımda yok demişti. Bi de bakıp bakıp " Allah Allah süt geldi mi bunlardan??? Nasıl emzirdin 2 çocuğu ?? E tabi yapılırsa daha iyi olabilir!!" Gibi cümleler kurmuştu. Nedense içimden bi ses " kaç burdan mutluluk" dedi. Çıktığımda hüngür hüngür ağlıyordum. Resmen " memelerin iğrenç, duvara silikon taksam daha güzel olur" Dedi :KK43: demese de ben böyle hissettim. O an vazgeçtim ameliyattan. Sonra bir arkadaşım Volkan hocanın reklamlarını görmüş Facebook'ta. Git bi de onunla görüş iyi yorumlar okudum, çok güler yüzlü bi Dr Muş falan filan dedi. " aaaa bi daha 300 lira muayene ücreti veremem ya vazgeçtim ben" dedim. Aslında özelde çalışan plastik cerrahların ön görüşmeleri genelde ücretsizmiş :KK66: görüşmeye gittim ve Volkan hoca yı çok sevdim. Çok mantıklı ve net geldi bana. İlk defa ondan duydum koltukaltı kesisini. Bu kesi yerinin ben gibi sıfır dokulu kişilerde çok avantajlı olduğunu anlattı. Zaten kendisiyle görüştükten sonra foruma üye oldum " yahu kim bu Dr ?" Diye. Forumda hem kendisini hem de koltukaltı kesisini araştırdım. Bu kesi yerinde uzman olan ferruh bingül ün adına ulaştım. Sağolsun @Violetta72 çok yardımcı olmuştu bana. Ferruh bey de Volkan hocayla benzer şeyleri söyledi bana. Sağolsun o da çok ilgilendi. Ama ben Volkan hocayı seçtim. Yani kesi yerine göre bi araştırma yapmış oldum ben forumda. O dönemde 4000,5000 liraya memealtı kesisi ile ameliyat olanlar olmuştu, sonuçları da çok başarılıydı. Benle dalga da geçti forumdaki arkadaşlar,paran çok herhalde diye.Ama ben koltukaltı kesisinin kendimce çok avantajlı olduğuna inanarak bu yola girdim. Fiyat gerçekten çok idi. Ama sezgilerim doğru karar verdiğimi söyledi. Çok şükür bi sıkıntı da yaşamadım. Şnşalllah da yaşamam/yaşamayız. İstabul da olsaydım daha çok seçeceğim olurdu mutlaka. Ben Ankara'da Dr aradığım için araştırma alanım dardı. Ama senin için İstanbul da Ankara'da aynı :KK66: daha çok seçeceğim var :KK66: eminin İstanbul'daki Dr lar daha çok operasyon yapıyorlardır ve daha geniş bi hasta profiline sahiptir :KK66: hayırlısı olur inşallah :KK66:
O gittiğin profesörü pataklayasım geldi.... :sinirli:

"Problemsiz silikonlu göğüs doğalından çok daha güzeldir, kimse çıkartmak istemez." Dr. Muzaffer Çelik

Bu da günün sözü olsun. ::KK66:
Sana şimdi özelden bu doktor ile ilgili
Lütfen o ne ise yazda Bizimde merakımız gitsin,valla bende merak ettim bak şimdi :KK45:

Kızlar çok meraklısınız yaa :halay: şimdi forumda detayına giremem ama kendisi akrabam sayılır

Kızlar 5.5 saat sürdü ve kusmaktan yazamıyorum
Benim ilk ameliyatim da 4.5 saat sürmüstü.aksam 5 bucukta cikmistim ameliyattan.ertesi sabah 10 a kadar kustum hep.yari baygin gibiydim.serumun icine bulanti kesici ilave ettirin.iyi geliyor.vucut narkozu atiyor aslinda kusmak iyi bu durumda.ama baski ve agri varken insan cok zorlaniyor.birkac saate daha iyi duruma gelirsiniz.gecmis olsun

X