Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

İki göğsün arasında fark çok mu ki farklı koycak
Açıkçası aslında ben önceden farklı olduğunu bilmiyodum hiç dikkat etmemişim. Ama gittiğim iki doktor da fark olduğunu söyledi direkt, o zaman dikkat ettim hakkaten bi fark var. Ama çok büyük bi fark değil çünkü zaten ikisi de oldukça küçük :KK70: 20 cc fark olucakmış implantlar arasında

İki göğsün arasında fark çok mu ki farklı koycak
Meme tabanınızı ölçün eğer 12 cm ise zaten size en az 400 olmalı, daha küçüğü şekilsiz durur ve ayrık gösterir. Ama 11 cmden küçükse de bu sefer 400 konulamaz çünkü kötü durur. İmplantların altında hangisinin ne kadar tabanı olduğu yazıyo

Doktorun dediklerini de mutlaka dinleyin ama yaptrdiginiza degsin bencede..cunku forumda okuduklarimdan diyorum mesela ben de 400 istiyorum
Meme tabanınızı ölçün eğer 12 cm ise zaten size en az 400 olmalı, daha küçüğü şekilsiz durur ve ayrık gösterir. Ama 11 cmden küçükse de bu sefer 400 konulamaz çünkü kötü durur. İmplantların altında hangisinin ne kadar tabanı olduğu yazıyo

Açıkçası aslında ben önceden farklı olduğunu bilmiyodum hiç dikkat etmemişim. Ama gittiğim iki doktor da fark olduğunu söyledi direkt, o zaman dikkat ettim hakkaten bi fark var. Ama çok büyük bi fark değil çünkü zaten ikisi de oldukça küçük :KK70: 20 cc fark olucakmış implantlar arasında
Benimde oleydi cnmm yani ikisi aynı boyutta değildi.ama doktor farklı koymaya gerek yok,buyunce o kadar farklı Durmaz dedi.ayni takmis

Arkadaslar yarin muayenem var tekrar. Gun alacagim ameliyat icin. Kesin kararimi verdikce sorularim artiyo cok gicik bi durum. Bu konu hakkinda son sorum, esiniz vs yapaylik hissettigini soyledi mi yaptirdiktan sonra negatif bi yaklasim hissettiniz mi eslerinizde. Ben kendim icin yaptirdgim kadar esimin de begenmesini isterim. Suanki halinden guzel olacagina eminim her sekilde neredeyse ama yine de tedirginim bu konuda. Eski hali daha iyiydi diyen oldu mu esler arasinda? Yarin gunu alip kurtulurum insallah tum dusuncelerden

Arkadaslar yarin muayenem var tekrar. Gun alacagim ameliyat icin. Kesin kararimi verdikce sorularim artiyo cok gicik bi durum. Bu konu hakkinda son sorum, esiniz vs yapaylik hissettigini soyledi mi yaptirdiktan sonra negatif bi yaklasim hissettiniz mi eslerinizde. Ben kendim icin yaptirdgim kadar esimin de begenmesini isterim. Suanki halinden guzel olacagina eminim her sekilde neredeyse ama yine de tedirginim bu konuda. Eski hali daha iyiydi diyen oldu mu esler arasinda? Yarin gunu alip kurtulurum insallah tum dusuncelerden
Yok cnmm .17.gunum olmasına rağmen yani sert olmasına rağmen görüntü bile yetmioo.bugun eşim iyiki yapturmisiz dedi ve o başta beni üzmemek için böle iyi dioidu.simdi cokk mutlu

Yok cnmm .17.gunum olmasına rağmen yani sert olmasına rağmen görüntü bile yetmioo.bugun eşim iyiki yapturmisiz dedi ve o başta beni üzmemek için böle iyi dioidu.simdi cokk mutlu
Cok sevindim. Insallah benimki de dogal hissi verir, cok yapay olmaz insallah

Canım bu konuda ben de sana özelden yazacaktım mesajını gördüm çok sevindim❤️ Yumuşama konusunda demek ki gayet memnunsun ya ne güzel❤️ Zaten fazla damla yok, emzirmiş bi göğüste yumuşaklık nasıl oluyo senden duymuş olduk❤️
Fotoğraflardan gördüğüm senin memişler değiştirip de küçüğünü taktıracak kadar büyük değildi, gayet vücuduna uygun duruyordu ki ben küçük-orta göğüs seviyorum biliyorsun abartı dursa direk derdim. Ama fotoğraflar yanıltıcı olabiliyo, sen daha iyi bilirsin. Süreci biliyorsun maddi manevi, 1 yıl geçsin sence gerçekten değiştirmeye değer mi karar verirsin, ben yine de en azından 1-2 sene kullan derim. Küçük, orta karar bi göğüs daha zarif, alımlı duruyo, hala bi huzursuz olursan arkandayım:)) küçült gitsin. Ama hafif de olsa destekli takmaya ne gerek var ki zaten dolgun ve diriler, ben de telli giyince moralim bozuluyordu. boşver hiç takma, moralini de bozma. Göğsüm yokken büyütünce her istediğimi takabilicem sanıyordum ama öyle olmuyormuş.
Neyse ki boyut konusunda kimseyi dinlemedim, doktora defalarca küçük olsun küçük olsun diyip durdum, 250 falan düşünüyordum, gerçi doktor da beni dinlemedi:))) 300 taktı.
Başta moderate olsaydı diye sızlanıp duruyordum ama artık adama hak veriyorum, bunlar 1-2 seneye iyice oturur, tam istediğim gibi olur. Boyuttan şekilden çok memnunum. Yumuşadıkça doğallaşıyorlar. Yumuşama da hala istediğim kadar değil ama onu da takmaktan vazgeçtim çünkü böyle giderse 1 yılda o da memnun edici olur. Benim de kaslarım sıkı değil, kendi dokum çok yumuşaktı. Bir de dual plan olduğu için de olabilir. Üst taraflarda kendi dokum yoğun, alt taraflar da kasüstü olunca aslında şu an bile iyi ama ben daha yumuş yumuş seviyorum:)) Emzirmeden sonra bence o da , seninki gibi olur. Yürürken löp löp sallanmıyo tabi doğal göğüs gibi ama zıplarken vs hareketli gayet.

İyi ki damla tercih etmişim diyorum. Herkeste damla en doğalı olacak diye birşey Yok ama bence bana damla şarttı şu an da çok memnunum. şimdiye kadar doktorumun isimini paylaşmadım çünkü öncelikle ben herşeyiyle çok memnun kalmalıydım. Şu an tereddütsüz hatta şiddetle doktorumu tavsiye edebilirim. Hem çok tecrübeli hem de gerçekten insani olarak da çok memnun kaldığım biri. Ben araştırdığım dönemde doktorlar hep yuvarlağa yönlendirmeye çalışıyorlardı. Neredeyse ikna olacaktım. O yüzden benim gibi damla isteyip doktor bulamayan varsa özelden yazabilirim
Canım işte kişiye özel bir durum bilmiyorum büyüklük aslında başta B cup takıyordum şimdi C cup takıyorum memeler bayağı yumuşadı rahatladı. Hatta eskiden tam meme katlantı yerinde olan kesi izi şimdi memenin altında kalmış. Aslında kıyafetlerle hayal ettiğim gibi bir memem ve dekoltem var. Ama hayalim ve beynim çelişiyor :))
Ben zaten mememi damla gibi hissetmiyorum yuvarlak takılmış gibi duruyor böyle anlatması zor ama Fırsat olunca 6 aylık foto atacagım yorumları merak ediyorum.
Tabi emzirmenin vermiş olduğu extra bir yumuşaklık vardı doktor ameliyat öncesi de söylemişti çok erken yumuşayacağını.. Dual plandan dolayı belki üstlere dokununca daha doğal ve yumuşak geliyor..
Benim haldun beyden başka doktor fikrim Yok ilk kendisine muayene oldum ve hemen ameliyata karar verdim. Ama bence farklı doktor fikirleri almak önemli tabi.
Bir de ben zaten hiç bir silikonlu memenin löp löp sallandıgını, aşırı doğal ve yumuşak olduğunu düşünmüyorum. Çünkü özellikle emzirdiyseniz memenizin formu düşmüş kas değil yağ oranı artmış kendini salmış bir meme ortaya çıkıyor.silikon ise memeyi daha dik, diri ve hatları daha belirgin yapıyor.

@jeologeda O ozzy7674 Canlar sizler nasılsınız, nasıl gidiyo süreç, çok sık uğramıyorsunuz siz de artık sanırım
Gayet iyi gidiyor canım.. yaz geldi rehavet çöktü:)) 3,5 ay oldu çok rahatım.. 2 hafta önce tatildeydim çok rahat yüzdüm hiç güneşlenmedim zaten sevmem de güneşlenmeyi.. her ay biraz daha yumuşuyor ama ilginçtir ki üstler daha yumuşak alt kısıma göre:KK43: anlamadım asıl üst bölgem yoktu ve dual plane oldu neden böyle acaba.. @jeologeda senin durum nasıl?? Hatırladığım kadarıyla M Memontil cnm senin de böyle olmuştu di mi??

M Memontil cup değiştiyse sonradan memen mi büyüdü acaba, bazılarının kas kendini salınca büyüyormuş ya. bekliyorum memiş fotolarını bizim dönemdekilerden bi ben düzenli koydum, merak da ediyorum. ben de geçende sildim albümleri, yakında yeniden koycam bir iki foto.

Haldun bey'in yaptığı memeleri çok beğeniorum ama Ankarada:KK43: İstanbul'da olsa direk kendisine giderdim. Benim araştırdığım dönemde enteresan biçimde hepsi yuvarlağa yönlendirmeye çalışıyordu yok dolgun olmaz, yok çok sert olur vs vs. O yüzden yazdım İstanbul'da arayan varsa diye.

@ozzy7674 bu arada benim önceden altlar daha yumuşaktı, şimdi üstler alta göre daha yumuşak. Ben onu üst tarafımda kendi dokumun daha çok olmasına yordum açıkçası.

M Memontil cup değiştiyse sonradan memen mi büyüdü acaba, bazılarının kas kendini salınca büyüyormuş ya. bekliyorum memiş fotolarını bizim dönemdekilerden bi ben düzenli koydum, merak da ediyorum. ben de geçende sildim albümleri, yakında yeniden koycam bir iki foto.

Haldun bey'in yaptığı memeleri çok beğeniorum ama Ankarada:KK43: İstanbul'da olsa direk kendisine giderdim. Benim araştırdığım dönemde enteresan biçimde hepsi yuvarlağa yönlendirmeye çalışıyordu yok dolgun olmaz, yok çok sert olur vs vs. O yüzden yazdım İstanbul'da arayan varsa diye.

@ozzy7674 bu arada benim önceden altlar daha yumuşaktı, şimdi üstler alta göre daha yumuşak. Ben onu üst tarafımda kendi dokumun daha çok olmasına yordum açıkçası.
Evet bende bir süre giremedim çok yoğundum. Albümleri de silmiştim şimdi baktım zaten bir çok kişi de takip etmeyi bırakmış beni foto olmayınca galiba..
benimde üstler boştu bence üstlere kendi dokumuzu itip altta dual oldugu için silikonu daha sertmiş gibi hissediyoruz bir nevi kas üstü gibi...
ben zaten hiç yuvarlak istemedim doktorlar ne derdi onu da bilmiyorum haldun bey damlacı olunca :)

M Memontil aynen benim de boştu aynı şeyi düşünüyorum, dokuyu üste almışlar ondan öyle daha yumuşak hissediyoruz, aferin onlara:))
Söylediğiniz mantıklı galiba yukarıya doku alınındığı için daha yumuşak iyi olmuş:) ben de hiç yuvarlak istememiştim iyi ki damla yaptırdım diyorum ama benim görüntü yuvarlak gibi zamanla oturacak galiba.. gerçi Haldun bey damlanın da çok çeşitleri var seninkiler yuvarlağa yakın olanında dedi üstler çok boş olduğu için.. açıkçası haldun beye çok güvendiğim için ve şekli de güzel olduğu için rahatım çok beğeniyorum boyutunu da şeklini de.. 4. Ay dolsun ben de foto koyacağım cnm..

yardım edebilicek kimse yok mu :KK43: araştırmalara başladım ama ne yapmam gerektiğini hala bilmiyorum :KK25:
Merhabalar kesinlikle birden fazla hekim ile görüşün derim , çünkü örnekleri çok önemli arkadaşıma 2 doktora başvurarak yaptırmaya karar verdik ve yaptırdık. çok şükür memnunuz :)

Merhabalar kesinlikle birden fazla hekim ile görüşün derim , çünkü örnekleri çok önemli arkadaşıma 2 doktora başvurarak yaptırmaya karar verdik ve yaptırdık. çok şükür memnunuz :)
bu arada bende burun ameliyatımı yaptırdım :)

X