Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kizlar fotolara noldu ne güzel albümler yapmistik birbirimizden fikir alirdik noldu ya bulamiyom 😕
Valla eski hali yerine gelsin ben buraya daha girmeye hevesim kalmadi ne böyle karisik corba gibi ☹️

aslında 75 değişmez, çünkü 75 sırt ölçünüz, o ancak kilo aldığınızda değişir, eskiden 75 b iseniz şimdi 75 c yada 75 d olmalısınız
Aslında o olay biraz karışık.Ben desteksiz olduğunda 75a destekli 75b kullanıyordum.Şuan desteksiz 75c,ama destekli 80b sütyen küçük geliyor.Hem çok sıkıyor hem koltuk altı kısmında meme potluk yapıp çıkıyor,hem de meme ucu her an çıkacakmış gibi oluyor.Destekli de hala ölçü bulamadım.Sütyen modeliyle ilişkili galiba.

Aslında o olay biraz karışık.Ben desteksiz olduğunda 75a destekli 75b kullanıyordum.Şuan desteksiz 75c,ama destekli 80b sütyen küçük geliyor.Hem çok sıkıyor hem koltuk altı kısmında meme potluk yapıp çıkıyor,hem de meme ucu her an çıkacakmış gibi oluyor.Destekli de hala ölçü bulamadım.Sütyen modeliyle ilişkili galiba.
tahminimce bunun sebebi ödem olabilir , zamanla netleşecek :)

kac cc canim senin hoplamaa bende olmuyo hoplayarak yürümüyorum 300 cc benim masaj protezin yerine gecmesi icin yapiyorum ve yumusamaya da cok faydali 6 ay oldu hala yapiyorum
Benim 350cc 1.5 ay olacak. Bugün kontrole gittim yumuşamaya başlamış gayet iyiler her şey yolunda dedi. Ben masaja çok fazla yer vermedim. Ara sıra yapıyorum. Biraz biraz yan yatmaya başladım. Doktorla pek bişey konuşamıyorum. Burada kızlar sayesinde merakıp gidiyor, öğrenmek istediklerimi soruyorum.

Benim için ameliyata karar verdiğimizde doktor sadece göz kararıyla kas altı 350cc uygun olur. Fazla büyüğü doğal olmaz bir anda büyük takamam dedi. Ne göğüs dokusuna ne başka şeylere baktı. Size nasıl göğüs dokusuna bakıldı, ona göre mi büyüjlük seçildi? Ben dokum ne kadar onuda bilmedim. 1.5 ay bu hafta bitecek büyüklük değişmedi. İyice yumuşayıp doğal haline gelincede böyle olursa ideal büyüklükte. İlk hafta doktora küçükler keşke büyük olsaydı o kadar acıya değmeyecek dediğimde 350cc neresi küçük senin için ideal sabret yumuşasın şeklini alsın demilti. Şimdi hak veriyorum bir şeklini alsalar. Çevremdekiler kilo aldın bir yerlerin büyüdü diyor. Hiç çaktırmıyorum. Artık istediğim çamalırı alabilecem bu hafta kurtuldum medilalin verdiğinden. Dolgululardan sıcakta terletmesinden sıkmasından rahatsız etmesinden kurtuldum.:)

Kızlar ne zaman gelicek şu albüm olayı vallahi özledim fotolarıma yorum atılmasını bu tarz etkilesmleri :KK70:

Kizlar forumun hic tadi yok giresim gelmiyo valla. Ogretmenime nasilsiniz der gibi bir resmiyet var sitede. Benim 3 gun sonra 2 ayim bitiyor resim yuklemek kiyas yapmak yorumlarinizi almak istiyorum ama yok :110:
Insallah en kisa surede cozulur. Hayir elimde hic resmim yok bu siteye yukleyip hemen telefondan siliyordum. Napcam kazen (site yoneticisiydi di mi) simdi.

Bizim kızlardan kimse yok , format değişmiş , resimler yok , ameliyat olmuş ve olacak bayanlara şimdiden geçmiş olsun diliyorum , ben ufaktan kendimden bahsedeyim :) geçen yıl 6 Nisan'da Ankara'da Dr Hakan Bulama burun+göğüs ikili kombin ameliyatı oldum , 350 CC high profil yuvarlak pütürlü takıldı inanılmaz memnunum , fıstık resimlerim vardı hepsi gitmiş :KK43: umarım gelir , ameliyat olmuslara değilde olacaklara nacizsne tavsiyem eğer göğüs yapınız uygun ise 350 CC altı düşünmeyin derim boy 1.57 kilo 52 boyuma ve kiloma göre gayet dolgun , göze batan goguslerim olduğu halde bazen bir tık buyukmu olsaydı demiyor değilim :) Oyuzden eğer benim gibi dolgun dolu dolu olsun istiyorsanız 350 altı :KK20:

Ben sanıyorumki bana bildirim gelmiyo :)) meğer kimse harbiden bişey yazmıyomuş çok sıkıcı ya .. kızlar nerdesiniz ben ameliyat olduğumu unuttum nerdeyse 7,5 aylığım .. ağrı sızı hiç olmuyor maşallah masajlara devam ediyorum.. sadece hala tam yumuşamadılar biraz yumuşamalarını bekliyorum ama kendimi gerçekten çok sexy hissediyorum :KK70: iyiki yaptırmışım . Yaz gelsin biran önceee ...

Ne güzel ameliyat olup ta ayları geçiren arkadaşlara özeniyorum inşallah benim de sürecim sizler gibi geçer 13.günümdeyim şeklen hala dikdörtgenim 😫ve bugün sanırım umarım öyledir,sol göğsüm orta kısmı iç kısmı yani tek taraflı dokunamıyorum batıyo acıyo nefrs alırken bugüne kadar yoktu bugün çıktı sadece tek taraf kesik yanıyo batıyo acıyo neden olabilir

buraların hic tadı tuzu kalmadi üzülüyorum hemde ameliyatımın arefesinde halbuki ne güzel destek olurdunuz fotoları yüklerdim ameliyattan sonra:KK42:

Bizim kızlardan kimse yok , format değişmiş , resimler yok , ameliyat olmuş ve olacak bayanlara şimdiden geçmiş olsun diliyorum , ben ufaktan kendimden bahsedeyim :) geçen yıl 6 Nisan'da Ankara'da Dr Hakan Bulama burun+göğüs ikili kombin ameliyatı oldum , 350 CC high profil yuvarlak pütürlü takıldı inanılmaz memnunum , fıstık resimlerim vardı hepsi gitmiş :KK43: umarım gelir , ameliyat olmuslara değilde olacaklara nacizsne tavsiyem eğer göğüs yapınız uygun ise 350 CC altı düşünmeyin derim boy 1.57 kilo 52 boyuma ve kiloma göre gayet dolgun , göze batan goguslerim olduğu halde bazen bir tık buyukmu olsaydı demiyor değilim :) Oyuzden eğer benim gibi dolgun dolu dolu olsun istiyorsanız 350 altı :KK20:
Gerçekten mi bende 160 56 kiloyum .bnde yeni muayene oldum devlet hastanesi ama.biraz öylesine bakalm ne dicek diye gittm ama şaka maka olcam gibi . Üst kısım bomboş altta meme dokusu var benim. büyük olur yük gibi gelir diede korkuyorum .)).sütyeni kac kullanıyorsun şuan cnmm?15 gün rapor alsam hemen toparlanır ise doneblirmiyim sizcee izin meselesi ameliyat korkusu hala kararlı degilim .((

Gerçekten mi bende 160 56 kiloyum .bnde yeni muayene oldum devlet hastanesi ama.biraz öylesine bakalm ne dicek diye gittm ama şaka maka olcam gibi . Üst kısım bomboş altta meme dokusu var benim. büyük olur yük gibi gelir diede korkuyorum .)).sütyeni kac kullanıyorsun şuan cnmm?15 gün rapor alsam hemen toparlanır ise doneblirmiyim sizcee izin meselesi ameliyat korkusu hala kararlı degilim .((

15 güne gerek yok 1 hafta alsan yeter. ben bir hafta sonrasında tahtaya çatır çatı yazı yazdım kolumu kaldırarak :)

X