Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bir ay öncesine kadar bende takmış durumdaydım,yuvarlak kas altı.mı,kas üstü damla.mı,benim doktorun ihtimalleri buydu.En sonunda kas üstü damla oldu.Doktoruma güvendim.Gercekten inanılmaz bir bilgi kirliliği var internette.Ama çoğunluk bütün yöntemlerin avantaj ve dezavantajları olduğu konusunda hem fikir.Yurt dışında en çok damla bizde ise en çok mesela yuvarlak kullanılıyor.
Hangi marka ve yüzey tercih ettiniz peki?

Merhaba,
Ben ekim ayında ameliyat olmayı düşünüyorum ve bu konuda hem türk hem yabancı kaynaklarda inanılmaz az bilgiye ulaşabiliyorum. 2 doktor ile görüştüm biri pürüzsüz önerdi lenfoma riski sebepli, diğeriyse tam tersi pürüzsüz eski bir yöntem ve kapsül riski yüksek bu sebepli pürüzlü öneriyorum dedi. İkinci doktor damlanın da dönme ihtimalinin bi uçağın düşme ihtimali kadar düşük olduğunu söylerken ilk doktor dönme ihtimalini de göz onunde bulundurup pürüzsüz yuvarlak takmayı önerdi.

fakat benim doğallık takıntım olduğu için henüz araştırmamışken damla formda yaptırmak istiyordum. Şu an bu bilgiye benim kadar kafayı takmış başkasının da fikrine ihtiyacım var.

şimdiden teşekkürler
Merhaba, 2018 de göğüs büyütme amelytı oldum. Kas üstü yuvarlak 250 cc takıldı. Kaslarım zatıf olduğu için doktorum önermedi. Şöyle söyliyim damla benim hiç seçeneklerimde olmadı çünkü yer çekimi gereği zaten aşağı iniyor göğüsler. Eğer çok büyük 350 cc gibi bişey takılmayacaksa ve vücut yapında bariz belli etmeyecekse yuvarlak takmanı öneririm. Damlanın dönme olasılığı değil de aşağı inme olasılığı daha yüksek

Merhaba bayanlar ameliyat olalı 6 haftayı geçti ,sol meme şekillendi ama sağ meme de dikis yerinin altına meme inmedi hala dikiş yeri gözüküyor ve alta doğru yuvarlak hat oluşmadı sanki dikiş yeri engel oluyor gibi yani yamuk gibi meme hattı ama sol indi ve dikiş izi kıvrım altında kaldı.Benim kas üstü ve kontrolüm 3.ayda böyle birşey yaşayan var mı acaba arada gitsem mi göstermek için??

Merhaba bayanlar ameliyat olalı 6 haftayı geçti ,sol meme şekillendi ama sağ meme de dikis yerinin altına meme inmedi hala dikiş yeri gözüküyor ve alta doğru yuvarlak hat oluşmadı sanki dikiş yeri engel oluyor gibi yani yamuk gibi meme hattı ama sol indi ve dikiş izi kıvrım altında kaldı.Benim kas üstü ve kontrolüm 3.ayda böyle birşey yaşayan var mı acaba arada gitsem mi göstermek için??
6 hafta çok kısa bir süre. Şişkinlik, yumuşama, şekil oluşumu hepsi 3 ay içerisinde oluşuyor. Normal bir durum ama doktorunuza da sorun yinede

6 hafta çok kısa bir süre. Şişkinlik, yumuşama, şekil oluşumu hepsi 3 ay içerisinde oluşuyor. Normal bir durum ama doktorunuza da sorun yinede
Randevum 3.ayda bende sabırsız davranıp erken gitsem mi diye düşünüyordum,sol erkenden inince sağ neden böyle diye tereddüt ettim,sizin gibi tecrübelilerin bilgilerine ihtiyacımız var🤗 Teşekkür ediyorum

Aynı durumdayız bende de motiva 315 cc full var ama ilk haftadan beri boyutundan memnun değilim ve revize düşünüyorum.. 4 ay oldu benim. İstediğim yapay olmamasıydı aynı şekilde ama bu da çok ufak kaldı vücuduma göre.
Bende 300 cc yuvarlak silikon oldum ama bana yeterince büyük gelmiyor korsenin içinde oldukları için mi bilmiyorum tam boyutunu anlayamadım 3 günün bugün umarım korseden çıktıktan sonra büyüklüğü iyi olur

Aynı durumdayız bende de motiva 315 cc full var ama ilk haftadan beri boyutundan memnun değilim ve revize düşünüyorum.. 4 ay oldu benim. İstediğim yapay olmamasıydı aynı şekilde ama bu da çok ufak kaldı vücuduma göre.
Bende 300 cc yuvarlak silikon oldum ama bana yeterince büyük gelmiyor korsenin içinde oldukları için mi bilmiyorum tam boyutunu anlayamadım 3 günün bugün umarım korseden çıktıktan sonra büyüklüğü iyi olur

Bende de dikleştirme var bana da ters t olabilir demişlerdi ama lolipop yaptı ferruh bey ve inanın izler şimdiden silindi incecik bir izdi zaten hiç rahatsız olmadım
benım de protez lolipop dikleştirme oldu 300 cc takıldı yuvarlak slikon izleriniz geçti mi ne yaptınız benım daha 3 günüm korkuyorum bakmaya

Bende de dikleştirme var bana da ters t olabilir demişlerdi ama lolipop yaptı ferruh bey ve inanın izler şimdiden silindi incecik bir izdi zaten hiç rahatsız olmadım
Merhaba ben de 1 ekimde oldum protez dikleştirme lolipop şeklinde krem sürerken izler beni çok rahatsız ediyor korkutuyor ne kadar süre sonra o kötü iz görüntüsü geçer henüz 4 gün oldu ameliyat mememi görmek beni Korkutuyor

seni o kadar iyi anlıyorum ki anlatamam istersen benim ameliyat sürecimi oku enine boyuna. ben de çok zor hallettim işimi canım. benim de annem istemiyordu sorumluluk kabul etmm falan dedi. hatta git babanla konuş ben karışmam dedi. ve nihayetnde utanarak da olsa tek çare olarak babamla açık açık konuştum ve onu bi şekilde ikna ettim. yani bi şekilde ben bu ameliyatı olcam dedim. evlenmeme 4 ay vardı o zaman süreç zor bi süreç bakım gerektiriyor dedim. el evinde olmayayım kendi evimde atlatayım dedim. beni de ilk başta halamlar kuzenlerim falan hiçbiri desteklemedi. ve nihayetinde babamı ikna ettim ve ameliyatımı oldum. dün de bir ay oldu canım.
Merhaba Benım de 1 hafta oldu protez dikleştirme oldu düşecekmiş hissiyati varmıydı sizde de korsesiz iken vardı ise ne kadar süre sonra geçti

Randevum 3.ayda bende sabırsız davranıp erken gitsem mi diye düşünüyordum,sol erkenden inince sağ neden böyle diye tereddüt ettim,sizin gibi tecrübelilerin bilgilerine ihtiyacımız var🤗 Teşekkür ediyorum
Bende ameliyat olalı 13 gün oldu , sol memem daha çabuk iyileşti , sağ meme daha yavaş iyileşiyor :) inş çabucak biter 3 ay ve istediğim görüntüye kavuşurum

Merhaba, ben de 1 aralıkta ameliyat olacağım. Yuvarlak silikon 330 cc dedi doktorum, birlikte deneyip karar verdik aslında ama benim boyum kısa (1.57) ve şuan kilo verdiğim için 47 kiloyum. Doktorum kaldırır dedi çünkü memelerim gerçekten çok küçük, fakat doğal durur mu diye şuan endişe içindeyim..

Merhabalar Antalya meme dikleştirme için doktor arayışındayım. Gökhan Özerdem ile görüştüm, ancak hiç tanıdığım hastası yok. Kimseye soramadım. Tek kaynağım bu site :KK43:
Antalyada meme dikleştirme için önerebileceğiniz doktor var mıdır ? Gökhan Özerdem meme dikleştirme konusunda başarılı mıdır ?
Sorabileceğim kimse yok lütfen yardım :KK43:

Kızlar ameliyatımı erkene aldırdım, dündü ve bugün taburcu oldum ama ağrıdan sanki ölüyorum iki göğsüme de fil oturmuş gibi, normal mi anlamadım. Yardımcı olun lütfen :KK43:

Kızlar ameliyatımı erkene aldırdım, dündü ve bugün taburcu oldum ama ağrıdan sanki ölüyorum iki göğsüme de fil oturmuş gibi, normal mi anlamadım. Yardımcı olun lütfen :KK43:
Ben de ayın 16snda kas altı oldum ölüyorum sanıp 3 gün boyunca ağladım ve yaptırdığıma pişman oldum. İnanın zor da olsa geçiyor. Benim acı eşiğim çok düşük olduğu için 5 gün hastanede kaldım annem sağolsun her ihtiyacımi karşıladı. Haftaya kadar daha rahatlarsıniz. Size tavsiyem bol bol yürüyüş yapmanız su içmeniz ve yarı oturur pozisyonda uyumaniz. Az sabırla ağrılarınızdan kurtulacaksınız inşallah

Çok teşekkür ederim.. O kadar canım acıyor ki ben de aynı durumdayım şuan, çok pişmanım yaptırdığıma ama zamanla geçicek sanırım dediğiniz gibi. İlk ameliyattan çıktığım günün gecesi daha iyiydim fakat eve geldiğimden beri kötüleşmeye başladım ve sağ göğsümde inanılmaz bir yanma hissi var :KK43: doktor da 3 gün sabret dedi bakalım sabredicez başka bir seçenek yok şuan..

merhaba benimde göğüslerim çok küçük bende silikon yaptırmayı düşünüyorum ama karar veremedim şuan ki vücud ölçülerim 75-63-84 kilom 49 boyum 1.65 fakat ben hemen düşünmüyorum kilo almayı düşünüyorum 55 kilo olduğum zaman yaptırmayı düşünüyorum sizce yuvarlık mı yoksa damla silikon mu yaptırsam hangisi daha iyi ve büyüklüğü ne kadar olursa iyi olur ben çok dikkat çekici ve silikon olduğu belli olucak bi biçim istemiyorum bazıları çok kötü duruyo balon gibi top gibi yuvarlak ben o şekilde dursun istemiyorum doğal dursun istiyorum yardımcı olursanız şimdiden teşekkür ederim
Merhaba,
Ben bundan 3 yıl önce mentor taktırdım. Bi göğüsümde 125 cc bi göğüsümde 150cc takılı. Boyum 160,kilom 56.
Endişelenlerini gördüğüm için cevap yazmak istedim.
Benim göğüsümde yuvarlak takılı. Ve emin ol anlaşılmıyor. Bariz belli falan durmuyor. Doktorum damla modellerin daha sarkık gözüktüğünü söylemişti. Ben silikonlarımdan çok memnunum. Sana da öneririm. Eğer istanbuldatsan doktorumuda seve seve öneririm. Ama bu sürece girmeden önce çok acı çekeceğinizi size üzülerek belirtmek isterim. Ameliyat sonrası sabır gerektiriyor en azından 2-3 haftalık süreçte. Özellikle 1. Hafta çok zor geçiyor.

Ben de ayın 16snda kas altı oldum ölüyorum sanıp 3 gün boyunca ağladım ve yaptırdığıma pişman oldum. İnanın zor da olsa geçiyor. Benim acı eşiğim çok düşük olduğu için 5 gün hastanede kaldım annem sağolsun her ihtiyacımi karşıladı. Haftaya kadar daha rahatlarsıniz. Size tavsiyem bol bol yürüyüş yapmanız su içmeniz ve yarı oturur pozisyonda uyumaniz. Az sabırla ağrılarınızdan kurtulacaksınız inşallah
Ağrıların gayet normal bu süreç çok zor. İlk haftanda çok zorlanacaksın. 2. Ve 3. Haftanda alışmaya başlıcayacaksın ve ağrıların yavaş yavaş azalıcak

X