Meme büyütme korse yardım arkadaşlar acil

birtuplukiz

Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2021
15
4
26
Arkadaşlar merhaba, 1 ay önce meme büyütme ameliyatı oldum. Korsem önden üç ayarlanmalı korse, fermuarlı olanlardan değil. Ameliyattan ilk çıktığımda en bol kısımdaydı bir aydır da öyle kullanıyorum. Her kontrolümde sormayı unutuyorum. Sizce en dara getireyim mi yoksa aynı en bol kopçada kullanmama devam mı edeyim? Kopça değiştirdiğimde protezin aşağı inme durumu vs olur mu sıkıştırmadan, baskıdan dolayı falan?

Doktorunuz en bol olacak şekilde ayarladıysa öyle devam edin bence. Ben ameliyattan çıktıktan sonra hepsi en sıkı ayardaydı son üç tanesi bol olana ayarlanmıştı. Bir ay oldu hala bu şekilde kullanıyorum. 2 hafta sonra bırakacağım korseyi

Bende 5 temmuzda oldum doktorum en sıkı ayarda kullanmamı söyledi en son kontrolümde. Ameliyat sonrası son kopçadayken şimdi ilkine takıyorum.

Arkadaşlar merhaba, 1 ay önce meme büyütme ameliyatı oldum. Korsem önden üç ayarlanmalı korse, fermuarlı olanlardan değil. Ameliyattan ilk çıktığımda en bol kısımdaydı bir aydır da öyle kullanıyorum. Her kontrolümde sormayı unutuyorum. Sizce en dara getireyim mi yoksa aynı en bol kopçada kullanmama devam mı edeyim? Kopça değiştirdiğimde protezin aşağı inme durumu vs olur mu sıkıştırmadan, baskıdan dolayı falan?
Selam en doğrusu tabiki doktorun ile görüşmen ama ben naçizane fikrimi aktarayım ameliyat 16 temmuxda oldum ameliyatta s beden korse almıştım benim önden fermuarlı çok sıkı geldi bana sonra dr sordum amaç gögüslerinin sıkı olması ama sana aşırı rahatsızlık vermek değil m beden korse alıp gittim yanına uygun buldu onuda mesela şuan onu kullanıyorum aslında seninde kopçaların o mantık bence bide ben s giyince gögüslerim yana doğru yayılıyordu mesela m giydiğim zaman toparlanıyor bence en doğrusu dr sor ama mantığı için kendimi örneklendirmek istedim :) eğer çok zorlamıyorsa daha darda gögüs şeklinde değişmiyorsa daha sıkıda takabilirsin ayrıca sıkı takılma ve korse kullanmaktaki amaç en çok kanama olmasını önlemek gögüs için diye biliyorum:)

ameliyat fiyatlarıda şu şekilde aslında : doktorun fiyatı , hastane ve anestezi masrafları ki bu özelde olsa özelden özelede fiyat farkı var örneğin amerikan hastanesi acıbadem gibi hastanelerin fiyatları yüksek oluyor ama diğer özeller biraz daha uygun oluyor ve dr da özel klinik doktoru ise anlaşması doğrultusunda ödeme yapıyor hastaneye birde kullanılan ürünün markasına göre fiyatlar da değişiyor :)

Bende dikleştirme ve büyütme oldum 300 cc takıldı korsem çok sıkı rahatsız ediyor beni yatarken özellikle sıkı olması daha iyi diye biliyorum en az korseyi ne kadar süre kullanmalıyız?

Merhaba korse var şuan üstümde ama bana küçük geliyor korseden dolayı olabilir mi bu durum sıkıyor küçük gösteriyor olabilir mi ?

Bende dikleştirme ve büyütme oldum 300 cc takıldı korsem çok sıkı rahatsız ediyor beni yatarken özellikle sıkı olması daha iyi diye biliyorum en az korseyi ne kadar süre kullanmalıyız?
Dikleştirme meme ucu mu lolipop mu ters T mi oldu ne zaman duşa girebildiniz ben korkudan giremiyorum

Merhaba korse var şuan üstümde ama bana küçük geliyor korseden dolayı olabilir mi bu durum sıkıyor küçük gösteriyor olabilir mi ?
Duş ne zaman girdim hatırlamıyorum ama korse çıkınca hissettiğim yere düşecek kaygısını hiç unutmuyorum
300 Cc küçüktür malesef banada 325-350 takıldı küçük geliyor gözüme

boy kilo kaç
Korse baya uzun süre kullandım ben ödemler indikçe çok rahat geliyor rahatsız etmiyor

Duş ne zaman girdim hatırlamıyorum ama korse çıkınca hissettiğim yere düşecek kaygısını hiç unutmuyorum
300 Cc küçüktür malesef banada 325-350 takıldı küçük geliyor gözüme

boy kilo kaç
Korse baya uzun süre kullandım ben ödemler indikçe çok rahat geliyor rahatsız etmiyor
Daha yeni batican süreyim dedim sanırsam sargı bezi yapıştı dikişime dikiş patladı kan çıktı çok az pamukla kapattım pamuk almak için ayağa kalktım korsesiz bende düşecek hissiyati yaşadım korsesiz ayakta 30 saniye duramadım aşağıya baskı oluştu şekilde şuan çok tuhaf geliyor üçgenimsi resmen korsesiz duşa giremem ben bu şekilde daha 1 hafta oldu da yapamam tavsiye verin lütfen

Daha yeni batican süreyim dedim sanırsam sargı bezi yapıştı dikişime dikiş patladı kan çıktı çok az pamukla kapattım pamuk almak için ayağa kalktım korsesiz bende düşecek hissiyati yaşadım korsesiz ayakta 30 saniye duramadım aşağıya baskı oluştu şekilde şuan çok tuhaf geliyor üçgenimsi resmen korsesiz duşa giremem ben bu şekilde daha 1 hafta oldu da yapamam tavsiye verin lütfen
Boyum 163 kilom 60 23 yaşındayım

Korseyı mutlaka kullanın
Kış tı ameliyat olduğumda ılık hatta soğuk suya baya yakın ılık suyla yıkandım hemen çıktım
Soğuk çok ıyı geliyordu
Dikiş üzerinde bant gibi bişey vardı bende sargı bezi fılan yoktu o kanama işini sorun mutlaka
Ve korseyi doktor söyleyınceye kadar kullanın
Ben yıkar hızlı programda hemen kurutur takardım
Yedek alabılırsınız aynısından bu işlem zor gelecekse
Ve korkmayın düşmüyor yere:KK53:
Aralıkta iki sene olacak büyüklüğü harici memnunum
Gececek bu günler sonra iyi ki olmuşum diyeceksiniz
1 72 boy 55 kiloya 350 küçük geliyor bana keşke sorsaydınız en büyük alacağı cc taktırsaydınız ben pişman oldum umarım siz beğenirsiniz

Şunu aldım duşa girerken giymek için çıplak ayak da duramıyorum
F1D7E08B-3F20-4035-BD66-F15AC446A364.png

X