Meme büyütme sıkılaştırma ve dikleştirme :)

selinoks

Bazenler cogalıyor bazen
Kayıtlı Üye
21 Mart 2014
190
43
Merhaba Arkadaşlar ,
Kendi bacaklarımdan cektiğim derdim yetmezmiş gibi birde sevgili kardeşim çıktı :KK22:
Kardeşim 20 yaşında fakat gögüsleri yaşına göre inanılmaz düşük önceden iri ve dikti ..yani bir genç kızın bu kadar düşük olması normal değil..
ve araları inanılmaz açık gögüs şekli damla gögüs ve inanılmaz yumuşaklar yan i( gerçekten hamur gibi :KK43:)
Bunların sebebi hanımefendi 20 yasında fakat son 2 senedir sütyen kullanıyor benim zorumla.. daha önceden yarım atlet tarzında kullanıyordu.. Şimdi 3 ay sonra nişanlanacak doğal olarak bu şekilde olsun istemiyor gögüslerinin biraz daha büyük dik ve sıkı olmasının yolu varmıdır sonucta bu her kadının isteği..

Yardımlarınızı bekliyorum Teşekkür Ederim.
Aşağıdaki resimle birebir.. ve yaşı daha 20,,
Eki Görüntüle 1051823

Son düzenleme:
genetik olarak bazi kadinlarin memeyi tutan baglar zayif oluyor yani sutyenden cok bu sebep etkili ,ayni sorun bendede var sadece benimkiler hala sert, ben her zaman sutyen kullandim benimkilerde o yasta kardesinki gibiydi aradan 5 yil gecti dahada sarkti buyuk olduklari icinde surec hizlanmis :KK50: ailede baska kimsedede yok
malesef ameliyat disinda bir cozumu yok yada var ben bulamadim :KK43:

Son düzenleme:
Merhaba Arkadaşlar ,
Kendi bacaklarımdan cektiğim derdim yetmezmiş gibi birde sevgili kardeşim çıktı :KK22:
Kardeşim 20 yaşında fakat gögüsleri yaşına göre inanılmaz düşük önceden iri ve dikti ..yani bir genç kızın bu kadar düşük olması normal değil..
ve araları inanılmaz açık gögüs şekli damla gögüs ve inanılmaz yumuşaklar yan i( gerçekten hamur gibi :KK43:)
Bunların sebebi hanımefendi 20 yasında fakat son 2 senedir sütyen kullanıyor benim zorumla.. daha önceden yarım atlet tarzında kullanıyordu.. Şimdi 3 ay sonra nişanlanacak doğal olarak bu şekilde olsun istemiyor gögüslerinin biraz daha büyük dik ve sıkı olmasının yolu varmıdır sonucta bu her kadının isteği..

Yardımlarınızı bekliyorum Teşekkür Ederim.
Aşağıdaki resimle birebir.. ve yaşı daha 20,,
Eki Görüntüle 1051823

Merhaba Selinoks,

Kardeşinizin göğüsleriyle ilgili sorunlarını okudum. Öncelikle muayene olması gerekir ki, tedavi şekli tam olarak belirlensin. Muayenede dokuların gevşeklik derecesi, sarkıklığın derecesi mutlaka belirlenmelidir. Fotoğraf ile bir sonuç alınması gerçekten çok zordur. Yanlış yorumlara zemin hazırlar. Cerrahi seçenek dışında şu aşamada toplayıcı sütyen giymesini tavsiye ederiz. Yanıtlamamızı istediğiniz başka bir konu varsa memnuniyetle cevaplarız..

Sevgiyle kalın.

Doç. Dr. Tayfun Türkaslan

Hem zayıflayıp hem göğüslerimi nasıl büyütçem? Ve bir sürü yöntem var hangisini ne zaman yapçağımı karıştırıyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hem zayıflayıp hem göğüslerimi nasıl büyütçem? Ve bir sürü yöntem var hangisini ne zaman yapçağımı karıştırıyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba,
Ben gogus diklestirme icin 4 doktora resim gonderdim. 2 si lolipop ve protez 2 side ters T ve protez le yapabilecegini soyluyor. Simdi gogus cok deri varmis ve bosluk cok bu dogru. Bir zamanlar cup 70 E olan simdi bos toplasan C olur ama yakinda gobegimide olurlar sanirim o kadar sarkma var. Simdi sasirdim hangi teknikle olmam gerektigine. Benim gogsume mutlaka ters T gerekmis cunki o kadar cok deri varki anlatamam. Ama ben yinede lolipopla olursam acaba bozuk mu olur?

Ben de en sonunda ameliyat olmaya karar verenlerdenim. Doğum sonrası ve emzirmeden kaynaklı göğüslerimde sarkma vardı.Daha sonralarda da kilo alıp vermeden dolayı baya sarkmıştı.Bir kaç doktor araştırmasından sonra bu pazartesi ameliyat tarihi aldım.Doktorum hem dikleştirme hem de 175cc civarında yuvarlak bir silikonun uygun olacağını söyledi.Kendi göğüs ölçüm 34D cup aslında göğsüm var o yüzden küçük bir silikon koyacak ama dikleştirme şart 4/5 cm aşağı sarkmış fazla derinin alınması gerekiyormuş.Ayrıca 1 ay öncesi selülit için mezoterapiye ve radyo frekansa başladım.Ama diyet ve egzersiz olursa daha fazla fayda görülüyor.Şimdilik bacaklarımda küçük morarmalar oluştu.Bitene kadar da devam edecek .Mezoterapi 2 ay yani 8 seans ,radyofrekans 1,5 ay yani 6 seans haftada bir ikisini birlikte yaptırıyorum.1 ay oldu gözle görülür fark var tabi ama çok fazla değil şuan 1 ay daha devam etmesi gerekiyor.60kg civarındayım aslında 5kg civarında fazlam var.Ama göğüs ve kalçam orantısız tamamen doğum sonrası olan bir şey.Doğum yapalı da çok uzun yıllar oldu ama maalesef sürekli spor yapamıyorum ve bu yüzden kilo alıp veriyorum. Ameliyatım ve mezoterapim bittiğinde tekrar bilgi veririm ,inşallah umduğum gibi olur.

X