Meme dikletirme Ameliyat oldum..

benimde aynı sorunum var yasım genç olmasına rağmen ergenliktemn iibaren sarkma oluştu doktorun adını öğrenmek istiyorum cok gizemli oldu:)özelden mesaj atarsan sevinirim

bende doktorun ismini öğrenebilirsem çok sevinirim özelden atabilirsin şimdiden teşekkürler..

özgür görl lütfen doktorunun ismini bana da özelden atarmısın. valla çok merak ettim. şimdiden teşekkür edrim

daha uygun fiyata yapan varmi canim ?
yani benim icin cok yüksek bir miktar.
birde doktorun ismini banada yazarsan sevinirim.
paylasimin icin cok tskler

Arkadaslar doktorun adini ogrenebilen var mi? Bana da yazabilir misiniz mumkunse?
ozgur-girl en son 22 mayista girmis, yok artik buralarda sanirim:KK43:

nyemiş bu doktorun ismi nerde yazıyor yahu ben neden görmüyorum ayrıca pamela andersonun göğsü gibi istiyorum yapabilirler mi acaba banada yazar mısınız pamelanın göğsü gibi bir göğse sahip olabilmem için kaç tl ve hangi doktor özgürcüm

ben de doktorun adını öğrenmek istiyorum mesaj atabilirmisin ozgur_girl ???

arkadaslar bizahmet banada doktorun ismini yazarsaniz sevinirim. Anlamadigim sanki burda söylense ne cikar ki?

bayanlar bende malesef magdur durumdayim 23 yasinda bi cocuk annesiyim hamile kalmadan önce 50 kiloydum tam 27 kilo aldim simdi ise 58 e düstüm ama malesef gögüslerimde hic sertlik kalmadi ve cok sarkti benden size tavsiyem o ameliyati dogum dan sonra düsünmenisi isterim cünkü eger ilerde hamile kaldiginiz zaman ister istemez gögüslerde deformasyon oluyor. Ben suan beklemekdeyim ikinci cocugu düsündügüm icin daha sonra yaptiricam ama doktorunda ismini bilmekte yarar var. Burdada doktora gittim eger birdaha cocuk düsünüyorsan bekle derim dedi. Benden size tavsiyem.

arkadaşlar uzun zamandır foruma bakmamıştım. Doktorumun adı Prf. Adnan Uzunismail.
Kusura bakmayın lütfen yeni gördüm yazdıklarınızı.

canım güzel anlatmışsın protez kas altınamı yoksa kas üstünemi eklendi sende bu çok önemli benim için ben de önümüzdeki hafta düşünüyorum korkuyorum acı olurmu falan

özgür girl ün doktorunun ismini öğrenebilen var mı acaba kızlarrrr

arkadaşlar uzun zamandır foruma bakmamıştım. Doktorumun adı Prf. Adnan Uzunismail.
Kusura bakmayın lütfen yeni gördüm yazdıklarınızı.

Sevsar merhaba
senin bahsettiğin doktor Ankarada mı hizmet veriyor??? İnternetten baktığım kadarıyla İstanbulda çalışıyormuş Adnan Uzunismail....

Ankarada doğru düzgün bu işi yapan bir doktor yokmudur yawww:sinifsinif:

Rahatsız ediyorum sizi ama bende göğüs ameliyatı olmak istiyorum
yazdıklarınızdan çok etkilendim doktorunuz adını benimle paylaşırsanız çok sevinirm.

şimdiden tesekkr ederim.

Experciğim çok geçmiş olsun (Olmuştur zaten , çok olmuş yaptıralı ameliyatı)
Halen bir sorun yoktur umarım.
Bende istiyeceğim senden dr. adını özelden msj atarım.

ay bu ne gizlilik ayol kırıldı millet özelden yazmayıda bilemiyorsun sanırım yaz hayatım yaa noolcak yani yap bi iyilik bak merak içindeyis hepimiz neymiş bu doktorun adı tel vs. bizde ulaşalım dimi ama aaaa:))))

Geçmiş olsun merak ettim ağrı falan oluyor mu ? üzerinden baya geçmiş ama

banada özel msj atarmısın lutfen maf oldu göğüslerım dogumdan sonra ya sırt agrımdan ölucem balon gıbıler:umursamaz:

Merhaba arkadaşım ben de 1 ay içinde aynı ameliyatı olacağım inşallah, seninle tamamiyle aynı sebeplerden dolayı.. Tek farkımız ben 24 yaşındayım ve aynı zamanda göğüslerim küçük olduğu için bir de protez takmaları gerekiyormuş. Senden ricam doktornunun adını benimle de paylaşırmısın. Çok çok minnettar olucam. Teşekkür ederim ve çok geçmiş olsun..

selam, canim doktor ismi paylasmakta elbetde bir sakinca yok ama bu forumda yer alan doktorlarin aralarinda doktorumun ismini gormek istemiyorum cunku benim doktorum kiyaslanmayacak kadar harikalar otesi bir doktor :) istersen ozelden yazarim. ameliyat konusunda eger dogru doktor secimin varsa, durma hemen ol derim.

Merhaba "ExpireUserll" ben de 1 ay içinde aynı ameliyatı olacağım inşallah, seninle tamamiyle aynı sebeplerden dolayı.. Tek farkımız ben 24 yaşındayım ve aynı zamanda göğüslerim küçük olduğu için bir de protez takmaları gerekiyormuş. Senden ricam doktornunun adını benimle de paylaşırmısın. Çok çok minnettar olucam. Teşekkür ederim ve çok geçmiş olsun..

Ben sırf sana ulaşmak için üye oldum siteye, bu sebeple 50 mesaj atmadığım sürece sana özelden mesaj gönderemiyormuşum. Sen bana özelden mesaj gönderebiliyorsan eğer çok sevinirim.. :)

X