Meme dikletirme Ameliyat oldum..

Bende meme dikleştirme ve karın germe ameliyatı olmayı düşünüyorum çok istiyorum cuma günü kulak ameliyatımı olurken doktorumla bu ameliyatlarıda görüşücem..Darısı başıma diyeyim...

Canim, senin adina cok sevindim. Senin doktorun kimdi? Bende gögüs büyültme ameliyati yaptirmak istiyorum, fakat henüz iyi bi doktor bulamadim. Yardimci olursan sevinirim

Ben kulak ameliyatı olmaktan vazgeçip karın germe ve meme dikleştirme ameliyatı aynı anda oldum.Karnım çok acıdı memeler ilk gün sızladılar o kadar ...

Ben kulak ameliyatı olmaktan vazgeçip karın germe ve meme dikleştirme ameliyatı aynı anda oldum.Karnım çok acıdı memeler ilk gün sızladılar o kadar ...

süpersin esra bende kulak amelyati olmustum sira gögüs kücültmekte daha sonrada lazer tedavisi geciricem insallah gercekten icimi rahatlattin demek sizladilar sadece ne güzell umarim bende ayni seyi söylerim operasyondan sonra darisi basima tskkkhihoyyyt

asyam30 doktoruna karar verdinmi peki?

süpersin esra bende kulak amelyati olmustum sira gögüs kücültmekte daha sonrada lazer tedavisi geciricem insallah gercekten icimi rahatlattin demek sizladilar sadece ne güzell umarim bende ayni seyi söylerim operasyondan sonra darisi basima tskkkhihoyyyt

İnş. canım kolay atlatırsın herkese dua ediyorum ameliyat olacaklara..

merhaba arkadaşlar;

epeydir siteye gelmemiştim. Ben ameliyat kararını verirken burda özgürgirl şimdi niki expireuserll arkadaşımızdan cesaret almıştım ve özelden doktorunun ismini göndermişti. Hatta ıstanbul da kontrollerimiz çakıştı tanışmıştık kendisiyle. Yani ikimizin de doktoru aynı Prf. Adnan uzunismail.
Ben ankaradan istanbula gitmiştim operasyon için.
Şimdi annem ameliyat olacak ve kontroller için annemin istanbula gidip gelmesi çok zor olur diye düşündüğümüzden ankara da bir doktor araştırıyoruz. Bakalım ya gazide reha bey ya da özel de nebil bey olacak. Aslında reha beye karar verdik ancak 8-9 ay sonrasına gün alınabiliyormuş yaza kalsın istemiyoruz. Annemin yaşından dolayı oluşabilecek komplikasyonlardan korktuğumdan tam teşekküllü bir hastanede olması benim için öncelik taşıyor.

Bu işin en zor kısmı karar vermek ve ön araştırma yapmak. En kolayı ameliyatı olmak inanın.

Herkese sevgiler.

sevsar allah razi olsun canim.. doktorun ismini bizimle paylastigin icin.
ben bir irtibata geceyim

asyam30 doktoruna karar verdinmi peki?

söyle karar verdim lazerci gül komsum oda ilker beyle beraber calisiyorlar yanii ,,garanti altinda gibii dr,beyi cok övdüler tanisacagiz bakalim umarim anlasiriz indirimde yaparsa ohhhhhhhhhh DR:ILKER MANAVBASI

kızlar meraba,göğüs estetiğiyle ilgili birçok yazı okudum.Fakat benim merak ettiğim diğer çok önemli bir konu da cinsellik.Acaba bu operasyon sonrası göğüslerdeki hassasiyet ne durumda oluyor,yine haz alınabiliyor mu acaba

kızlar meraba,göğüs estetiğiyle ilgili birçok yazı okudum.Fakat benim merak ettiğim diğer çok önemli bir konu da cinsellik.Acaba bu operasyon sonrası göğüslerdeki hassasiyet ne durumda oluyor,yine haz alınabiliyor mu acaba

his kaybinimi? soruyorsun gecici bir süre hissetmiyorsun ama daha sonra hissetmeye baslandigini duydum benim icinde önemli his kaybi umarim ömür boyu kaybetmeyiz ,,,insallah seni dogru anlamisimdir türkcem kit birazzohaoldumsmile

merhaba,
ben de yeni katildim buraya.. gogusumu dikleştirmek istiyorum..doktorunuzun adini alabilir miyiz ? bu kadar ovgu dolu yazdiktan sonra niye adini vermiyorsunuz ki ?? kotuleseydiniz ve ismini vermeseydiniz anlardim da ..buradaki amac iyi seyleri paylaşmak ve yardimci olmak değil mi ? neyse siz bilirsiniz !

Merhaba arkadaslar. Araniza yeni katildim ama tabii Kadinlar Kulubu ile yeni tanismiyorum. Ben meme diklestirme ameliyati oldum ve sizinle paylasmak istedim. Bu ameliyat'a girmeden once forumunuzda bir cok kisinin bu ameliyati olmak istedigini okudum ama bir turlu olan birinin yazisini okuyamadim. Tamamen bir risk alarak, hadi bakalim hayirlisi olsun diyerek ve kendimi sanatci doktorumum ellerine emanet ederek bu isi yaptim ve bugun OZGURUM... komplekslerimden, o sert sutyenlerimden, bol kiyafetlerimden, goguslerimin yumusakligindan vs vs vs.!!!

27 yasindayim ve genetik olarak goguslerim sarkik ve meme ucu etrafim cok genisdir. Normalde bu capi 4-5 cm olmali ama benimki 11 cm'di! 14-15 yasindan beri bunun kompleksiyle yasiyorum. Genelde bu durum hamilelikten sonra yer cekiminden dolayi olan bir durummus ama bazende benim ki gibi genetik bir durumda soz konusu olabiliyor.

Internetde yillardir bu konu hakkinda ne yapabilecegimi arastirdim. Hep push up sutyenleri kullandim ama tabi nafile hic bir faydasi yok. Kiyafetlerim yuruyusum herseyim goguslerime goreydi ve artik dayanilmaz bir hale gelmisti. Olmam gereken ameliyatin ismini ogrendim MASTOPEXY yani MEME DIKLESTIRME. Ilk adimim bu oldu.

Ismini ogrendikten sonra internetde bunu yaptiran kisilerin resimlerini buldum ve bakabildigim butun resimlere baktim. Resimlere baktiktan sonra bunun yapilis seklini arastirdim. 3 cesit ameliyat sekli var. Biri mem etrafindan gogusu toparlamak, biri gogus altindan lolipop seklinde iz birakan yontem, digeride ters T seklinde iz birak bir yontem. Bu son iki ameliyat iz birakiyor ve bununla yuzlesmeniz gerekiyor. Silikon taktirmak bile iz birakiyor ki bu yuzden bu ameliyati olan kisilerin gercekci, ne istediklerini bilen, ay bende iz oldu ya kocam artik begenmezse diye dusunmeyen, cahil olmayan insanlar bu ameliyati olmali.

Neyse, is doktor bulmaya geldi. Tum Turkiye ve Amerika'daki butun doktorlarla gorustum sayilir (mail, telefon, yuz yuze vs.). Yani hepsiyle degil ama estetik piyasasinda onde giden doktorlarla gorustum. Ben Turkiye'de bu isi gercekten iyi bilen Amerika'daki doktorlari sollayan ki oradaki butun teknikleri konferanslarina gidip takip eden, ikinci babam diyecek kadar cok sevdigim doktoru buldum. Iste bu nokta cok onemli cunku doktorunuza cok guvenmeniz gerekir. Benim doktorum Profesor oldugu gibi birde isini sanat olarak yapiyor. Herseyden onemlisi, ameliyat olsunda cebim dolsun demeyen bir doktor bulmaniz cok zor Turkiye'de ve Amerika'da. Bu benim cok zamanimi aldi. Doktor bulmak yaklasik 2.5 yilimi aldi.

Bugun bu ameliyati olali tam 1 haftam doldu. Ameliyat 2 saat surdu ama tabii goguse ve kullanilan teknige gore bu ameliyatin suresi 2 ile 4.5 saat arasi degisiyor. 3cu gun dikislerim alindi ve ilk pansumanim yapildi. Spor sutyeni kullanmam gerekiyor 2 ay boyunca ve goguslerim tam istedigim gibi oldu. Pamela Anderson gibi gogus degil, dogal sanki hic estetik olmamis gibiler. Inanilmaz guzel bir duygu icindeyim. Allah af etsin ama arkadaslar bu durumudan dolayi psikolojiniz, kendinize olan guven, hayati yasama sekliniz (butun kiyafetleriniz goguslerinize gore aliniyor!!! berbat bir durum) hersey harap oluyor.

Hic bir agri sizi olmuyor. Saka gibi. Doktorlar hemsireler dedi biraz sizinti olabilir ve olmadi bile yani. Birde 1 gun hastane'de kaldim. Ameliyat oncesi hic bir sey yemeden onceki gece saat 24:00den itibaren ac kaldim ki buda kusmayi engelliyor cunku kusma cok oldu hastanede ameliyat olanlardan. Allahtan doktorum bana bunlari hep soyledi onceden. Birde kahve ve sigarayi ameliyat oncesi 1-2 hafta onceden birakin, iyilesmenize yardim olur. 3cu gun is basi yapabilirsiniz dediler ama ben yinede 5 gun sonra is basi yaptim. Bugunde gordugunuz gibi internet'e giriyor, alisveris'e cikabiliyorum vs. Allah'a binlerce kez sukurler olsun ki iyi bir doktora rastladim ve ameliyatim basarili gecti. Bu durumla bas basa olan herkese bu ameliyati tavsiye ediyorum. Yasadiginiz komplekse degmez! Bana paylasma firsati verdiginiz icin tesekkurler.

Not: Ameliyat 5.000 YTL ile 6.000 YTL arasi degisiyor. Bu durum hastaneye bagli bir durum cunku doktorlar size secim veriyor bu hastane su hastane vs diye. Bilginiz olsun :)

EU2 canım doktorun adı neydi özelden mesaj atarmısın bana?

selam, canim doktor ismi paylasmakta elbetde bir sakinca yok ama bu forumda yer alan doktorlarin aralarinda doktorumun ismini gormek istemiyorum cunku benim doktorum kiyaslanmayacak kadar harikalar otesi bir doktor :) istersen ozelden yazarim. Ameliyat konusunda eger dogru doktor secimin varsa, durma hemen ol derim.

bu forumları beğenmiyorsanız yazmayın hiç!!!! Bu forumlarda adı geçen bir çok doktor alanında çok başarılı doktorlar!!!neye göre kime göre bu kıyaslamanız? sizin doktorunuz size göre kıyaslanamayacak kadar harikalar ötesidir...bana göre de hiç bir doktor HARİKALAR ÖTESİ OLAMAZ!!! EN İYİ DİYE YAZILAN VE ADI MEDYADA ÇOK GEÇEN DOKTORLARIN BİLE... İYİ OLMAYAN SONUÇLARI VAR

Son düzenleme:
bu forumları beğenmiyorsanız yazmayın hiç!!!! Bu forumlarda adı geçen bir çok doktor alanında çok başarılı doktorlar!!!neye göre kime göre bu kıyaslamanız? sizin doktorunuz size göre kıyaslanamayacak kadar harikalar ötesidir...bana göre de hiç bir doktor HARİKALAR ÖTESİ OLAMAZ!!! EN İYİ DİYE YAZILAN VE ADI MEDYADA ÇOK GEÇEN DOKTORLARIN BİLE... İYİ OLMAYAN SONUÇLARI VAR

Ayyyyy aynen Jelesec cim ..Çokkkk saçma yersiz ötesi bir açıklama olmuş yani madem buralara layık gormuyorsun doktorunu ne takılıyorsun o zaman . Burda bu kadar insanız doktorlarımızdan memnun kalmışız çok şukur biz hepimiz salakmıyız afedersin. Ne saçma yaaa :KK47: Doktoru kimmiş bu arada cok merak ettim dogrusu prof oldugunu yazmış.Biz ne proflar ne sosyete doktorları duyduk burda pehhhhh.....

X