Meme Estetiği İyileşme Süreci Günlüğüm - Bilgisi Olan ?

Evet dikislerin üzerine. Bide ben bir krem almistim ama düzenli kullanmadim. Iz kalmasin diye. Iki kere ameliyat oldugum icin dikisler cok az belli ama hic sorun etmedim. Cok yakindan incelemen lazim görebilmek icin, okadar az yani
Cevapların için çok teşekkürler inşallah bir an önce iyileşiriz biraz sabır gerekiyor anlaşılan

Teşekkür ederim cevabınız için çok endişeliyim umarım korkulacak kadar kötü bir sorun yaşamam ameliyat sonrası çünkü çok panik biriyim

Ben de 31inde olacağım çok korkuyorum
Ameliyat esnasında zaten bir şey hissetmeyeceğiz, ameliyattan sonra da memiş sevinciyle o acılara katlanırız gibi geliyor ben şimdilik korkmuyorum ameliyatım yarın bi an önce olmak istiyorumm
Hatta ameliyatım normalde eylüldeydi ama yarına aldırdım bekledikçe korkarım gibi geldi

En az 375 taktir..en az. Bende 450 var keşke 500-600 taktırsaydım diyorum
Kesinlikle katılıyorum. 425 var bende de , 500 istemediğime pişmanım -ki bunda büyük olur diye endişe ediyodum gayet ortalama bi boyutmuş. Şöyle söyliyim yaptırdığımı bilmeyenlerin asla anlamadığı bi boyut oldu.

Hiç dokum olmadığı için kötü durmaz mı acaba bilemedim, ameliyatım yarın dr 300-325 CC dedi.
Fotoğraf atmanız mümkün müdür ya da sizin genel ölçüleriniz nasıl ?
Benim 80-65-94 diye hatırlıyorum

İyi yapmışsın ya sorunsuz atlatırız inşallah

Bende sonrasında yaşayacaklarım için korkuyorum
Haha normalide o zaten, ameliyattan ve sonrasi sürecten korkmak
InsAllah günler cabuk gecer ve agrilari zorluklari hatirlamazsin bile, simdi benim gibi. Inan burda okuyunca aklima geldi. Oda gelip geciyor.
Agriz sizi sorun degil, ilaclarla hafifliyor. Ama hareket edememek yorucu, bir iki hafta sadece. Bence önceden düsünüp korkutmayin kendinizi. O an ne hissediyorsan ona göre caresini bulursun zaten
Cünkü bilmedigiz bir agri, sizi, sininti yasamadan ne yapacagimizi bilemeyiz, herkeste farkli hissediyor

Teşekkür ederim umarım dayanılmayacak ağrılar çekmem muhtaç olmaktan korkuyorum açıkçası günlük işlerimi kendim yapamamaktan tuvalet gibi

Teşekkür ederim umarım dayanılmayacak ağrılar çekmem muhtaç olmaktan korkuyorum açıkçası günlük işlerimi kendim yapamamaktan tuvalet gibi
Amin insAllah kolay gecer, ama inan dayanilmaycak agri degil. Okadar zor degil yani. Sadece gögüs kaslarini kullanamadigin icin biraz engelli oluyorsun

Bende sonrasında yaşayacaklarım için korkuyorum
Ben bugün ameliyat oldum 350 cc taktılar başta çok iyiydim yürüdüklerinde bayıldım şu anda da ağrım yok iyiyim çok şükür korktuğumuz kadar değil ama bayılma korkuttu biraz tansiyonum ve şekerim düştü meyve suyu içtim ayran içtim kendime geldim ayağa kalkmak biraz zor

Çok geçmiş olsun ya belki narkozun etkiside olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…