Meme Estetiği/Silikonlarım çok yukarıda

Sapkasizmandalina

Her şey yolunda!🌸
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2022
91
60
Merhabalar, burayı sürekli takip ediyordum ve sonunda buraya kayıt oldum. 😊
12 gün önce meme büyütme ameliyatı oldum. 450CC kas altı mentor marka.
Silikonlarım çok yukarıda kalıyor ve beni kamburlaştırmış gibi hissediyorum. Şişliklerim geçmeye başladı.
Ama yandan baktığımda silikonlar köprücük kemiğimin üç parmak altında kalıyor ve çok şiş.
Herhangi bir eşitsizlik yok ama üst tarafı çok yukarıda görünüyor. Doktorum masaj yapmamı söyledi ve Silikonları aşağıya itmemi söyledi. 5 gündür masaja başladım ve hâlâ ameliyat sütyenimi takıyorum.

Böyle kalmasından korkuyorum. Bu konuda bir fikri olan var mı?

Güncelleme
Memelerim düzeldi. Çok güzeller...
Özelden yazanlara doktorumun ismini artık verebilirim..❤️

Son düzenleme:
Merhabalar, bende 6 gün önce ameliyat oldum yukarıdaki üyenin gönderdiği fotoğraftaki gibi bandaj kullanıyorum.
Ameliyat korsem kendinden bandajlı, doktorum protezlerin yukarı kaymaması için 10 gün boyunca kullanmamı söyledi

Benim ameliyat sutyenimde önden bantlı. Trendyoldan almıştım. Bazen sıkılıp sporcu sütyeni ve diğer bandajimi takıyorum 👍😊 bugün doktorumla konuştum 2 ay içinde aşağıya ineceğini kaslarimin ve derimin kendini salması gerektiğini söyledi

Silikonlarım çok yukarıda kalıyor ve beni kamburlaştırmış gibi hissediyorum. Şişliklerim geçmeye başladı.
Ama yandan baktığımda silikonlar köprücük kemiğimin üç parmak altında kalıyor ve çok şiş.
Herhangi bir eşitsizlik yok ama üst tarafı çok yukarıda görünüyor. Doktorum masaj yapmamı söyledi ve Silikonları aşağıya itmemi söyledi. 5 gündür masaja başladım ve hâlâ ameliyat sütyenimi takıyorum.

Merhaba korkacak bir şey yok henuz çok erken tamamen göğüslerinın oturması 6 ayı buluyor.bende yeni ameliyat oldum zamanla düzelecek ve göğüslerini seveceksin .1 ay zaten korse takmak zorunlu ve doktorunun gösterdiği masajı yapman gerekiyor.ödemli olduğu için şuan pek belli olmuyor merak etme

Sabırla zamanin geçmesini bekliyorum. Görüntüsünden memnun değilim. Masajimi yapıyorum ama henüz etkisini görmedim 😞
Bandaj kullandınız mı? Benim korsem kendinden bandajlıydı 10 gün bandaj taktım. En başından beri göğüslerim olması gereken yerde. Hiç merak etmeyin ödemleriniz inip, göğsünüz oturdukça düzeleceklerdir.

Bende kendime bandajli korse ve ekstradan bandaj aldım. Biraz yumuasamaya başladı bu hafta. Doktorun sporcu sütyeni takabilirsin dedi ama ben inatla bandajli korsemi takıyorum. Sali günü tam 1 ay olacak. Eşitsizlik vardı. Bu korseyi kullanmaya başladığımda meme uclarun esitlendi. 🙏

Güncelleme
Memelerim düzeldi. Çok güzeller...
Özelden yazanlara doktorumun ismini artık verebilirim..❤️
Canm ozelden yazarmsn bana

X